'ایمنی به No. 1': برخی از Inland Empire کلیساها مجموعه به بازگشایی با احتیاط

برایان Blueskye پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:32 PM EDT 28 مه سال 2020عبادت نیاز به پاسخ به دعوت برای حض

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

عبادت نیاز به پاسخ به دعوت برای حضور در, اما C3 کلیسا در پالم دزرت برگزار خواهد شد خدمات در روز یکشنبه برای اولین بار از ماه مارس است.

Coachella Valley کلیساها هم اکنون می توانید بازگشایی تحت دستورالعمل های جدید از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. حضور محدود باید به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و یا هیچ بیش از 100 نفر است. علاوه بر این رهبران کلیسا به خواسته تنظیم فیزیکی فاصله دستورالعمل و اجرای تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های. Newsom همچنین توصیه می شود کارکنان و مهمانان سایش پوشش صورت و کارکنان باید درجه حرارت خود را چک در آغاز شیفت.

"برای ما تنظیم دستورالعمل روشن برای ما" C3 پاستور اسحاق Elguera گفت.

در حالی که کلیسا به طور معمول صندلی 400 نفر ظرفیت خواهد بود در 20 درصد Elguera گفت. همه دمای هوا خواهد بود بررسی در درب با یک دماسنج مادون قرمز و ضد عفونی کننده دست ارائه خواهد شد او اضافه شده است. این سرویس خواهد بود خاص به بزرگسالان و جوانان تنها با کودکان کوچک است.

قبل از تصمیم گیری برای بازگشایی, Elguera ارسال یک نظر سنجی به عبادت درخواست آنها را چگونه احساس خود را در مورد آینده. کارکنان خود را می خواستم به "می دانم چه نگرانی های مردم هستند بلکه آنچه که آنها هیجان زده و آنچه را که آنها احساس راحت ترین و در کلیسای" Elguera گفت. "ما در حال تلاش برای انجام تا آنجا که ما می توانید بدانید که در حال آمدن به این ساختمان که بسیار سخت است برای انجام به دلیل ما می خواهیم برای باز کردن درهای ما به همه است. اما در این زمان و مکان ایمنی به شماره 1 است."

این RSVPs, Elguera گفت: "کمک خواهد کرد که کلیسا پایبند به اجتماعی فاصله.

"من می خواهم به مطمئن شوید که خانواده ام سالم است اولین و مهمترین و به همین دلیل من نمی دانم که در آن همه بوده است" Elguera گفت.

نه همه Coachella Valley کلیساها را بازگشایی این یکشنبه با استناد به سلامت احتیاطی و میل به زمان بیشتری برای بازگشت به حالت عادی. اما این یک خوش آمدید, تغییر برای Elguera که می گوید مردم شده اند و رسیدن به هدایت معنوی در سراسر coronavirus بیماری همه گیر.

"جامعه ما این است که اشتیاق برای چیزی که به درک بر روی" Elguera گفت. "بسیاری از اوقات نیاز است که امیدواریم آنها نیاز است که صلح و آنها نیاز دارند که عشق می آید که از یک رابطه با خدا است."

کاتولیک به کلیسای اسقفی درمسیحیت کلیساها بسته باقی می ماند

برخی از رهبران کلیسا در Coachella Valley آماده بازگشایی شده است. محلی کاتولیک و کلیساهای اسقفی درمسیحیت برای مثال بسته باقی خواهد ماند.

اسقف جرالد بارنز است و نه اجازه داده می شود برای از سرگیری عمومی توده ها و اسقف نشین نمی کند پیش بینی parishes بازگشایی این آخر هفته در Coachella Valley و همسایه San Bernardino County, به گفته جان اندروز, این مدیر وزارت ارتباطات برای اسقف نشین از سان برناردینو.

اسقفی اسقف نشین از سن دیگو نیز نمی خواهد بازگشایی هر parishes در این آخر هفته از جمله کلیسای سنت پل در صحرا در پالم اسپرینگز و سنت مارگارت در پالم دزرت با توجه به کریس ywca canada مدیر ارتباطات.

اسقفی parishes گذشته یک ساعت تا 90 دقیقه و عبادت آواز خواندن با کر که در اندازه متفاوت است. هر دو پیروان کلیسا های اسقفی و کاتولیک دریافت عشای ربانی نوشیدن از جمعی از جام. همدلی شیوه های متفاوت از کلیسا به کلیسا.

اسقف Rev. سوزان براون Snook منتشر کرده است یک طرح برای بازگشایی پیرو کلیسای اسقفی کلیسا در اسقف نشین که "متخصصان پزشکی خیال آن را امن و تعداد زیادی از مراحل احداث کلیسا به عنوان طبیعی به عنوان انتظار می رود," ywca canada اضافه شده است.

کشیش: دستورالعمل های جدید به اندازه کافی نمی رویم

چند مستند محدودیت هم زده اند که جنجال زیادی به عنوان کسانی که اعمال شده به کلیساها بارها و بارها thrusting اجتماعی فاصله تلاش به موجود فرهنگی و سیاسی در تضاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری دارای طرفه با کلیساها بیش از دولت خاموش کردن سفارشات در چند مورد استدلال سفارشات نقض حقوق اساسی.

وزارت دادگستری قرار داده Newsom در اطلاع هفته گذشته ادعا طرح خود برای دولت را مبهوت بازگشایی تبعیض علیه گروه های مذهبی. Newsom در ابتدا گفت: کالیفرنیا شد "هفته دور" از اجازه دادن به کلیساها برای بازگشایی پس از آن اعلام کرد دستورالعمل جدید در روز دوشنبه.

کشیش دیگو مسا فراوان زندگی خانواده کلیسا در رانچو کوکامونگا گفت: این هفته دستورالعمل جدید باقی می ماند ناکافی برای او و بسیاری دیگر از کلیساها با جماعت. در اوایل این ماه مسا یکی از 1,200 مذهبی روحانیت اعضای سراسر کشور که به امضا "اعلام ضرورت" خطاب به Newsom بیان آنها خواهد بازگشایی خود وزارتخانه به طور کامل در خدمت نیازهای جوامع خود.

این نامه نیست لیست تمام 1,200 امضا و هیچ کدام ساخته شده از Coachella Valley, اما آن را شامل مسا همراه با کشیش دن کارول از آب زندگی جامعه کلیسا در فنتنا و کشیش تیم تامپسون از 412 کلیسا در موریتا ، همه برنامه ریزی برای باز کردن درهای خود را در مارس 31 برای خدمات.

"برای کلیساها آن را کاملا بزرگ" مسا گفت. "هنگامی که من یک کلیسای 20 ، 000 عضو و دنی (کارول) است که کلیسا از 20000 عضو, چگونه می توانم قرار دادن 100 نفر در یک ساختمان ؟ چگونه است که من انجام? آن را انجام نمی دهد ما هر گونه خوب است. هیچ مزیت و هیچ به دست آورید. ممنون میشم که وجود دارد برخی از راه گریز وجود دارد و آن کمک خواهد کرد که برخی از کلیساها وجود دارد اما بسیاری از کلیساها که نادیده گرفته شده اند و آن خدمت می کنند نیست ما در همه."

Tyler & Bursch وکلای دادگستری که به نمایندگی از منافع روحانیت نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر از خورشید صحرا.

مسا برنامه اجازه می دهد تا 20 درصد از عبادت به کلیسا خود که صندلی 4000 نفر است. عبادت را مجبور به ثبت نام آنلاین برای رزرو یک نقطه. خدمات او گفته خواهد شد به عنوان "امن و سالم به عنوان امکان پذیر است."

کلیسای کارکنان را صرف 45 دقیقه تمیز و بهداشتی کرسی دستگیره های درب حمام و توالت اصطبل و درب مسا اضافه شده است. کسانی که عصبی هستند در مورد حضور و همچنین افراد مسن و یا ایمنی بدن به خطر بیافتد می خواست در خانه بمانند. عبادت می توانید انتظار به درجه حرارت خود را گرفته قبل از ورود به کلیسا.

"(آن را) دور و از آنچه Home Depot یا کاستکو در حال انجام است که چند صد نفر در آنها و یا حتی انبار بزرگ مانند آمازون" مسا گفت. "ایده این است که اگر آنها می توانید آن را انجام دهید و این نکته از چرا آنها فکر می کنم ما می توانیم آن را انجام دهد زمانی که ما در حال رفتن به دور و بالاتر از هنجار یا چه چیزی انتظار می رود؟"

مسا گفت: درخواست مردم برای در نظر گرفتن حضور در کلیسا در حال حاضر ارائه همان ترس از راه رفتن به یک فروشگاه بزرگ جعبه یا برای خرید مواد غذایی و یا رفتن به محل کار.

"من فرض شده است نمی باید ما باز است اما ما باید از حق باز می کند و دولت باید این حق تحت متمم اول قانون اساسی که در آن ما در حال ذکر برای کنترل اینکه آیا ما این کار را یا نه" مسا گفت. "این یک عمل شورش. من معتقدم که این یک قانون مسئولیت."

بازگشایی کلیساها مهم است که به مثا به دلیل خدمات فراوان زندگی خانواده کلیسا ارائه می دهد به جامعه بی سابقه ای در طول این زمان.

"ما در حال ایستاده بر روی این اصل است که کلیسا ضروری است و آن را به عنوان اساسی به عنوان یک خانه انبار خارج شده و Costco" مسا گفت. "اکثر مردم آگاه هستند از تجمع روز یکشنبه به عبادت اما ما باز دیگر شش روز در هفته با برنامه های غذایی. بسیاری از (ما) برنامه مقابله با اجتماعی و روانی, مسائل, چه کسانی هستند, انجمن معتادان مواد مخدر معتاد الکلی مردم غلبه بر خیانت در ازدواج خود را و یا زناشویی مشکل است. ما شده اند قادر به وزیر به این افراد و یا کمک به این افراد است."

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید brian.blueskye@desertsun.com و یا در توییتر @bblueskye. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش توسط ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار جان Fritze و کوین جانسون استفاده شده در این گزارش است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن