برخی از رای دهندگان در انتظار ساعت رأی گیری در گرجستان است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

2020, انتخابات, حوادث روز نگه دارید نورد در. پس از صف های طولانی در ویسکانسین اولیه دو ماه پیش گرجستان رای دهن

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

2020, انتخابات, حوادث روز نگه دارید نورد در.

پس از صف های طولانی در ویسکانسین اولیه دو ماه پیش گرجستان رای دهندگان که در حال تلاش برای رأی گیری در ایالت اولیه انتخابات هستند که مجبور به صبر کردن ساعت در خط به عنوان برخی از حوزه های رأی گیری بسته اند و دیگران را تجربه کرده اند خطاب رای گیری تجهیزات.

این مشکلات به نظر می رسد محور در چهار شهرستان: کاب دکالب Fulton و Gwinnett با توجه به حقوق مدنی و وکلای محلی گزارش. شهر آتلانتا نشسته در Fulton County; کاب دکالب و Gwinnett شهرستانهای شامل برخی از شهر های حومه مناطق.

"رای دهندگان شده اند محروم در سراسر کشور. ما معتقدیم یک نسبت بالا از آنها آفریقایی آمریکایی" کریستن کلارک رئیس جمهور برای وکلا' کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت: Vox.

این شهرستان دارای اهمیت سیاسی; با آتلانتا در حومه روند آبی در سال های اخیر آنها به خوبی می تواند ایجاد گرجستان یک میدان نبرد واقعی دولت در سال 2020 ریاست جمهوری و سنای آمریکا در انتخابات است. وجود ما Senates در گرجستان تا این سال; رای دهندگان به انتخاب نامزد دموکرات را به چالش بهداشت ، دیوید پردو (R) در میان سایر نژادها است. به این دلیل که دیگر مجلس سنا انتخابات, ویژه انتخابات, وجود خواهد داشت یک حزب اصلی در نوامبر 3, معنی هیچ حزب نامزد انتخاب خواهد شد در روز سه شنبه.

این تاخیر نیز افزایش نگرانی ها در مورد سیستمیک محرومیت از آمریکایی های سیاه و سفید — یک دیرینه موضوع که تشدید برخی از دولت های ایالتی' تصمیم گیری در سیاست اما یکی است که به خصوص برجسته در این سال به عنوان Covid-19 پیچیده رای گیری روش. ستاره بسکتبال LeBron James توییتی خود اشاره می کنند که به عنوان اعتراض به خشونت پلیس همچنان در آمریکا موانع به رای گیری و سرکوب برای آمریکایی ها نیز باید از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

نیویورک تایمز با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را به تصرف چه مدت برخی از حوزه خطوط در آتلانتا کشیده.

هیچ برآورد که چگونه بسیاری از رای دهندگان هستند که نهفته اما کلارک گفت بورسی گروه او را در روز انتخابات تدریس خصوصی در خانه دریافت کرده است "هزاران نفر" از تماس. برخی از مردم در سمت چپ رای گیری خط پس از انتظار برای ساعت. هر چند نظرسنجی ها در حال برنامه ریزی برای بستن در 7 شرقی Clarke, این سازمان آماده است برای رفتن به دادگاه به خاطر برگزاری انتخابات پارلمانی بعد اگر انتخابات مقامات در این چهار شهرستان نیست تمدید رای گیری ساعت برای اطمینان از رای دهندگان باید یک فرصت به صندوق های رأی رفتند.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اول گزارش مشکلات در برخی از آتلانتا حوزه از جمله ماشین های رای گیری کار نمی کند به عنوان اوایل به عنوان 7:30 صبح روز سه شنبه.

گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger است گفت: این امر راه اندازی یک تحقیق و Raffensperger به نام خط و تاخیر "غیر قابل قبول" در بیانیه ای. گرجستان مجلس دیوید Ralston نیز نامیده می شود برای بررسی.

"من در اتاق را باز کرده است تحقیقات برای تعیین این شهرستان نیاز به انجام برای حل و فصل این مسائل قبل از ماه نوامبر انتخابات" Raffensberger گفت.

2018 midterms و بسیار رقابت انتخابات فرمانداری (که در آن وزیر خارجه سابق و کنونی رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بود که در انتخابات) را دیدم اتهامات از رای دهندگان پس از سرکوب ماشین های رای گیری در برخی حوزه شکست خورده و حدود 50000 رای دهندگان ثبت نام بودند را در خود نگه دارد. دموکرات فرمانداری نامزد استیسی آبرامز حاضر به تن در این مسابقه به کمپ بعد از از دست دادن تنها 1.4 امتیاز. آبرامز است ادامه داد: در رای گیری دسترسی مسائل در دولت است.

کلارک گفت: راه اندازی یک تحقیق در وسط جریان انتخابات نیست پیام رای دهندگان نیاز به شنیدن به منظور اعتماد به نفس در انتخابات را صداقت.

"مقامات دولتی شکست خورده رای دهندگان امروز" کلارک گفت. "گرجستان شده است ground zero وقتی که می آید به سرکوب رای دهندگان در شهرستان ما و متاسفانه باقی می ماند که این مورد امروز است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن