شارون Harter از دست کار رویایی خود را و کشف یک راه بهتر

کلی GLUECK شارون Harter پیدا کرده است احساس آرامش در میان COVID-19 تحول. نسبت به آغاز سال جاری شارون

توسط NEWSOULS در 17 تیر 1399
Sharon Harter has found a sense of peace in the midst of the COVID-19 upheaval. - KELLY GLUECK
  • کلی GLUECK
  • شارون Harter پیدا کرده است احساس آرامش در میان COVID-19 تحول.

نسبت به آغاز سال جاری شارون Harter احساس او در شیار. او حل و فصل به کار خود را به عنوان سرآشپز شیرینی برای مودب جامعه (1923 Park Avenue 314-325-2553) و این Bellwether (1419 Carroll Street 314-380-3086) پس از به چالش کشیدن فرفره کار برای یک شرکت آشپز شرکت. در مودب جامعه و Bellwether او بود احاطه شده توسط همکاران قدیمی او می خواهم قبلا در نوار ایتالیا, و او تا به حال یک حقوق و دستمزد بیمه و بزرگ, خلاق, ارتباط با مدیران. که چرا آن را بسیار نامطلوب زمانی که او گذاشته است.

"همه چیز بود بزرگ" Harter می گوید. "من می دانستم که ما برای رفتن به تحت تاثیر قرار زمانی که COVID آمار, اما آن را هنوز هم به عنوان شوک زمانی که آنها به من اجازه رفتن. من نمیفهمد من می خواهم که من ساعت قطع و یا حرکت از حقوق و دستمزد به ساعتی اما تام [Furtrell] نشسته به من به من گفت که من یک کار برای درخواست بیکاری و برنامه ریزی برای آن به حدود هشت هفته. من در زمان این خبر بسیار با آرامش و واکنش نشان نمی دهند چرا که من در تلاش بود تا آن را پردازش کند. من پاک کردن همه مسائل به خانه رفت و فقط نشسته بر روی نیمکت در شوک است."

برای Harter این ضربه از بیکاری فرود آمد خیلی سخت است چرا که چقدر او را دوست داشت آنچه که او انجام شده بود. خود آموخته Harter کشف عشق او را از پخت با ساخت حماسه کیک تولد برای دختر خود را و او ترجمه این مهارت به چهارده سال کار انجام شیرینی برای نوار ایتالیا. او سپس به کار برای فرار قبل از ترک برای یک شرکت آشپز کار است که تا به حال سفر و کار خسته کننده ساعت. نیاز به یک تغییر او فرصت یافت تا با مودب جامعه و Bellwether, جایی که او احساس او بخشی از یک خانواده است.

مطمئن نیستید که چه چیزی را پس از گذاشته شدن Harter به دنبال پناه در پخت ابتدا به عنوان یک راه را به اشغال خود ذهن مشغول و بعد در جهت خود را حفظ مالی که مزایای بیکاری تاخیر شد. او نمی تبلیغ خدمات خود را به جای تکیه بر کلمه از دهان و پیام خصوصی به مشتریان بالقوه آنها گفتن که او تا به حال پخته محصولات برای فروش. به تعجب او کسب و کار در زمان خاموش.

"من تنها چیزی که من می دانم که چگونه به انجام این کار: من پخته" Harter می گوید. "من پخته شده مانند یک زن دیوانه. مردم آنقدر gung ho در مورد آن بودند تا حمایت. آنها به من بیشتر از من خواسته که واقعا عالی بود. معلوم شد که من پول بیشتری انجام این کار از حقوق و مزایای شغلی."

در علاوه بر این به ساختمان خود را بی مطالعه, کسب و کار, Harter شده است با عصبانیت کار بر روی نانوا برای زندگی گروه او تاسیس با او دوست و هم اتاقی هانا Kerne. این ایده که بزرگ شد از یک مکالمه دو در حالی که خرید مواد غذایی به تکامل واجد شرایط سازمان است که قرار است در دو رویداد — با بیش در آثار و مطرح است بیش از $24,000 محلی نژادی عدالت سازمان.

"من تا به حال هیچ ایده این بود که به نوبه خود به آنچه در آن است و آن را واقعا برآورده چیزی در من" Harter می گوید. "من همیشه می خواستم به خدمت, به کمک و قادر به ترکیب که با چیزی است که من دوست دارم که مواد غذایی بزرگ است."

بین او نوظهور پخت کسب و کار و نانوا برای زندگی Harter احساس می کند مانند او در بر داشت خودش را در میان COVID-19 بحران حتی به عنوان او اذعان دارد که او خوش شانس است که در چنین موقعیت. آن را به او این شانس را به کم کردن سرعت tamp کردن اضطراب و داد آنچه او می خواهد به انجام این کار با بقیه زندگی خود را. و حتی به عنوان او را به بازگشت به کار در مودب جامعه و Bellwether در یک وقت ظرفیت استقلال او را تا به حال انجام چیزی که خود داده است فشار او نیاز به یک جهش به ناشناخته.

"این به من فهماند که من قطعا می خواهید برای رفتن به کسب و کار توسط خودم" Harter می گوید. "من احساس می کنم مانند قبل از این اتفاق افتاده است, من نمی دانم که چگونه به آن زمان بیکار و بدون داشتن اضطراب. در صنعت رستوران, آن را آسان به در آشپزخانه بود اما من در بر داشت که من عامل در چنین سرعت سریع است که من همیشه در حال حرکت است اما همواره در تلاش برای گرفتن. من احساس می کنم چیزی روشن در مغز من که در آن من هرگز شلوغ اما من متعادل تر. من نمی دانم چه آینده ای در حال رفتن به ارمغان بیاورد اما هر چه در آن است آن را به این دلیل باشد که من از آن ساخته شده اتفاق می افتد."

Harter در زمان برخی از زمان برای به اشتراک گذاشتن چگونه او شده است در برخورد با عدم قطعیت آورده COVID-19 شیوع چگونه او حفظ یک حس عادی و چه به او می دهد امیدوارم که در طول این زمان دشوار است.

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟
همانطور که برای بسیاری از مردم این بسیار زمان نامشخص است. هیچ چیز بیشتر آشکار است از این با صنعت مهمان نوازی آن را به عنوان تبدیل شده است وارونه و تبدیل شدن به تقریبا غیر قابل تشخیص است. با تضمین یک دستمزد زندگی می کنند بسیار کمتر از یک ما هستند محوری به یک قاب از ذهن است که بسیاری از ما در تلاش برای آشتی با.

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد کار خود را ؟
دیدن همه است. ما چنین احساس آشنایی و خانواده است که به طور ناگهانی قادر به که روزانه بخشی از زندگی خود را دشوار است.

چه چیزی شما را از دست ندهید حداقل?
در حال اجرا از یک چیز به بعد. وجود دارد به نظر می رسد هرگز به اندازه کافی ساعت در روز است. چیزهایی که همیشه مصرف بسیار طولانی تر از انتظار می رود. همیشه داشتن کسی در بال انتظار برای وقت و انرژی خود را.

چه یکی از چیزهایی که شما مطمئن شوید که شما انجام هر روز به حفظ یک حس عادی?
من طبخ! من آن را هر روز به حفظ یک حس ظاهر ، پس از گرفتن بیش از شوک گذاشته شدن من تبدیل به تنها چیزی که من می دانم که به من می دهد آسایش و پخت و پز. مراقبت از خود نیز بسیار مهم است که آیا دستیابی به گیاهان بیشتر از یک انسان باید به غذا خوردن سالم و خواب یک شب خوب. تمرینات نمی صدمه دیده است یا نه.

شما چه بوده است استرس-خوردن/نوشیدن به تازگی ؟
من واقعا استرس-خوردن اما یک کاسه خوب از رامش است مانند در اختیار داشتن یک آغوش. Lol. در حال حاضر استرس نوشیدن کنم ... شراب! شیشه ای بسیار زیبا از شامپانی rośe همیشه باعث می شود من لبخند.

چه چیز شما ساخته شده مطمئن شوید که شما نمی خواهید برای اجرا از دیگر از کاغذ توالت?
قهوه ... شراب و روغن CBD. نجات!

شما باید قرنطینه با سه نفر. که شما را انتخاب کنید? اگر چه من نمی توانستم از آنها بخواهید برای بهتر قرنطینه دوستان هانا Kerne و دختران من البته من دوست دارم Anthony Bourdain, Trevor Noah و بهترین دوست من از دبیرستان وندی.

هنگامی که شما احساس می کنید راحت رفتن به عقب و اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
اولین چیزی که من قصد دارم به انجام هنگامی که آن را امن دوباره برگرد به من "سلامتی" نقطه نظام است. خدا من از دست این محل و همه به طور منظم. من با اعتماد به نفس در صحبت کردن برای همه ما وجود دارد. همه ما یک کمی از دست داد بدون آن. Lol.

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین تغییر برای صنعت مهمان نوازی خواهد بود هنگامی که مردم مجاز به بازگشت به فعالیت طبیعی سطح ؟
افزایش نرخ پاپ آپ شام. سرآشپزها نیاز برای تکمیل درآمد خود را به عنوان به خوبی به عنوان افرادی که مایل بیشتر صمیمی تجربه و آن را امن تر است.

چه یک چیز است که به شما امید می دهد در طول این بحران ؟
من آموخته ام که مهم نیست چه اتفاقی می افتد, من شده اند با برکت توانایی به طبخ. وقتی پایین قطره, من می دانم که من درست مالی. شما واقعا پیدا کردن که شما در زمانی که همه چیز دشوار است و شما باید به مرحله.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.
                                                                             

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن