کلانتر, D. A., پناهگاه های حیوانات ممکن است ضربه به کنار رودخانه شهرستان تلاش می کند تا به تعادل بودجه

Paul J. جوان اخبار شهر خدماتمنتشر شده 7:24 PM EDT Jun 12, 2020Riverside County سازمان های چهره در سراسر-هیئت م

توسط NEWSOULS در 24 خرداد 1399

Riverside County سازمان های چهره در سراسر-هیئت مدیره کاهش هزینه ها در سال مالی آینده با برخی از شدیدترین کاهش موثر بر ایمنی عمومی سازمان به عنوان شهرستان ادعا با کمبود درآمد ناشی از بهداشت عمومی آتن با توجه به بودجه پیشنهادی هیئت ناظران بحث خواهد شد در هفته آینده.

"این مشکلات اقتصادی ناشی از COVID-19 ایجاد کرده است مقدار مالی قطعیت و نیاز به مشکل بودجه تصمیم گیری" شهرستان مدیر عامل شرکت جورج جانسون گفت: در مقدمه به 385-صفحه سند است. "این توصیه می شود بودجه موازنه به کاهش (هزینه ها) به شهرستان ما صندوق به طور کلی بخش, در حالی که حفظ خدمات در بالاترین سطح فراهم شده توسط مالی واقعیت بسیار کمتر درآمد. ما باید به خاطر داشته باشید که کاهش در هزینه در حالی که با استفاده از ذخایر خواهد شد در نتیجه کاهش در برخی از

خدمات."

پیشنهاد 2020-21 بودجه حدود 6.46 میلیارد دلار در مقایسه با $6.26 میلیارد دلار در سال مالی جاری یک اختلاف حدود 200 میلیون دلار یا 3 درصد است. هیئت مدیره برگزار خواهد شد اولیه آن بودجه-تاثیر شنیدن دوشنبه.

در پیش بینی از دست دادن درآمد انتظار می رود مجموع 100 میلیون دلار اجرایی دفتر تلفن در هیئت مدیره به اتخاذ دو مرحله ای هزینه-برش طرح که تقریبا برابر با درآمد شیرجه رفتن و جلوگیری از گسترش شهرستان ساختاری کسری بودجه. اولین برش را به مقدار 5% و اجرا شده در دو ماه اول سال مالی, در حالی که دوم 5 درصد کاهش خواهد دنبال آن در پاییز.

به گفته مقامات تنها $842 میلیون نفر در اختیاری درآمد — یک-بخش پنجم از این صندوق به طور کلی در دسترس برای هیئت مدیره به صرف برای دیدار با نیازهای خارج از برنامه ریزی تعهدات — در دسترس خواهد بود در حالی که اختیاری هزینه برآورد شده به روش $868 میلیون نفر است.

دفتر اجرایی اظهار داشت که بانک که بالغ بر $264 میلیون در شروع سال مالی جاری به احتمال زیاد خواهد شد تهی به $180 میلیون تا پایان 2020-21 به دیدار مداوم نیاز دارد.

این شهرستان از دست مبالغ زیادی از تجاری مالیات بر درآمد و مالیات بر فروش رسید و دیگر جریان به دلیل بهداشت عمومی مقررات که بسته کسب و کار و سوار منطقه ای نرخ بیکاری بالای 15 درصد است. کاهش عمده در بودجه پیش بینی شده برای انواع موظف به برنامه.

دلهره آور ترین کاهش انتظار می رود در امنیت عمومی حوزه بودجه که در آن هر آژانس سر نزدیک دفتر اجرایی با بالاتر تخصیص درخواست از مقامات هدفمند شامل هزینه.

کلانتر به دنبال $862 میلیون

کلانتر بخش است که به دنبال جمع تخصیص بودجه از $862 میلیون دلار برای 2020-21 در حالی که دفتر اجرایی هزینه-کاهش استراتژی خواستار حداکثر $776 میلیون. کلانتر چاد بیانکو است رقیب با افزایش هزینه به حقوق بازنشستگی تعهدات و مزایای عالی تضمین به نمایندگان تحت یک توافق دسته جمعی با ریورساید کلانترها انجمن. عملیات تازه ساخته شده, John J. Benoit بازداشتگاه در Indio یکی دیگر از برآمدگی.

با توجه به اجرایی اگر هیئت مدیره دارای خط در هزینه کلانتر را مجبور به پیدا کردن راه هایی برای بریده بریده هزینه های است که می تواند به معنای از بین بردن 100 نماینده از حقوق و دستمزد. اما آن ناشناخته که آیا هیئت مدیره خواهد بروک چنین کاهش آنجا که بسیاری از این امر تاثیر unincorporated جوامع که در آن گشت در حال حاضر نازک است.

بخش خدمات حیوانات نیز رو به وخیم تصمیم گیری. این آژانس به دنبال $29 میلیون در تخصیص بودجه اما هزینه مهار تلاش خواهد اجازه تنها $22.5 میلیون در تعهدات. که می تواند به معنای تعطیلی از بلیت پناهگاه حیوانات و سن جکینتو دره حیوانات پردیس با توجه به بودجه و گزارش.

D. A. را می پرسد برای $153.5 میلیون

دفتر دادستان منطقه خواسته است برای $153.5 میلیون دلار در صندوق به طور کلی outlays اما اجرایی است و توصیه تنها $126 میلیون. دادستان منطقه مایک Hestrin شده است به کارگیری اقدامات ریاضت پس از او در زمان کار در سال 2015 به نزدیک در جریان بودجه شکاف. چگونه خلاق او می تواند در حال حاضر تحت محدودیت های بودجه, هنوز دیده می شود. دفتر همچنان به کار با موقعیت های خالی.

وزارت مشروط کرده بود یکی از معدود درآمد, درخواست بود که از نزدیک در راستای اجرایی دفتر آرزوها با $146 میلیون دلار در صندوق به طور کلی outlays پی در مقایسه با $141.8 توصیه شده توسط EO. رئیس افسر عفو مشروط Ron Miller در حال حاضر نشان داد که بیش از 100 موقعیت خود را نمی خواهد بودجه در 2020-21. چگونه است که تاثیر می گذارد عملیات خواهد شد.

سازمان آتش نشانی نیز تا به حال یک بودجه رقم نسبتا نزدیک به آنچه در دفتر اجرایی لازم — $368 میلیون در مقابل $364 میلیون, با توجه به گزارش. وجود دارد هیچ نشانه ای است که هر یک از شهرستان نزدیک به 100 ایستگاه آتش نشانی را به توقیف و یا دیگر عملیاتی حرکت صعودی ممکن است در جدول برای تنظیم اولویت های هزینه.

بودجه جلسات میله میله برای اجرا در تمام طول روز دوشنبه و سه شنبه. اضافی جلسات ممکن است برنامه ریزی شده در صورت لزوم.

هیئت مدیره است که انتظار می رود به طور آزمایشی تصویب بعدی بودجه مالی سال در 30 ژوئن. رسمی تصویب بودجه است که میله میله برای اوایل سپتامبر. هیئت مدیره به طور کلی منتظر می ماند تا سه ماهه اول سال مالی جدید می گذرد قبل از اجازه همه اجزای بودجه برای ارزیابی اثرات کاهش در دولت تخصیص.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن