خدمات در این بیماری همه گیر از شراب مرد به کار وینسلو جدول پنجره

برای بزرگنمایی کلیک کنید اندی PAULISSEN در وینسلو جدول نیک Denietolis می یابد و راه برای ارائه مهمان نوا

توسط NEWSOULS در 24 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید At Winslow's Table, Nick Denietolis finds ways to provide hospitality even in a takeout environment. - ANDY PAULISSEN
  • اندی PAULISSEN
  • در وینسلو جدول نیک Denietolis می یابد و راه برای ارائه مهمان نوازی حتی در یک takeout محیط زیست است.

نیک Denietolis شروع مواد غذایی خود را در حرفه ای مشغول به کار در Schnuck زمانی که او یک نوجوان بود. در نهایت او نقل مکان کرد تا به بخش گوشت به دست آوردن مواد غذایی با ارزش دبستان تجربه است که به او کمک کرد تا انتقال به یک بازگشت-از-خانه موقعیت در کسب و کار رستوران. از او نقل مکان کرد و به یک سرور موقعیت و سپس به یک شراب حرفه ای همیشه در حال حرکت رو به جلو در صنعت مهمان نوازی. به همین دلیل او نمی تواند کمک کند اما دیدن طنز در چه COVID-19 بحران به انجام کار خود را.

"من شروع به در خرده فروشی و سپس پخت و پز و سپس خدمات پس خوب ناهار خوری و در نهایت من sommelier آموزش و فوق العاده به شراب" Denietolis می گوید. "در حال حاضر به دلیل همه گیر من آمده ام تا بازگشت کامل خدمات چون من اساسا کار در یک فروشگاه مواد غذایی است."

Denietolis نیمه شوخی, از فروشگاه های مواد غذایی اشاره او به واقع وینسلو جدول (7213 دلمار بلوار دانشگاه شهر; 314-725-7559), محله eatery متعلق به Vicia مایکل و تارا Gallina. بر خلاف یک محل را انتخاب کنید تا با شتاب و بالا رفتن رامش و Cheetos, رستوران دارای چرخد و به یک مدل که در آن مهمان می تواند با شتاب تولید محلی و کالاهای housemade ضد عفونی کننده دست و شراب و آبجو و آماده به خوردن غذا همه خدمت از عجیب و جالب انتخاب کنید تا پنجره. آن را به عنوان جذاب راه اندازی به عنوان یکی می توانید در میان همه گیر اما Denietolis نمی تواند کمک کند اما ضجه و زاری کردن آنچه از دست داده بود که اتاق ناهار خوری مجبور شدند به شاتر.

"چه کشید من به Vicia نگه داشته و من درگیر این کار است این شانس را به واقعا آگاه در مورد نه فقط در چه مواد غذایی است و تاریخچه آن, اما از آن جایی که رشد کرده و به همین دلیل آن را پخته یک راه خاص" Denietolis توضیح می دهد. "در Vicia کامل مزه منو انفجار دانش شما سعی می کنید به رها کردن بر روی هر کس با توجه به جنبه های آن. ایم تا زمینه سفر به مزارع ملاقات گاوها برگزار شد جوجه ها; های کسانی که همه چیز را با مردم در رستوران بوده است یک منبع عظیمی از شور و هیجان در کار من و چیزی که ما خیلی کمتر از زمانی که صحبت کردن از طریق یک پنجره. شما نمی توانید به رفتن در یک ده دقیقه diatribe در مورد چغندر هنگامی که شما در حال صحبت کردن در از طریق یک پنجره است."

به عنوان مشکل است که گذار بوده است Denietolis خدا را شکر که کار خود را به عنوان یک sommelier-تبدیل-مقابله با سرور در وینسلو را در جدول با توجه به نامشخص همه چیز شده اند برای خدمات صنعت. او به یاد می آورد که چگونه به سرعت همه چیز را تغییر: یک دقیقه, او و هم تیمی آماده شد برای آغاز رستوران پاسیو فصل اول; بعد آنها بیکار بودند — چیزی Gallinas را به اطمینان حاصل شود کارکنان خود خواهد بود قادر به گرفتن بیکاری و زنده ماندن مالی میان عدم قطعیت است.

Denietolis که در زمان به عنوان یک فرصت برای مکث. مانند بسیاری از دوستان خود او پخته و خوردند یک تن ماکارونی با تجربه تخمیر تماشای بیش از حد تلویزیون biked و صرف زمان در خارج — یک امتیاز او با تشکر از آسایش او در شناخت او در نهایت می تواند به نام به خدمات.

در حال حاضر که او از سر کار در رستوران, او خدا را شکر برای محله است که آن را پشتیبانی می کند و به نوبه خود به کشاورزان کوچک که سهام آن در شربت خانه. و اگر آن اتفاق می افتد کمتر از قبل از همه گیر Denietolis نیز خدا را شکر این فرصت را برای ارائه به کسانی که کمی پاره ای از مهمان نوازی هر زمان که او می تواند به آنها بدهد.

"ما انجام بهترین ما می توانیم به بود بسیار بخشنده و انجام کارهای مختلف را نشان می دهد که ما در مورد مراقبت از مشتری و تجربه خود را" Denietolis می گوید. "این خیلی کمتر از راه رفتن کسی از طریق فهرست شراب و بیشتر در راه رفتن آنها را از طریق چگونه به استفاده از وب سایت ما به سفارش و انطباق با وانت بار. آن را می سازد آن را واقعا مهم بود مهربان و بیش از بالا در آن زمان ما باید به مردم یک تجربه خوب چون ما کمتر شانس به آن را انجام دهد."

Denietolis در زمان یک لحظه به دور از پنجره به اشتراک گذاشتن افکار خود را در راه همه گیر است و تحت تاثیر کار خود را و چگونه او را مشغول نگه داشته و آنچه را به او می دهد امیدوارم که حتی در این زمان به چالش کشیدن.

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟
من فکر می کنم آن است که واقعا مهم است به درک که حتی اگر ویروس بودند به دور فردا, خدمات, صنعت, صنعت خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر. بسیاری از رستوران ها در حال بسته شدن برای همیشه و من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک تغییر دائمی به بیشتر جدا مدل از مهمان نوازی. بسیاری از افرادی که زندگی خود را ساخته در رستوران کار می کنند ممکن است احساس خاصی در مورد مشاغل خود را برای سال آمده است. این نیز تهدید به کشاورزان کوچک برای آنها رستوران فروش بخش عظیمی از مدل خود را. به مردم در مزرعه به جدول جهان که اختصاص داده شده به ساخت مواد غذایی ما بیشتر محلی و پایدار و همچنین کمتر شرکت و استخراجی این بار در حال حاضر یک چالش بسیار زیاد.

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد کار خود را ؟
قرعه کشی بزرگ برای من در وینسلو جدول و Vicia قبل از [COVID-19] بود فرصتی برای یادگیری زیادی در مورد مواد غذایی ما خدمت می کنند. آنچه مرا تحت تاثیر قرار بیشتر در مورد آشپز مایکل مواد غذایی است که دانش خود را از مواد و منابع. بخش مورد علاقه من خدمات است که به بحث در مورد مواد غذایی است. من فکر می کنم آنچه که در منو است به مراتب کمتر است چرا که در آن وجود دارد و های است که واقعا سرگرم کننده بخشی از کار است. به بحث در مورد چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار است میزان تخم مرغ های ما را دریافت کنید و یا نشان دادن کسی که یک عکس از گاو ما ما لبنی از واقعی است برجسته. وینسلو دارای چرخد و از سرویس کامل به چیزی بین یک کافی شاپ و یک محله فروشگاه های مواد غذایی. ما هنوز ما پاسیو اما بسته شدن درب به معنی ما بیشتر از ما به عنوان کسب و کار برای رفتن و گرفتن شانس کمتری برای ارتباط برقرار کردن با مهمانان است.

چه چیزی شما را از دست ندهید حداقل?
از هر رستوران فرد: همه ما باید همان کابوس از برخی از تغییرات گرفتن quintuple-sat با هیچ busser در حالی که رستوران است به نحوی 86 و ' اد آب. وجود دارد برخی از اندازه گیری از غرور من را در گرفتن را از طریق یک سنگ شکن از یک تغییر و هنوز هم قادر به فکر می کنم و من فکر می کنم افرادی که کشیده شده به رستوران کار معمولا رشد در استرس بالا و سریع ء محیط. که گفت: من قطعا از دست ندهید هرج و مرج است.

چه یکی از چیزهایی که شما مطمئن شوید که شما انجام هر روز به حفظ یک حس عادی?
دوچرخه سواری همواره بخش بزرگی از زندگی من طوری این بوده است که واقعا زمان زیادی را به سقوط است. حتی در ارتفاع قرنطینه شما هنوز هم می تواند دریافت کنید بر روی یک دوچرخه بدون چیزهایی که احساس بیش از حد متفاوت است. دوچرخه سواری انفرادی و اغلب مراقبه تجربه حتی بهتر کمتر اتومبیل در جاده ها است. در یکی به خصوص جنون نقطه من همه را شکسته دوچرخه من جمع آوری کرده ام در طول سال را به یکی از Franken-دوچرخه.

شما چه بوده است استرس-خوردن/نوشیدن به تازگی ؟
من قطعا فکر نمی کنم من را ساخته اند آن را از طریق ماه از مستند بدون من ماکارونی ساز. من در دوم کیسه آرد در این نقطه است. همچنین آب سیب مانند بسیاری از آب سیب. من فقط به پایان رسید و آخرین از من cocchi می روزا اما من به فریاد به Dolin بلان به عنوان به خوبی. این اما آن را فقط مناسب روی سنگ و من باید از طریق حداقل سه بطری در این سال

چه چیز شما ساخته شده مطمئن شوید که شما نمی خواهید برای اجرا از دیگر از کاغذ توالت?
من واقعا به ساخت ماست به تازگی. من فکر می کنم قرنطینه فصل تبدیل نیمی از دوستان من به تخمیر کارشناسان و من حالا که قایق. میوه های تازه است, بنابراین من ساخته شده مطمئن شوید که برای نگه داشتن یخچال مواجه نگردند با گریپ فروت به مکمل مسائل foraged و یا از باغ. من زندگی می کنند, پایین خیابان از جذابیت من شیرین است. آنها باید انواع سرد, عجیب و غریب, آب نبات وجود دارد و از آنجا که بخشی از من است که هنوز شش سال من همیشه یک کیسه بزرگ از رفتار وجود دارد.

شما باید قرنطینه با سه نفر. که شما را انتخاب کنید?
من فکر می کنم من به پایان رسید تا انجام به خوبی با حباب: من شریک هم اتاقی من و من گربه کیوی.

هنگامی که شما احساس می کنید راحت رفتن به عقب و اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که من می توانم در محل کار و دوچرخه به جنوب گراند برای نوشیدن در CBGB پاسیو. قطعا آن را احساس نمی کند تابستان بدون آن محل. آن را بزرگ برای دیدن زنده موسیقی دوباره به عنوان به خوبی. من گروه ضبط آلبوم در ابتدای سال و امیدواریم ما قادر خواهیم بود یک حزب آزادی مدتی در سال 2020 انگشتان عبور.

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین تغییر برای صنعت مهمان نوازی خواهد بود هنگامی که مردم مجاز به بازگشت به فعالیت طبیعی سطح ؟
من فکر می کنم ما شاهد یک تغییر در نحوه تفکر مردم در مورد و درمان کارگران خدمات. مستند و ضروری کسب و کار نقاشی زیبا stark تصویر از تفاوت میان یقه سفید و خدمات کارگران است. شده است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر توجه نشان داده شده به خدمات به مشتریان و مردم و من امیدوارم که این چیزی است که در اطراف چوب. نگاه کنید که چگونه جریان اصلی به "کارن" الگوی رفتاری است که در حال حاضر. به خصوص با موضوع ایمنی شما می توانید شکایت همه شما می خواهید, اما شما هنوز هم مجبور به پوشیدن ماسک. من فکر می کنم صاحبان رستوران در حال رفتن به یک مقدار زیادی صبر کمتر با افرادی که درمان کارکنان ضعیف. "مشتری همیشه حق است" آیا به مردم حق اهانت آمیز بود.

چه یک چیز است که به شما امید می دهد در طول این بحران ؟
شاهد پیشرفت پل جنبش ساخته شده من خیلی امیدوارم. ایده های که حاشیه های قبل از, مانند defunding پلیس و قرار دادن پول را به جوامع در حال حاضر به دست آوردن جریان اصلی کشش. که یک جنبش مانند این می تواند باقی بماند نه تنها در این صورت از صدها سال از ظلم و ستم بلکه در جهانی همه گیر است که واقعا الهام بخش است.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب