اجتماعی فاصله دستگیری هدف مردم از رنگ

پس از پناهگاه در محل دستورات اجرا شده در سراسر آمریکا شده است وجود دارد رشد تعداد فیلم ها نمایش پلیس با استفاد

توسط NEWSOULS در 20 اردیبهشت 1399

پس از پناهگاه در محل دستورات اجرا شده در سراسر آمریکا شده است وجود دارد رشد تعداد فیلم ها نمایش پلیس با استفاده از خشونت بیش از حد در هنگام دستگیری از مردم از رنگ های اجتماعی فاصله نقض.

در سن دیگو یک زن دستگیر شد برای راه رفتن سگ خود را در ساحل اقیانوس در مارس 1. تصویری از دستگیری سه افسر بارها و بارها کوبیدن به زمین در حالی که قرار دادن او در دستبند.

در لس آنجلس پلیس donned riot gear تشکیل یک زد و خورد خط و باتوم برای متفرق کردن زیادی جشن تولد که تا به حال جمع آوری شده در این شهر عمدتا سیاه هاید پارک محله در اواخر ماه مارس با توجه به فیلم گرفته شده در این جمع.

در همین حال در شهر نیویورک چند فیلم بیش از حد خشونت آمیز اجتماعی فاصله دستگیری از مردم از رنگ رفته ویروسی. این آمده است در تضاد با دیگر ویروسی ویدئوها و عکس ها از پلیس در محله های داخل شهر با آرامش توزیع ماسک به پارک را برانگیخت.

در حالی که نژادی خرابی بسیاری از محلات' بازداشت ثبت نشده است ساخته شده در مکان های عمومی, آمار اولیه از شهر نیویورک را نشان می دهد که اجتماعی فاصله پلیس در حال سقوط سنگین در افراد و جوامع دیگر از رنگ.

دستگیری آمار منتشر شده در اواخر روز پنجشنبه توسط بروکلین دفتر دادستان منطقه نشان داد که بین 17 مارس و آوریل 4, 40 نفر دستگیر و به نقض اجتماعی شهر فاصله گرفتن سفارش. از کسانی که 40 دستگیری 35 بودند, سیاه, چهار بودند Latinx و یکی سفید بود. بیش از یک سوم از دستگیری آمد در این شهر را عمدتا سیاه براونزویل محله.

دادستان منطقه بروکلین اریک Gonzalez نیویورک تایمز گفت که او بررسی بازداشت به تعیین اگر هزینه لازم است. در این نقطه در همه گیر دفتر خود را کاهش یافته است به تعقیب بزه موارد که شامل امنیت عمومی تهدیدات از جمله اجتماعی فاصله بازداشت.

"ما نمی توانیم پلیس راه ما را از این بیماری همه گیر" گونزالس گفت: بار.

اما بروکلین اعداد منعکس کننده یک روند بزرگتر در سراسر بقیه از شهرستان. با توجه به CBS2 گزارش 120 نفر دستگیر شده بودند برای نقض اجتماعی فاصله نظم بین 16 مارس و آوریل 5; تقریبا 68 درصد از کسانی که بازداشت شدند و 24 درصد Latinx در حالی که تنها 7 درصد ،

و در عین حال Jennvine وانگ کارکنان وکیل برای پلیس پاسخگویی پروژه در کمک حقوقی جامعه گفت: بورسی که داده ها ممکن است گرفتن عکس کامل از NYPD اقدامات -- از آن می تواند خیلی بدتر است. "من دقیقا مطمئن نیستید که چگونه NYPD است آمریكا [اجتماعی فاصله دستگیری] و اگر آنها یک کد است که آنها آمریكا آن را زیر و یا روش خود را در انجام," او گفت: با اشاره به مردم چگونه ممکن است گرفتن شارژ با چیز دیگری. "این یکی از دلایل چرا ما بپرسید و درخواست از NYPD برخی از جزئیات بیشتر با توجه به اجرای دستورالعمل, اما ما دریافت نکرده اند که اطلاعات به عنوان رتبهدهی نشده است."

وانگ در مقایسه اجتماعی فاصله سفارشات با توقف و frisk که به طور موثر اجازه پلیس برای جلوگیری از هر کسی بر ظن یک جرم و جنایت است. "آن را سخت به بگویید که آیا یا نه برای مثال [با] یک جنایتکار در اختیار داشتن ماری جوانا مورد آن شخص نزدیک شد به دلیل اجتماعی فاصله و یا به دلیل وجود برخی دیگر از دلایل این رویکرد است که به افسر نوعی سوء ظن معقول برای جلوگیری از آن شخص" او گفت:. "من فکر می کنم که دقیقا همان جایی که شما می بینید مردم رسم این مرجع به توقف و frisk."

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در ابتدا در دفاع از NYPD اجتماعی فاصله دستگیری سیاست در یک کنفرانس خبری پنج شنبه. "آنچه اتفاق افتاده است با توقف و frisk یک نظام سرکوبگر, خلاف قانون اساسی استراتژی است که ایجاد یک مشکل جدید بسیار بزرگتر از هر چیزی این ادعا برای حل," او گفت:. "این است که دورترین چیز از آن. این است که پرداختن به یک بیماری همه گیر. این است که پرداختن به این واقعیت است که زندگی در معرض خطر هستند در همه زمان ها. تعریف ما از اداره پلیس نیاز به یک بخشی از آن به دلیل ایمنی است که آنچه انجام می دهند."

اما پس از زمان گزارش نژادی و نابرابری در بازداشت اطلاعات de Blasio خود را تغییر لحن امیدوار کننده در توییتر به "آیا بهتر است."

دستگیری از مردم از رنگ برای نقض اجتماعی فاصله سفارشات نقاشی در تیز امداد در مقابل افت در مقیاس گسترده ای را — و به شدت سفید — تظاهرات در برابر همان کسانی که سفارشات در سراسر کشور است.

مسلح مردان سفید نشان داده اند و اعتراض متعدد در دولت Capitols و در شهرهای بزرگ بیش از همه ما بدون نقشه کشی خیلی واکنش از پلیس محلی در همه. در تگزاس یک زن بود که آمریکا برای باز کردن سالن خود را کسب و کار در سرپیچی از دولت منظور شد علت du jour برای قانونگذاران محافظه کار در دولت است. او منتشر شد از Dallas county زندان پس از یک دولت حکم دیوان عالی.

این اختلاف نژادی در پلیس نبود تعجب به گلوریا J. براون-مارشال, استاد عدالت کیفری در John Jay College در شهر نیویورک است. "به همین دلیل است که هر کسی را شگفت زده کرد با این که ما باید پلیس و دیگر سفید نفر به قتل سیاه و قهوه ای مردم با مصونیت از مجازات پرسید:" براون-مارشال.

بیش از حد پلیس از سیاه و قهوه ای و جوامع بوده است در قلب آمریکا سیاست گذاری برای 400 سال او گفته Vox. آن را تعجب آور نیست که این انجام داد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"این بیش از پلیس و بیش از جرم از مردم از رنگ سیاه و قهوه ای مردم نیاز به واقع توان از دیدگاه های مختلف" براون-مارشال گفت و توضیح داد که چگونه این بازداشت آبشار به مسائل بزرگتر برای مردم رنگ. "در حال حاضر شما باید مردم [که دستگیر شده بودند] و اگر آنها را در حال حاضر آنها بیشتر مشکلات نگه داشتن آن شغل است. که بدان معنی است که وجود دارد بیشتر مشکلات نگه داشتن خانواده خود را با هم. و ما باید یکی دیگر از رسانه ها مقاله در تناسب تعداد مسکن مسائل وقتی که می آید به مردم رنگ."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب