پاسخ دهید در حال حاضر: نیکول Cliffe و Vox باشگاه کتاب پایان کردن تاریخچه راز زندگی زوم

این پایان یک ماه دیگر از خواندن با Vox کتاب جدید باشگاه و این بدان معناست که آن زمان برای یکی دیگر از بحث زنده

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

این پایان یک ماه دیگر از خواندن با Vox کتاب جدید باشگاه و این بدان معناست که آن زمان برای یکی دیگر از بحث زنده رویداد. ما خاموش ما گفتگو در مورد شهر ما شد با یک زوم Q&A با نویسنده N. K. Jemisin. و در این ماه ما تا پایان بحث ما از تاریخچه راز (قتل! Bacchanalias! جوک در یونان باستان!) با گفتگو با ملکه اینترنت خودش نیکول Cliffe.

نیکول Cliffe تاسیس نان تستیک.k.یک. تنها وب سایت خوب در اینترنت, Vox به استثنای. او در حال حاضر یک مقاله نویس برای تخته سنگو او نیز نوشته شده برای نگهبان است و یک قاضی سابق اخبار صبح' مسابقات از کتاب. او بررسی تاریخچه راز برای درفش در سال 2012. من طرح می شود بسیار starstruck ،

نیکول و من در این جلسه در زوم این روز شنبه 28 مارس در 5 pm ET. ما صحبت کنید تا 5:45 pm با آخرین 10 دقیقه می باشد برای پرسش از مخاطبان و در پایان این رویداد ما را نشان دهد انتخاب های ما برای ماه آینده کتاب. ما خیلی دوست دارم برای دیدن شما وجود دارد و شما می توانید در اینجا پاسخ دهید.

در ضمن شما می توانید گرفتن مداوم ما تاریخچه راز مکالمه اینجا بورسی و چت کردن در نظرات و یا در توییتر با هشتگ #VoxBookClub. (من @constancegrady اگر شما می خواهم برای تگ me.) و مطمئن شوید که شما را از دست ندهید هر چیزی, ثبت نام برای خبرنامه ما!

من هیجان زده به نگه داشتن خواندن با شما. من شما را در روز پنج شنبه.

اینجا کلیک کنید برای RSVP برای ما ممکن است باشگاه کتاب, رویداد, بحث در مورد تاریخچه راز با نیکول Cliffe.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن