ران شیپلی استخدام به رهبری 'عصر جدید' از Indio دبیرستان دو و میدانی

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 4:19 PM EDT Jun 10, 2020ران شیپلی donned قرمز تی شرت یقه دار ص

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

ران شیپلی donned قرمز تی شرت یقه دار صبح روز چهارشنبه پس از بیش از یک دهه از پوشیدن بنفش و خاکستری و سیاه و سفید.

که Indio دبیرستان اولیه رنگ, بعد از همه. کمد لباس شیفت قابل توجه است چرا که شیپلی آغاز شده بود ورزشی بخش در مدرسه متقابل شهر رقیب سایه تپه جایی که او مربی تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال, تیم برای آخرین 10 فصل است.

شیپلی استعفا از مربیگری خود در سایه تپه در ماه ژانویه پس از او پسر خود را تکمیل کرده بود ارشد فصل قبل از ثبت نام در اورگان.

پنج ماه بعد از سالمند شیپلی پوشیده بود Indio قرمز شد و در حال معرفی به عنوان Rajahs جدید مدیر ورزشی جایگزین Ovidio ماچادو که بازنشسته شد در ماه گذشته.

"Indio یک سنت بزرگ و فارغ التحصیلان پایه و جامعه حمایت" شیپلی گفت. "این یک فرصت بزرگ است."

شیپلی اولین مدیر ورزشی در سایه تپه بالا — که در سال 2009 افتتاح شده و در حال حاضر پله به نقش جدید خود به عنوان عدم اطمینان همچنان ادامه دارد بیش از چگونه و چه زمانی ورزش دبیرستان در Coachella Valley باز خواهد گشت در میان ادامه گسترش coronavirus.

به همین دلیل Indio بالا اصلی جرثقیل لاوسون گفت شیپلی است که فرد ایده آل به سر مدرسه ورزشی بخش: او آشنا است با در حال اجرا ورزشی بخش او دارای تجربه کار در شنهای صحرا Unified School District و او ساخته شده است یک ورزشی بخش از ابتدا.

"این یک دوره جدید در Indio," لاوسون گفت. "ما اضافه شده یک زن و شوهر ورزش بیش از چند سال گذشته ما تغییر لیگ ما یک پردیس جدید و تجدید حیات در دو و میدانی در مدرسه."

بیشتر: CIF-SS کمیسر راب Wigod باز است به حرکت افتد ورزشی برای زمستان اگر لازم

بیشتر: کالیفرنیا اجازه می دهد تا بازگشایی مدارس و اردوگاه های روز, بارها ورزشگاه, برخی از ورزش شروع هفته آینده

لاوسون اضافه شده که شیپلی آشنایی با منطقه مدرسه — مربیان او را برای سال شناخته شده و حتی بسیاری از دانش آموزان هستند که ورزشکاران باید کمک به انتقال یکی از آسان است.

Indio بالا در طول تاریخ دیده موفقیت ورزشی. مدرسه کسب 14 CIF قهرمانی و 157 لیگ عناوین بیش از هفت دهه است.جدید ترین CIF عنوان هر چند بود که 27 سال پیش به عنوان مدرسه ثبت نام کاهش یافته است با علاوه بر این از نزدیکی La Quinta و سایه تپه مدارس بالا است.

لاوسون گفت: پس از اتمام کل نوسازی مدرسه که در سال 2011 آغاز شد, مدرسه افزایش یافته است و در آن ثبت نام توسط حدود 400 و Rajahs پس از سالها ورزشی, مبارزات تر شده است در رقابتی جدید کویر دره لیگ.

مدرسه موفق به کسب DVL عناوین در والیبال, پسران, کشتی, بیس بال, آهنگ و عبور کشور از 2019 و پنج تیم دیگر رسیده اند CIF-اس اس آف.

"وجود دارد پرنیان کمی در اطراف محوطه دانشگاه در حال حاضر" گفت: Ryan Flores, کشتی, پیگیری و مربی فوتبال در Indio بالا که کار کرده با شیپلی در سایه تپه.

"این واقعا سرگرم کننده را به بود در Indio در حال حاضر" فلورس اضافه "و با مربی شیپلی در آینده آن را به بزرگ با توجه به همه این موفقیت او با این تیم در سایه تپه."

Indio بالا دستیار اصلی مونیکا رودریگز اذعان کرد موفقیت های اخیر از مدرسه ورزشی, بخش, اما گفت که این مدرسه نه محتوا به سادگی به رقابت بپردازند. او گفت که Rajahs می خواهید به "تسلط" در دو و میدانی و اشاره کرد که شیپلی که تا به حال مختصری از روی لئامت دادن به عنوان یک بازیکن در NFL را یک مزیت رقابتی است که خواهد شد به طور قابل توجهی در این زمینه کمک کند.

"ما تا به حال بسیاری از موفقیت بیش از گذشته یا دو سال در به دست آوردن DVL عناوین در برخی از برنامه های ما" رودریگز گفت. "اما ما به دنبال تسلط را دوباره مثل ما استفاده کنید."

شیپلی شد هر دو مدیر ورزشی و مربی فوتبال سر در سایه تپه تا سال 2008 زمانی که او خواسته شده بود برای انتخاب بین این دو. او تصمیم گرفت به مربی با پسرش وارد کردن دو سال آخر دبیرستان و تبدیل شدن به یک کالج فوتبال استخدام.

پس از جیک شیپلی متعهد به اورگان به پایان رسید و از ارشد خود را در فصل شیپلی استعفا از مربیگری و باقی مانده در سایه تپه تا Indio کار باز است.

بدون فوتبال شیپلی گفت که او به دنبال به چالش بعدی و نمی باید برای رفتن به آنجا برای پیدا کردن آن.

"من مربیگری را در اینجا برای 22 سال در این منطقه مدرسه که برای مدت طولانی پس از آن مناسب طبیعی" شیپلی گفت. "در حال حاضر ما در حال رفتن به شروع به کار و من قصد دارم به انجام آنچه که من می توانید به کمک این برنامه ورزشی به عقب بر گردیم به جایی که Indio باید باشد."

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن