Six Flags St. Louis نیاز به رزرو ماسک بر بازگشایی

برای بزرگنمایی کلیک کنید جرمی تامپسون/فلیکر پارک erxperience است که به دنبال تفاوت زیادی با زمانی که شش

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The theme park erxperience is going to look a lot different when Six Flags finally reopens. - JEREMY THOMPSON/FLICKR
  • جرمی تامپسون/فلیکر
  • پارک erxperience است که به دنبال تفاوت زیادی با زمانی که شش پرچم در نهایت بازگشایی.

Six Flags St. Louis خواهد بود بردن آن اقدامات ایمنی در هنگام بازگشایی آن در سال جاری در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

هر چند محبوب پارک محلی هنوز اعلام کرد بازگشایی, تاریخ, آزادی مطبوعات در هفته گذشته از شش پرچم Entertainment Corporation نشان داد که کل زنجیره ای از پارک خواهد شد نیاز به مهمانان برای تکمیل رزرو آنلاین قبل از آمدن به پارک, بنابراین به عنوان برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله.

"سلامت و ایمنی ما مهمانان و اعضای تیم است که همیشه بالاترین اولویت ما و در محیط فعلی ما قطعا می خواهید به اقدامات احتیاطی اضافی برای ایجاد یک تجربه امن را برای همه" شش پرچم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Spanos می گوید, در بیانیه ای. "ما هیجان زده در مورد بازگشایی پارک های ما و بازگشت به کسب و کار سرگرم کننده; اما ما می خواهیم به انجام این کار در امن ترین شیوه ممکن است. با داشتن مهمانان قبل از ثبت نام قبل از آنها بازدید می توانیم برنامه ریزی مناسب نیروی انسانی و مایع اقدامات از جمله تضمین این که مهمانان و اعضای تیم حفظ امن اجتماعی فاصله در طول روز است."

با توجه به این پارک تفریحی شرکت فرایند رزرو را حدود پنج تا هفت دقیقه و خواهد شد از ویژگی های پنج مرحله است. مهمانان مورد نیاز خواهد بود به:

-ورود به خود را آنلاین سفارش, شماره, شماره بلیط و یا عضویت/فصل عبور شماره

-انتخاب تاریخ آنها می خواهید به بازدید و زمان تقریبی آنها مایل به ورود به پارک

-تماشای یک فیلم کوتاه است که به توصیف جدید اجتماعی فاصله و مایع روش

-اذعان درک خود را از این شرکت سیاست های بهداشتی

-سفارش از قبل پارکینگ پرداخت می شود اگر آنها در حال حاضر نیست یک پاس


اگر تاریخ که در آن یک مهمان برای بازدید از طرح های در حال حاضر رزرو آنها باید این گزینه برای قرار دادن در یک waitlist. کسی باید لغو و آزاد کردن فضای کارکنان تماس با ما خواهد شد که فرد از طریق ایمیل و یا متن به اجازه دهید آنها را می دانیم که یک اسلات در روز آنها می خواهم به بازدید از این است که در حال حاضر باز است.

در علاوه بر این به سیستم رزرو شش پرچم قرار داده است با هم یک لیست گسترده از سلامت و ایمنی پروتکل لقب شش پرچم دوباره باز کردن برنامه.

این طرح نیاز به همه مهمانان بیش از سن دو سالگی و تمام کارکنان به پوشیدن ماسک پوشش بینی و دهان در همه زمان در اموال به جز در برخی موارد از کار افتادگی و یا مذهبی معافیت و همچنین به عنوان زمانی که مهمان در یکی از جاذبه های آب در Hurricane Harbor. ماسک در دسترس خواهد بود برای خرید در مقابل دروازه. این شرکت همچنین صفحه نمایش تمام مهمانان و کارکنان با درجه حرارت را چک میکند تا مطمئن شوید که هیچ کس در محل تب دارد.

علاوه بر این طرح می گوید که شش پرچم را به شدت اجرا اجتماعی فاصله پروتکل های. این پارک را به کار گیرند در کاهش ظرفیت و ارائه خواهد شد نشانگر تشویق کسانی که در انتظار در خط برای ایستادن شش فوت از هم جدا و ناهار خوری و صندلی پارک آب مناطق خواهد شد پیکربندی مجدد برای نگه داشتن مردم در فاصله بیشتری از یکدیگر است. کارکنان وظیفه خواهد شد با تشویق مردم به حفظ فاصله خود.

کسانی اجتماعی فاصله اندازه گیری گسترش به سواری خود را به عنوان به خوبی. با توجه به بازگشایی طرح استراتژی برای قرار دادن فاصله بین مهمانان در سواری متفاوت خواهد بود از جاذبه های جاذبه را شامل خالی ردیف صندلی و صندلی های خالی در ردیف جداگانه سواران.

این شرکت نیز معرفی افزایش santitization اقدامات به طور مرتب ضد عفونی تمام "لمس بالا" نقاط از جمله صندلی, لوله, میز و نیمکت. دست شویی و دست و مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه خواهد بود مکان در سراسر پارک و سرویس بهداشتی خواهد بود به طور منظم تمیز. تمیز کردن تیم ها را نیز به طور مداوم تمیز کردن سواری و همچنین به عنوان ناهارخوری خانه کوچک و قفل مناطق.

موارد استفاده می شود به بازی در این پارک خواهد بود مقادیر بین استفاده از زمانی که امکان پذیر است در غیر این صورت مهمان داده خواهد شد ، بازی های آرکید نیز خواهد شد پیکربندی مجدد برای به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله.

تجربه ناهار خوری در شش پرچم خواهد بود تحت تاثیر اقدامات جدید نیز هست. باز-دسترسی به بوفه و قاشق و چنگال و نمک و فلفل ایستگاه حذف خواهد شد آشکار و تنها استفاده نشده, فنجان, اجازه خواهد داشت در نوشیدنی پر کردن ایستگاه. همراه غذا سفارش اجرا خواهد شد و همچنین با تغییر منوها.

و فقط در صورتی که مهمانان شروع به از دست دادن این طرح با توجه به اقدامات سختگیرانه تر شش پرچم در پارک شبکه تلویزیون خواهد شد از ویژگی های به طور منظم پیام در مورد اجتماعی فاصله و ماندن جوانه ها-رایگان.

"ما در حال توسعه جامع بازگشایی ایمنی طرح که شامل بهترین شیوه از پارک و waterpark کارشناسان صنعت همراه با بالا مقصد پارک ها از سراسر جهان است که اجازه می دهد مهمان به تجربه ما پارک در امن ترین راه ممکن" Spanos می گوید, در بیانیه ای. "این جدید طبیعی" بسیار متفاوت خواهد بود اما ما معتقدیم این اقدامات اضافی مناسب در محیط فعلی است."

در حالی که Six Flags St. Louis هنوز اعلام نشده تاریخ برای بازگشایی این شرکت قصد دارد برای باز کردن درب به مرز شهر اوکلاهما مبتنی بر مکان در تاریخ 5 ژوئن.

جزئیات کامل این شرکت بازگشایی طرح در اینجا.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن