سان برناردینو شهرستان کلانتر در نهایت وزن آن در در جورج فلوید در میان اعتراضات گسترده

مارتین Estacio ویکتور ویل روزانه مطبوعاتمنتشر شده 12:41 PM EDT Jun 4, 2020به عنوان در سراسر جهان تظاهرات شکسته

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

به عنوان در سراسر جهان تظاهرات شکسته علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید, قانون اجرای رهبران نیز اند و در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز و برابر چهار اخراج مینیاپولیس افسران درگیر در این حادثه.

اما آنلاین که در آن بسیاری از سازمان ها تبدیل شده اند به بیان این دیدگاه ها سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش تا حد زیادی سکوت در مورد این موضوع.

از 7:30 p. m. روز شنبه گروه رسمی Facebook, Twitter و Instagram حساب های موجود هیچ پست پرداختن یا فلوید مرگ یا تظاهرات شده اند که مداوم از هفته گذشته از جمله در کویر شهرستانها.

در 7:43 p. m. این گروه با انتشار نامه کلانتر جان مک ماهون نوشت: به کارکنان به این حساب پس از اولین های آن را با مطبوعات روزانه در مدت کوتاهی قبل از 4 p. m. در پاسخ به درخواست برای مک ماهون دیدگاه در Floyd مرگ و تظاهرات.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دستبند بر روی زمین در حالی که سفید مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه التماس کرد چند بار که او نمی تواند نفس بکشد. افسر درک چوین نگه داشته و زانو خود را در برابر فشار فلوید را گردن او رفت و بی توجه. فلوید بعد درگذشت و پس از منتقل شدن به بیمارستان نزدیک در مه 25.

تظاهرات آغاز شده در مینه سوتا شهرستان یک روز بعد و پس از گسترش در سراسر ایالات متحده و بین المللی است.

چهار افسران اخراج شدند پس از این حادثه بود که فیلم برداری با چندین شهود. روز چهارشنبه دادستان به اتهام سه نفر از ماموران با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس و بالا برده اتهام چوین به قتل درجه دوم از آسوشیتد پرس گزارش داد.

مک ماهون نامه زیر را در صدای پای دیگر سن برناردینو کانتی و بالا کویر مقامات که قبلا ابراز حمایت عمومی برای تظاهرات مسالمت آمیز و تقبیح اقدامات ماموران در مینیاپولیس.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, برستو رئیس پلیس آلبرت رامیرز جونیور گفت: "مایل به تغییر مثبت و مسالمت آمیز اعتراض است و حق هر کس است و من از آن 100 درصد است."

"من می خواهم به هم می گویند که اقدامات مینیاپولیس افسران پلیس بودند که درگیر در مرگ جورج فلوید بودند هولناک و بی اعتبار برای اجرای قانون" او گفت:.

شهرستان دفتر دادستان منطقه در روز سه شنبه در توئیتر خود نوشت: "جورج فلوید به قتل رسید. #noexcuses #noagenda #plainandsimple."

شهرستان سرپرستان منتشر شد بیانیه های خود را دارند در حالی که مخالفت با خشونت و غارت است که رخ داده است در بسیاری از بزرگتر تظاهرات.

"من نه چشم پوشی از خشونت و غارت است که صدمه دیده است بسیاری از کسب و کار ما به خصوص ما کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر شده است فلج COVID-19," پنجم منطقه جوزی سرپرست گونزالس گفت. "اما اعتراض ما را بشنود نه فقط خشم بیش قتل آقای جورج فلوید. آن است که در مورد Ahmaud Arbrey, اریک گارنر, Breonna تیلور Botham ژان و بیش از حد بسیاری دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار مردان و زنان و کودکانی که فوت کرده اند با خشونت و بی ارزش به عنوان نتیجه یک ساختار اقتصادی است که یک بار دیدم آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان اموال و هنوز به طور کامل آنها را در برابر انسانی نور است."

قبل از انتشار از مک ماهون را نامه کلانتر عدم پاسخ قابل مشاهده نیز ایستاده بود و در مقایسه با کشورهای همسایه مانند لس آنجلس, نارنجی, رودخانه و کرن که همه خطاب فلوید مرگ بر اصلی خود حساب های رسانه های اجتماعی.

در Facebook, رودخانه کلانتر چاد بیانکو گفت گروه او "ایستاده شانه به شانه با جامعه ما همانطور که همه ما غم انگیز و بی معنی مرگ جورج فلوید."

Kern County Sheriff دانی Youngblood به نام فلوید مرگ یک "وحشتناک قسمت" در یک فیلم ارسال شده به بخش Facebook صفحه: شنبه ،

"استفاده از زانو به کسی نگه و پایین نیست روش روت که ما یا هر کس دیگری که من می دانم می آموزد" او گفت:. "اشتباه نکنید در مورد آن. این وحشتناک است ... آن را در حال حاضر زمان برای یک مکالمه واقعی با جوامع ما در خدمت و به دنبال یک قطعنامه."

اواخر روز سه شنبه مطبوعات روزانه ارسال یک درخواست برای مصاحبه با مک ماهون به دو بخش سخنگویان. پس از پیگیری ایمیل فرستاده شد صبح روز چهارشنبه درخواست برای پاسخ سخنگوی جودی میلر گفت: از طریق ایمیل که کلانتر "کشیده شدن در جهات مختلف است و در حال حاضر جلسه با گروه ما مرکز عملیات ستاد هماهنگی منابع به صورت فعال در تظاهرات و برنامه ریزی برای رویدادهای دیگر امشب."

میلر گفت که او نمی تواند "او را بکشد و دور از آن است" اما در ابتدا شامل گزیده ای از مک ماهون را نامه ای که در مورخ چهارشنبه.

"من آشفته و غمگین از عمل مجرمانه علیه جورج فلوید در مینه سوتا توسط مأموران اجرای قانون," مک ماهون گفت: در گزیده ای. "ما نمی تواند و نمی خواهد قبول یا تحمل اقداماتی که صورت گرفت. ما باید تقاضا بیشتر از اجرای قانون حرفه ای به عنوان ما همچنان به تلاش برای آزادی و عدالت برای همه است."

بنا به درخواست میلر و سپس با ارسال نامه کامل گفتن روزانه مطبوعات که "اگر چه ما کارکنان بودند در نظر گرفته شده و دریافت کنندگان پیام ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن خود را با طرز فکر هر کسی که علاقه مند است."

"به طور کلی کلانتر ترجیح دیدار با مردم در شخص و خود را بیان شفاهی اما در زمان هایی از این, من درک می کنم سود های نامه برای تسریع پیام" میلر اضافه شده است.

در آن مک ماهون در ادامه به ستایش خود و کارکنان و هشدار داد که "با خیلی تنش در سراسر جوامع ما و احساسات در حال اجرا بالا کار خود را به عنوان خطرناک به عنوان همیشه."

بیشتر: دره روسای پلیس واکنش نشان می دهند به پلیس در جورج فلوید تصویری: 'من به تماشای ... با مطلق انزجار'

بیشتر: حکومت گسترش در سراسر کالیفرنیا; تهمت قول به ارسال نظامی ایالات متحده به شهرستانها

بیشتر: رای گیری 'پلیس پلیس': سیاه و رهبران جامعه پیشنهاد اقدام پس از تظاهرات

"شما نشان داده اند صبر و حرفه ای شدید در حالی که خدمت با شجاعت و فضل و تواضع," او نوشت.

مک ماهون گفت: در حالی که وزارت محترم این تظاهرات "این پیام را از دست داده است که خشونت و خرابکاری و غارت فوران."

"ما در کنار کسانی که ایستادن در برابر بی عدالتی اجتماعی و متعهد به کار با کسانی که مصمم به بهبود کیفیت زندگی برای هر عضو از جامعه," او اضافه شده است. "اعضای گروه ما و اعضای جامعه یکی و همان است. در ادامه به درمان همه با احترام و عزت به عنوان شما می خواهید اعضای خانواده خود را درمان می شود. کسانی که ما در حال سوگند به محافظت و خدمت انتظار و سزاوار بهترین ها را از ما."

میلر گفت: حساب های رسانه های اجتماعی اجرا شده توسط ایستگاه ها و بخش بخش فعال بودند و افزود که مک ماهون شده در "ارتباط منظم با جامعه ذینفعان معترضان و دیگر اعضای عمومی."

بررسی Twitter و Facebook حساب برای شش بخش ایستگاه های اوایل شنبه شب نشان داد که تنها "دره اپل پلیس بخش" حساب شامل یک پست مربوط به تظاهرات.

که شنبه ارسال شد اطلاعاتی در طبیعت و اقدام به سهولت ساکنان شهر' نگرانی های پس از بخش "دریافت بسیاری از سوالات در مورد اطلاعات غلط" مربوط به تظاهرات و شورش در دره اپل.

روز سه شنبه در یک زوم جلسه به میزبانی کلیسای زندگی کشیش پل ارل مک ماهون صحبت با Earle ابی ارل و فارغ التحصیل دبیرستان یعقوب Sutton. سه نفر سوال کلانتر در بخش سیاست و فرهنگ است.

ابی ارل خواسته مک ماهون اگر او فکر بخش فرهنگ ارتباطات باز در جایی که نمایندگان بودند را تشویق به صحبت کردن اگر آنها را دیدم ممکن است تعصب در درون صفوف.

مک ماهون گفت: این گروه تا به حال نظیر مشاوران و اعضای یک تنوع کمیته که در آن مکالمات رخ می دهد "به عنوان ناراحت کننده به عنوان آنها ممکن است."

"سازمان ما ساخته شده است تا انسان ... اگر ما مردمی را یک اشتباه را از ذهن ما همه چیز را ما می تواند احتمالا به رفع آن" مک ماهون گفت. "ما آنها را آموزش خواهیم انجام آنچه ما می توانیم اما اگر آنها به اشتباه از قلب و آنها را از طریق است که کل سیستم و آنها کار را برای ما و آنها بد قلب آنها نیازی به کار کردن برای ما دیگر هیچ."

مارتین Estacio ممکن است در رسید MEstacio@VVDailyPress.com یا در 760-955-5358. او را دنبال کنید در توییتر @DP_mestacio.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب