Saint Louis Zoo برای بازگشایی در ماه ژوئن — با رزرو

برای بزرگنمایی کلیک کنید دویل مورفی سنت لوئیس باغ وحش در حال برنامه ریزی برای بیرون آمدن از خواب زمستانی

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید The Saint Louis Zoo is planning to come out of hibernation in June. - DOYLE MURPHY
  • دویل مورفی
  • سنت لوئیس باغ وحش در حال برنامه ریزی برای بیرون آمدن از خواب زمستانی در ماه ژوئن.

به Saint Louis Zoo برنامه ای برای بازگشایی در ژوئن 13, اما شما نیاز به رزرو.

پذیرش را هنوز هم رایگان به باغ وحش می گوید اما حضور محدود خواهد شد و مردم را مجبور به ثبت نام برای زمان های خاص را وارد کنید. کارکنان و مهمانان بیش از نه را مجبور به پوشیدن ماسک, مگر اینکه آنها را به یک وضعیت پزشکی است که می تواند به جلوگیری از آن است.

این باغ وحش انتظار بود باز هفت روز یک هفته پس از بسته شدن از مارس.

"من هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد بازگشایی و من امیدوارم که هر کس می داند که Saint Louis Zoo ارزش های ایمنی" باغ وحش مدیر عامل دکتر جفری بونر گفت: در انتشار اخبار. "من شگفت زده هستم در مراقبت های باور نکردنی کارکنان ما ارائه شده به حیوانات در طول این همه گیر و همچنین به عنوان سخت کوش در حال انجام کار در آماده سازی برای ارائه مهمانان ما با امن و تجربه های به یاد ماندنی."


این باغ وحش است محل به اعلام یک تاریخ افتتاح. روز دوشنبه در سنت لوئیس آغاز شد لغو محدودیت های خاص کسب و کار پاکسازی راه را برای آنچه که شهردار Lyda Krewson است به نام "نرم بازگشایی." تحت این شهرستان در دستور کار عملیات — مانند باغ وحش, کنسرت سالن و استادیوم ورزشی — باید برای ارسال برنامه ها به شهر برای تصویب.

این باغ وحش می گوید: از آن گرفته شده جهت از شهر نیز در حالی که زیر آخرین تحولات از مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی آن را به عنوان آماده به استقبال مهمانان.

رزرو می تواند به صورت آنلاین شروع در ساعت 9 صبح در ژوئن 8. این باغ وحش می گوید آن را نیز راه اندازی یک خط تلفن برای رزرو نقاط.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب