باید لویی نهم مجسمه پایین آمده ،

برای بزرگنمایی کلیک کنید دویل مورفی بدترین St. Louis آثار به مردان بد ممکن است هنر تپه برنز از این شهر ا

توسط NEWSOULS در 28 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The worst of St. Louis monuments to bad men may the Art Hill bronze of the city's namesake. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • بدترین St. Louis آثار به مردان بد ممکن است هنر تپه برنز از این شهر اسم.

St. Louis فقط با خیال راحت حذف کریستف کلمب از برج Grove Park. این می تواند بدتر شود: یک مجسمه کریستف کلمب خود را از دست داده سر در بوستون. در بریستول, انگلستان یک بنای تاریخی به slaver ادوارد Colston برای شنا رفت. فیلادلفیا و موزه بحث برانگیز مجسمه شهردار سابق و کمیسر پلیس فرانک ریزو جان سالم به در قطع تلاش است اما در حال حاضر در ذخیره سازی festooned با نقاشی های دیواری. در ریچموند, Jefferson Davis رفته است و Robert E. Lee ممکن است به زودی به دنبال.

مبارزه با نژادپرستانه پلیس الهام گرفته از موج تازه سخت به نظر می رسد در تفرقه بناهای تاریخی. اما در سنت لوئیس ما حذف Confederate Monument از پارک جنگلی در سال 2017. آن را در حال حاضر در ذخیره سازی در میسوری موزه جنگ تحت یک سفارش به هرگز دوباره نمایش داده می شود در شهر و یا شهرستان است.

پس از جورج فلوید مرگ فعالان تمدید کرده بود تماس برای حذف مجسمه کریستف کلمب از برج Grove Park. طراحی شده توسط فردیناند فون میلر و با حمایت پارک بنیانگذار هنری شاو از سال 1886 برنز شد در مرکز اخیر بحث که چراغ پارک را به هیئت کمیسیون به تعهد علاوه بر این از تفسیری علامت و نشانگر این منطقه بومی گذشته است.

کلمبوس, اما هنوز هم به یاد بسیاری از مردم از خشونت racialized ریشه های استعمار اروپا از آمریکای مرکزی و جنوبی امریکا است. اگر چه چهره او کمک تلاش از آمریکایی های ایتالیایی به جذب آن نیز حک میراث امپریالیستی فتح و نژادپرستانه شدند. یک سوأل پلاک یا ضد بنای تاریخی را پاک که کتیبه. کمیسیون برج گرو پارک رد حذف سال گذشته اما در حال حاضر معکوس البته بسیار سریع است.

بنابراین ما خوب و مناسب است ؟ ما در روشن ؟

شاید نه. مسلما بدترین مجرم محلی مجسمه های باقی مانده در بالای هنر تپه ای در پارک جنگلی. خوانندگان نیاز به معرفی ندارد و شاید قلب خود احساس تورم در چشم. اما متاسفانه مجسمه پادشاه لویی نهم — St. Louis خود شهر ما اسم — پاس یک میراث به عنوان خشونت آمیز و توهین آمیز که از کلمبوس.

مجسمه خود را به سادگی مرده. محبوب لوئیس مجهز زنجیره پست و کلاه ایمنی آسانسور شمشیر خود را بالا و رو به جلو است. پادشاه است که به احتمال زیاد انداخت شمشیر خود را به سوی مسلمانان در خاورمیانه و یا شمال آفریقا به دلیل پاک کردن غیر مسیحی زندگی از سرزمین مقدس مهمترین نگرانی سلطنت خود را. او راه اندازی اولین جنگ صلیبی در مصر در 1249. او در تونس در 1270 در حالی که رهبری یکی دیگر از.

در فرانسه قبل از جنگ های صلیبی لویی نهم تا به حال آزمایش خود را حل و فصل توسط, آزار و اذیت مردم یهودی. در 1243 او ممنوع تلمود و دیگر متون یهودی که سربازان خود را پس از آن مصادره شده و سوخته است.

در صورتی که برای تلفن های موبایل نفرت آن را به پایان نمی ضعیف برای لوئیس IX. در سنت لوئیس نام او تکرار شده است هزاران بار در هر روز. قبل از طاق دروازه گل رز, نماد, هنر, تپه — بازیگران توسط W. R. هاجز از یک مدل توسط چارلز Niehaus در سال 1906 — مصور سربرگ, مجلات, منوها, نقشه علامت و حتی لباس. همه چیز می تواند بدتر برای یک مرد اختصاص داده شده است که زندگی خود را به کشتن مسلمانان و آزار و اذیت یهودیان.

این مجسمه زنده ماندن در زمان حاضر ؟ باید آن را ؟ به عنوان یک مورخ, من دریغ به چنین اظهارات. اما در حال حاضر توده ها اختصاص داده شده به عدالت نیست منتظر نظر کارشناس مشورتی کمیسیون و یا دیگر صفوف منظم حرکات در عدالت است. مردم ممکن است امور را به دست خود و یا آنها ممکن نیست. در حالی که قطع تهاجمی مجسمه های منظم بخشی از تغییر سیاسی در ایالات متحده اتفاق می افتد تدریجی و یکنواخت. کلمبوس ممکن است تنها مصدوم این لحظه و لویی نهم مارس افراشتن شمشیر بالا برای نبرد پیش رو است.

اما به عنوان ما همچنان به بحث در مورد مسائل عدالت و نمایندگی مجسمه ها نه بیگناه. سیاسی بزرگداشت نمادین بیانیه اجتماعی جمع و جور است. آن سوابق زندگی و اسامی کسانی که دولت بخواهد مردم را به ایمان اگر نه حرمت.

اما گاهی اوقات مردم به اندازه کافی بود. هیچ نماد کمیسیون یا علمی جبران کفایت خواهد کرد. تنها دولت را جبران اصلی خود شکایت را انجام خواهد داد.

Michael R. Allen توسط مدرس ارشد در معماری و معماری منظر و طراحی شهری در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و مدیر حفظ پژوهش ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن