Schnucks نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در تمام فروشگاه ها

screengrab از طریق نقشه های گوگل Schnucks پله تا برای محافظت از خریداران خود را. حالا که خارج شده اعل

توسط NEWSOULS در 26 تیر 1399
Schnucks is stepping up to protect their shoppers. - SCREENGRAB VIA GOOGLE MAPS
  • screengrab از طریق نقشه های گوگل
  • Schnucks پله تا برای محافظت از خریداران خود را.

حالا که خارج شده اعلام کرده است که آن را نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در تمامی مکان های دیگر زنجیره ها نیز پله تا برای محافظت از خریداران خود را.

شروع دوشنبه, جولای 20, Schnucks فروشگاه های مواد غذایی نیاز به پوشش صورت در همه 113 مکان.

"ما شده اند نظارت در این وضعیت از نزدیک و با توجه به افزایش تعداد مثبت COVID-19 مورد در مناطق ما در خدمت ما معتقدیم نیاز به ماسک برای هم تیمی های فروشندگان و مشتریان در جهت منافع امنیت عمومی" گفت: Schnucks رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تاد Schnuck. "ما درک می کنیم که وجود انواع نظرات در مورد ماسک, اما, CDC و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان در تراز وسط قرار دارد در مزایای صورت پوشش در کاهش گسترش COVID-19."

و اگر مشتریان لازم نیست که در صورت پوشش به پوشیدن Schnucks "را ارائه تعریف ماسک—هر مشتری برای مدت زمان محدود و در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین."

Schnucks در حال حاضر آموزش کارکنان در پروتکل های جدید و آماده شدن علامت به علامت تغییر به مشتریان که شنیده ام از به روز رسانی به فروشگاه سیاست.

Schnucks می گوید:

"نشانه خواهد بود ارسال شده در هر فروشگاه ورودی اطلاع رسانی به مشتریان در صورت پوشش مورد نیاز و کارگردانی آن بدون درخواست یک ماسک از اولین Schnucks هم تیمی آنها پس از ورود به فروشگاه. فروشگاه خواهد شد که هم تیمی های در دسترس را به مشتریان خوش آمد می گوید در هر ورودی از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر در هفت روز هفته و در طول تعیین شده ارشد ساعت. این هم تیمی های مشتریان کمک خواهد کرد درک صورت پوشش نیاز ارائه ماسک برای کسانی که بدون یک و پاکسازی چرخ دستی های خرید."

زنجیره ای مواد غذایی نیز ارائه منظقه وانت و تحویل برای کسانی که ترجیح می دهند به فروشگاه را وارد کنید به طور کامل. جزئیات تحویل خدمات را می توان در SchnucksDelivers.com.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن