Schnucks آزادی متحرک را شامل آتش بازی زنده موسیقی و فیلم و نمایش ماشین

JAIME درده درمان چشم خود را به برخی از این شیرین, آسمان آب نبات. بسیاری از روش های سنتی تر برای جشن ت

توسط NEWSOULS در 28 خرداد 1399
Treat your eyeballs to some of that sweet, sweet sky candy. - JAIME LEES
  • JAIME درده
  • درمان چشم خود را به برخی از این شیرین, آسمان آب نبات.

بسیاری از روش های سنتی تر برای جشن تولد از ایالات متحده ممکن است لغو و یا به تعویق افتاد اما به لطف ناگهانی باز گشت از drive-in سرگرمی, سنت لوئیس " 4 جولای هنوز هم با صدای بلند در سال 2020 است.

Schnucks آزادی متحرک می بیند محلی بقال teaming تا با Hazelwood Drive-In St. Louis برای چهار شب جشن روز استقلال است که شامل موسیقی زنده کلاسیک, کلاسیک, یک ماشین نشان می دهد و البته آتش بازی.

جشن اجرا خواهد شد از ماه جولای 2 به 5 و با توجه به آزادی مطبوعات در این برنامه به شرح زیر است:

چهار شنبه, جولای 2: یک کنسرت با استیو سارکوم از محبوب alt-گروه راک اصرار به لگد کردن تعطیلات آخر هفته. گروه سگهای را مرحله اصلی در 6:45 بعد از ظهر توسط استیو سارکوم باند و کلاسیک در فیلم "The Blues Brothers."

جمعه, جولای 3: محبوب southern rock باند ادای احترام Freebird ایالات متحده آمریکا است headliner. این دو عمل از غنی چوب ماهون انجام می دهد برای اولین بار با فیلم "آپولو 13" بر روی صفحه نمایش بزرگ بعد از کنسرت.

چهار شنبه, جولای 4: این یک موسیقی کشور فوران چاه نفت با Flatliner باند در نظر گرفتن مرحله در 7 p. m. به دنبال یکی از محبوب ترین کشور اعمال در میانه Brushville در 8:45 p. m. A دیدنی موسیقی طراحی صفحه نمایش آتش بازی از دروازه آتش بازی به پایان می رسد ، خصوصی, پارتی, پد گزینه های در دسترس هستند شروع در $200 در هر گروه هشت. آتش بازی-تنها پذیرش گزینه های ارائه شده برای 5 دلار برای هر نفر و یا حداکثر 20 دلار در هر خودرو.

یکشنبه, جولای 5: ابتدا در 11 am. برگر باش به ماشین نشان می دهد ارائه شده توسط Fast Lane اتومبیل های کلاسیک را بیش از 350 عتیقه اتومبیل برای نمایش و رقابت است. شرکت کنندگان تعیین خواهد شد بهترین در نشان می دهد. سه باند بازی در مرحله اصلی از ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر این رویداد شامل بزرگترین چیزبرگر چالش در سنت لوئیس برای سال 2020 است. بالا کامیون مواد غذایی و رستوران ها را آتش کوره خود را برای رقابت و شرکت کنندگان را قضاوت خواهد کرد بهترین. محل را Jumbotron صفحه نمایش خواهد شد از ویژگی های نشان می دهد اتومبیل های کلاسیک و زنده مصاحبه با صاحبان آنها.

چهار شب جشن برگزار خواهد شد در پارکینگ سابق St. Louis میلز مرکز خروجی که به تازگی تبدیل به یک درایو در تجربه جفت شدن با موسیقی زنده در یک شیوه ای را تشویق می کند که اجتماعی فاصله بودن که COVID-19 همچنان یک نگرانی مداوم. شرکت کنندگان تشویق می شوند تا خود را مواد غذایی و نوشیدنی, هر چند برخی از امتیازات در دسترس خواهد بود برای خرید به عنوان به خوبی.

پذیرش آید به 40 دلار در هر خودرو در صورت پرداخت در پیشبرد و 50 دلار اگر خریداری در دروازه. هر ماشین می تواند نگه دارید تا شش نفر است. در تاریخ 4 ژوئیه جشن است کمی گران تر در آینده به 50 دلار در پیشبرد و یا 70 دلار در دروازه.

VIP گزینه نیز در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید بلیط بازدید رانندگی در سنت لوئیس " وب سایت رسمی.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب