کره جنوبی به ارمغان آورده است جدید کروناویروس موارد تحت کنترل است. این گام برای بازگشایی زندگی عمومی است.

کره جنوبی را به مراحل جدید به استراحت اجتماعی سوريه در مارس 6, در عین حال نشانه دیگری است که این کشور که تا به

توسط NEWSOULS در 15 اردیبهشت 1399

کره جنوبی را به مراحل جدید به استراحت اجتماعی سوريه در مارس 6, در عین حال نشانه دیگری است که این کشور که تا به حال یک بار یکی از بدترین شیوع کروناویروس در خارج از چین موفق به انتقال آن تحت کنترل است.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه روز شنبه که دولت "اجازه می دهد کسب و کار برای رزومه در امکانات در فاز که بسته باقی مانده بود تا در حال حاضر و همچنین اجازه تجمعات و حوادث را با فرض اینکه آنها به دنبال دستورالعمل ضد عفونی."

تحت چه چانگ به عنوان "زندگی روزمره قرنطینه طرح" امکانات مانند مدارس و پارک ها و موزه ها و کتابخانه ها در حال انتظار برای بازگشایی در مرحله, با توجه به مهر و کره هرالد. دولت دستورالعمل ادامه خواهد داد توصیه می شود که مردم ماندن در خانه به مدت سه تا چهار روز اگر آنها احساس بیمار و شستن دست های خود را اغلب و نگه داشتن اسلحه-طول و فاصله از سایر مردم در اما.

و بیس بال حرفه ای و مسابقات فوتبال در حال انتظار برای شروع دوباره این هفته اگر چه بدون فرد در مخاطبان است.

میزان عفونت های جدید در کشور به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و در هفته های اخیر. در اواخر ماه فوریه کره جنوبی شد دیدن بیش از 900 موارد جدیدی از کروناویروس در روز است. توسط اواسط ماه آوریل که تعداد آمار به عنوان کم به عنوان هشت جدید موارد گزارش شده در یک روز و در هفته گذشته شده اند وجود دارد حدود 10 جدید موارد گزارش شده در روز است. به طور کلی کشور گزارش شده در اطراف 10,800 موارد و 250 مرگ و میر.

کاهش موارد جدید در کره جنوبی است یک دستاورد قابل توجه برای یک کشور است که در اوایل سال جاری تا به حال بیشترین تعداد موارد تایید شده در آسیا و خارج از چین. در فوریه 20, تایید عفونت های سر به فلک کشید نمایی پس از اهل یک megachurch در جنوب شهر Daegu آلوده دیگر عبادت در طول خدمات دولت تهاجمی تست و تماس با ما-ردیابی رژیم به نظر می رسد که نقش مهمی در مقابله با آن سریع سنبله در مورد سرعت.

دولت گفت: این امر شروع به استراحت قرنطینه قوانین جدید اگر موارد گزارش شده در آنجا ماند زیر 50 یک روز — یک بیماری است که برای ملاقات گذشته 25 روز با توجه به کره هرالد.

کره جنوبی سریع کاهش آن جدید عفونت نرخ گرفتار چشم از دولت ها و مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان است.

کارشناسان می گویند وجود دارد تعدادی از اقدامات آن صورت گرفته برای دستیابی به نتایج آن از جمله ساختمان بسیار سازمان یافته و گسترده تست ظرفیت و دولت نهاد ردیابی و جداسازی اقدامات برای افرادی که در تماس با این ویروس آلوده شده اند.

قابل توجه کره جنوبی است و به طور کلی اجتناب گسترده ای در مقیاس خاموش شدن ناگهانی است که چین و آمریکا باید به دنبال با توجه به کسب و کار خودی. آن را تعطیل مدارس و تحمیل حکومت نظامی در برخی از شهرستانها اما دولت تلاش کرده است در درجه اول برای منزوی کردن گروه از افرادی که مشکوک به معرض شده اند — و آن را انجام داده است تا در یک بسیار هدفمند مد.

نیویورک تایمز' حداکثر فیشر و چو سنگ-Hun نوشت کامل مبین در اواخر ماه مارس در مورد آنچه باعث می شود کره جنوبی مدل موثر است. در میان چیزهای دیگر, آنها برجسته است که دولت سازمان یافته تولید انبوه coronavirus کیت های آزمایش زودتر از بسیاری دیگر از سخت ضربه کشورها که به معنای در اواخر ماه مارس در این کشور به حال سرانه آزمون رای "بیش از 40 بار است که از ایالات متحده است."

آنها نیز به طرز حیرت انگیزی گسترده نظارت و تماس با ما-ردیابی زیرساخت:

کره جنوبی' تلفن همراه ارتعاش اضطراری هشدار هر زمان که موارد جدید کشف شده در مناطق خود. وب سایت ها و برنامه های گوشی های هوشمند, جزئیات ساعت-توسط-ساعت گاهی اوقات لحظه به لحظه, جدول زمانی از افراد آلوده سفر — که اتوبوس آنها در زمان هنگامی که و که در آن آنها کردم و حتی این که آیا آنها با پوشیدن ماسک.

افرادی که اعتقاد دارند ممکن عبور از مسیرهای با یک بیمار می خواست به گزارش به مراکز تست.

کره جنوبی به طور گسترده پذیرفته شده از دست دادن حریم خصوصی به عنوان یک تجارت لازم است. مردم دستور داد به خود قرنطینه باید دانلود یکی دیگر از نرم افزار که هشدار مقامات اگر یک بیمار سرمایه گذاری برای خروج از انزوا. جریمه برای نقض می تواند رسیدن به $2,500.

دولت نیز اقدامات انجام شده به تلاش برای آسایش مردم در هرج و مرج با انجام کارهایی مانند ارسال راحتی با بسته های مواد غذایی و تمیز کردن وسایل برای افرادی که تحت قرنطینه.

تصویب دولت در پاسخ به همه گیر شد تا جایی گسترده است که این کشور شاهد بزرگترین مردم در انتخابات در نزدیک به سه دهه طول ملی انتخابات ماه گذشته برگزار شد و حزب حاکم برنده انتخاب مجدد توسط یک زمین لغزش. قابل توجه وجود دارد هیچ چشم انداز مثبت در عفونت در انتخابات را پس به احتمال زیاد به لطف سخت اجتماعی فاصله تست و ضد عفونی اقدامات در جای خود قرار داده و در رای گیری سایت.

کره جنوبی مدیریت از گسترش ویروس به این معنا نیست آن را از جنگل. مکان هایی مانند هنگ کنگ و سنگاپور را دیده اند resurgences از موارد در بخش با توجه به ورود به این کشور از خارج از کشور. اما کره جنوبی به نظر می رسد به برخی از ابزارهای موثر و یک طرح در محل مدیریت گسترش در حال حاضر.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن