اجتماعی فاصله & St. Louis نمایندگی خودرو

برای بزرگنمایی کلیک کنید چگونه شما می توانید وسیله نقلیه خود را ثابت تا زمانی که شما حفظ دقیق اجتماعی فاصله

توسط NEWSOULS در 19 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید stlouisautos.png

چگونه شما می توانید وسیله نقلیه خود را ثابت تا زمانی که شما حفظ دقیق اجتماعی فاصله با توجه به COVID-19 وضعیت ؟ به عنوان یک سنت لوئیس جیپ فروشنده جنوبی, شهرستان Dodge Chrysler Jeep Ram کردم پاسخ و راه حل های ساده به شما در حفظ و در حال حرکت در حالی که احترام به سلامت و ایمنی شما و خانواده خود را.
  1. ماشین می رود به مرکز خدمات; شما ماندن بر روی نیمکت: اگر شما Ram 1500 نیاز خود تغییر روال نفت و چرخش از تایر به مرکز خدمات یک حلقه! ما به شما کمک کند به فاصله اجتماعی چیدن ماشین خود را در خانه خود و بازگشت آن را به شما هنگامی که این کار انجام شده است.
  2. هیچ تماس پرداخت برای پیروزی: هیچ نیاز به رسیدن به درب به پردازش کارت اعتباری خود را. ما می توانید قبول پرداخت از طریق تلفن و در مجموع برنده شدن!
  3. یک ماشین تمیز به خانه می آید: بخشی از ما COVID-19 پروتکل شامل استفاده از درجه بالا پاک کننده به طور کامل پاکسازی تمام سطوح در تماس با خود را در کرایسلر Pacifica قبل از ما آن را به شما.
  4. جست و خیز استرس از بازدید از نمایشگاه: وسیله نقلیه خود را است در آخرین آن? خود را به یک ماشین جدید با چک کردن موجودی ما آنلاین صحبت کردن با یک هرزه فروش از طریق چت یا تلفن و پر کردن تمام مدارک مالی از طریق پست الکترونیکی و یا ما سایت امن.
  5. مانند سحر و جادو! ماشین جدید خود را به نظر می رسد در جلوی خانه خود را: بدون-تماس با فروش این جیپ فروشنده در سنت لوئیس پارک می تواند خود را جدید سال 2020 جیپ مخاصم خود را در فضا رها کردن کلید از طریق پست الکترونیکی و حافظه و نگه داشتن زندگی خود را در مسیر.

در حالی که همه ما با هم کار کنند برای حفظ سنت لوئیس در حال حرکت, دریغ نکنید به مراقبت از خانواده خود را. ما فروش و یا خدمات بخش در جنوب شهرستان Chrysler Dodge Jeep Ram در (888) 486-1749 و اجازه دهید ما به شما کمک کند نگرانی کمتر در طول این زمان استرس زا و برای آن طول می کشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن