اجتماعی فاصله و خاموش شدن ناگهانی شده اند به طرز حیرت انگیزی موثر در حد همه گیر

مستندات اقامت-در-خانه سفارشات بسته مدارس و لغو رویدادهای عمومی مانع از میلیون ها نفر از Covid-19 coronavirus م

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

مستندات اقامت-در-خانه سفارشات بسته مدارس و لغو رویدادهای عمومی مانع از میلیون ها نفر از Covid-19 coronavirus موارد و مرگ و میر با توجه به دو همکار بررسی مطالعات در مجله طبیعت.

یکی از مطالعات برآورد تعداد Covid-19 موارد با و بدون این سختی مداخلات. آنها دریافتند که در شش کشور از جمله چین و آمریکا همه گیر کنترل سیاست های یک اثر است. در ایالات متحده به تنهایی اقدامات متوقف 4.8 میلیون بیشتر موارد تایید شده از Covid-19 تا 60 میلیون عفونت در کل. در چین آنها مانع از 285 میلیون عفونت.

در مطالعه دوم محققان در نگاه تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 در 11 کشور در اروپا است. آنها دریافتند که 3.1 میلیون مرگ و میر در این کشورها اجتناب شود با انجام اقدامات کنترلی.

این خبر خوب و در عین حال همه گیر در ادامه به خشم. وجود دارد در حال حاضر بیش از 7 میلیون و تایید موارد این بیماری در سراسر جهان با بسیاری از کمین کشف نشده.

برخی از کشورها و دولت های ایالتی در آمریکا را آغاز کرده اند برای استراحت محدودیت حتی قبل از ملاقات با معیار برای بازگشایی. و البته از همه گیر در ایالات متحده رشد کرده است نامشخص با دهها هزار نفر از معترضان تجمع به تظاهرات علیه خشونت پلیس.

اما این مطالعات نشان می دهد و در عین حال دوباره که مهم نیست که چقدر دردناک آنها خاموش شدن ناگهانی انجام کار در صرفه جویی در زندگی و کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی. این پرسش در حال حاضر چقدر بیشتر از این محدودیت ها خواهد جهان همچنان به تحمل آیا آنها باید به رزومه کاری یک بار برداشته برای مقابله با موج جدید این بیماری و چه استراتژی ممکن است پدیدار شود به جای آنها.

در یکی از مطالعات به رهبری سلیمان, Hsiang, مدیر سیاست جهانی آزمایشگاهی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و محققان در نگاه سیاست در چین, فرانسه, ایران, ایتالیا, کره جنوبی و آمریکا برای کنترل ویروس. محققان 1,717 "غیر دارویی مداخلات" در سراسر این کشور با دنیای واقعی داده و با استفاده از روش اقتصادسنجی برای ردیابی اثرات ناشی از این تغییرات است. مداخلات شامل چیزهایی مانند بسته شدن مدارس, اعلام وضعیت اضطراری ممنوع کردن سفر صفحه اصلی انزوا و پرداخت مرخصی استعلاجی.

آنها دریافتند که در مراحل اولیه این بیماری همه گیر موارد رشد حدود 38 درصد در هر روز بدون هیچ گونه مداخلات. اما اقدامات لازم برای کنترل این بیماری همه گیر مانند لغو همایش بزرگ "به طور قابل توجهی قابل ملاحظه ای کاهش این رشد است."

هم چنین تاکتیک مانع از 62 میلیون تایید Covid-19 نفر در سراسر جهان است. و پس از آزمون تنها بخش کوچکی از کل موارد بیماری, محققان می گویند که این برآورد مربوط به حدود 530 میلیون عفونت در سراسر جهان است که اجتناب شود.

مقیاس اثر این تغییر بسته به کشور شما می توانید در این جدول:

کشور تایید Covid-19 موارد برطرف مجموع Covid-19 موارد برطرف
کشور تایید Covid-19 موارد برطرف مجموع Covid-19 موارد برطرف
چین 37 میلیون 285 میلیون
کره جنوبی 11.5 میلیون 38 میلیون
ایران 5 میلیون 54 میلیون
ما 4.8 میلیون 60 میلیون
ایتالیا 2.1 میلیون 49 میلیون
فرانسه 1.4 میلیون 45 میلیون
Hsiang et al./طبیعت

اما آن را دشوار است به اذیت کردن آنچه سیاست های خاص ثابت شده موثر ترین و تحت چه شرایطی. به نظر می رسد که خانه انزوا مستندات و کسب و کار تعطیل شد و در میان بیشتر تاکتیک های موثر اما نویسندگان اشاره کرد که با وجود عدم قطعیت در اطراف مقیاس خود اثرات.

Chart showing how policies affected the growth rate of Covid-19 in different countries.
اثرات فردی سیاست در کاهش گسترش Covid-19 سخت به پیگیری و متفاوت زیادی بین دو کشور.
Hsiang et al./طبیعت

و روشن است که وجود دارد می تواند از تنوع بسیاری حتی در داخل یک کشور به عنوان شما می توانید در این انیمیشن در مقایسه با موارد تایید شده در ایالات متحده انتظار می رود موارد بدون سیاست در طول زمان:

Animation of Coivd-19 cases rising in the United States
این انیمیشن مقایسه رشد در تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده به عنوان مشاهده شده (چپ) و همانطور که انتظار می رود بدون هیچ گونه سیاست های کنترل (سمت راست).
Hsiang جهانی سیاست آزمایشگاه دانشگاه برکلی

بخشی از این تنوع است که با توجه به زمان هنگامی که این اقدامات اثر صورت گرفت. محققان نوشت که "به ظاهر کوچک و تاخیر در استقرار خط مشی به احتمال زیاد تولید می شود به طور چشمگیری متفاوت سلامت است." قبل از خاموش کردن اقدامات اجرا شد بیشتر Covid-19 موارد اجتناب شود. کره جنوبی و آمریکا به عنوان مثال در گزارش اول خود را تایید موارد این ویروس در همان روز 21 ژانویه. اما کره جنوبی به سرعت شروع به بسته شدن اماکن عمومی و ramping تا تست در حالی که ایالات متحده عقب مانده به مراتب پشت سر.

و به دلیل گسترش بیماری در یک نرخ نمایی در مراحل اولیه تفاوت از چند روز یک اثر موج دار شدن.

آن پژواک زودتر پیدا کردن که ما می تواند اجتناب شود 36,000 مرگ و میر ناشی از Covid-19 اگر کشور اجرا pandemic اقدامات کنترل فقط یک هفته زودتر. این یافته ها با این حال گزارش شده قبل از چاپ مطالعه, معنی, آنها تا به حال تحت بررسی دقیق.

دوم طبیعت مطالعه رهبری ست Flaxman, Swapnil Mishra, اکسل گاندی و سمیر Bhatt در امپریال کالج لندن در زمان های مختلف مدل سازی رویکرد به بررسی اینکه آیا خاموش شدن ناگهانی زندگی را نجات داد. آنها به بررسی 11 کشور در اروپا — اتریش, بلژیک, دانمارک, فرانسه, آلمان, ایتالیا, نروژ, اسپانیا, سوئد, سوئیس, انگلستان, — محاسبه و تا چه حد این بیماری در حال گسترش extrapolating عقب از تعدادی از مشاهده مرگ و میر ناشی از ویروس است. منطق در اینجا این است که مرگ و میر ناشی از این ویروس بیشتر محتوای اطلاعات موجود در مورد تاثیر این بیماری است.

توسط مه 4 بین 12 میلیون و 15 میلیون نفر بوده است آلوده به کروناویروس در این کشورها محققان دریافتند. محققان در ادامه به برآورد چگونه تاکتیک های مانند بسته شدن مغازه ها و مدارس و فضاهای عمومی تحت تاثیر گسترش این ویروس شبیه سازی چه اتفاقی می افتاد اگر بیماری ادامه داد: برای گسترش بدون کنترل.

در 11 کشور مورد بررسی مداخلات سوار نرخ انتقال ویروس را در درون جمعیت به طوری که هر فرد آلوده و پس از آن آلوده کمتر از یک شخص دیگر به طور متوسط.

"این کاهش به احتمال زیاد مانع از رشد نمایی از عفونت است که می توانست منجر به صحنه های وحشتناک ما در لومباردی [ایتالیا] در ماه مارس گفت:" همکاری نویسنده Bhatt طی تماس با خبرنگاران. چنین اقداماتی جلوگیری 3.1 میلیون مرگ و میر در این کشورها تا مارس 5.

Graph comparing deaths in Europe with and without shutdowns to control Covid-19.
تعداد کل مرگ و میر با مداخلات (نارنجی) در 11 کشور پایین تر از آن شده اند که بدون هر گونه اقدامات برای کنترل Covid-19 (سبز).
Flaxman et al./طبیعت

"هنگامی که به دنبال در ساده counterfactuals بیش از کل اپیدمی تعداد بالقوه مرگ و میر برطرف قابل توجهی است" محققان نوشت. "ما نمی توانیم برای برخی می گویند که اقدامات کنونی خود ادامه خواهد داد و برای کنترل این بیماری همه گیر در اروپا; اما اگر روند فعلی همچنان ادامه دارد دلیلی برای خوشبینی است."

هر دو از این مقالات چین با دیگر مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در امور بهداشت و درمان است که گزارش گسترش Covid-19 شده اند که 35 برابر بیشتر در ایالات متحده بدون سیاست مانند پناهگاه در محل سفارشات.

این یافته ها نشان می دهد که بهداشت عمومی اقدامات برای محدود کردن گسترش بیماری همه گیر کار کرده است.

فراتر از محدود کردن تعداد افراد آلوده و کشته شدن توسط ویروس نقطه ای از این مداخلات اجتماعی بود که در زمان خرید. با محدودیت شدید در جنبش و فعالیت به سرعت گسترش ویروس, مقامات بهداشتی می تواند ساخت تا ظرفیت برای, تست, تماس, ردیابی و درمان است. در نهایت یک درمان مناسب و یا واکسن ظهور کرد و به تدریج ایمنی را در افزایش جمعیت تا ویروس های دیگر می تواند به راحتی گسترش.

مشکل این است که این اقدامات نمی تواند به طور نامحدود ادامه. هزینه های اجتماعی و اقتصادی شده اند بسیار زیاد است که در نوبه خود هزینه های سلامت. و برخی از کشورها و بسیاری از ایالات آمریکا شروع به لغو محدودیت های خود را.

در عین حال آن را هنوز هم ممکن است بیش از حد به زودی برای بسیاری از نقاط جهان برای استراحت به عنوان گله ایمنی باقی می ماند دور و موارد جدید Covid-19 ادامه به کوه. آریزونا برداشته اقامت خود را در خانه سفارش است اما عفونت در حال افزایش است. چندین کشور نیز دیدن هشدار دهنده افزایش موارد حتی به آنها استراحت.

"ویروس بسیار با ما و مسلما ما تنها در پایان آغاز" Bhatt گفت. "مراقبت از اعمال باید تا زمان مانند یک واکسن یا درمان در دسترس می شود."

مختلف اندازه گیری بیشتر از استراتژی مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از همه گیر در روز های آینده به عنوان بورسی را Dylan اسکات توضیح داد:

ما باید به دنبال یک راه میانه بین حفظ اجتماعی فاصله گرفتن سیاست هایی که کار کرده اند و به سرعت گسترش یافته و نیاز به تعامل اجتماعی و ضرورت رفع بحران اقتصادی است.

اما همه این بحث ها undergirded یک واقعیت مهم است. بسیاری از مردم که اکثریت قریب به اتفاق ما هنوز مستعد ابتلا به Covid-19. درهم و برهم پایان دادن به اجتماعی فاصله می تواند به معنای یک واکنش سریع در این ویروس را گسترش.

به احتمال زیاد خواهد شد بسیار سخت تر برای reimpose همه گیر مداخلات اگر موارد سنبله دوباره اما روشن نیست چه استراتژی در نهایت ثابت کند موفق است. با بسیاری از نقاط مختلف جهان به دنبال خود راه دانشمندان را عظیم طبیعی آزمایش برای ارزیابی چه کار می کند اما برخی از این درس خواهد بود آموخته راه سخت است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن