Riverside County sheriff نمایندگان ممنوع از استفاده از کاروتید داری

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:51 PM EDT Jun 10, 2020Riverside County sheriff نمایندگان در حال

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

Riverside County sheriff نمایندگان در حال حاضر ممنوع از استفاده از بحث برانگیز نگه دارید که با استفاده از به زانو مظنون در بازداشت.

بخش کلانتر چهارشنبه اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در استفاده از کاروتید محدودیت کنترل نگه دارید و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور هفته گذشته که آن را دیگر نمی خواهد آموخت به افسران.

در کاروتید داری, یک افسر اعمال فشار به عروق و رگ ها به طور موقت قطع جریان خون به مغز رندر فرد ناخودآگاه. کاروتید روش های مختلف از یک سبد که در آن فشار قرار داده است در جلوی گردن و گلو برش هوا.

Newsom صادر سفارش خود را به کمیسیون امور خارجه در صلح افسر استانداردها و آموزش فراهم می کند که برنامه درسی برای آموزش ماموران اجرای قانون در سراسر کالیفرنیا.

آموزش متوقف شده است به طور نامحدود در بن کلارک مرکز آموزش در کنار رودخانه با توجه به کلانتر.

تعلیق اعلام شد یک روز پس از یک تلاش ناموفق برای راه اندازی یک بررسی از بخش های سیاست در تنظیم استفاده از نیروی توده تظاهرات رضایت قبل از جستجوهای دهها جنسيت شناسایی پلیس جامعه و کاهش جرم و جنایت.

سرپرست V. مانوئل پرز پیشنهاد بررسی اما کلانتر چاد بیانکو در مقابله با تلاش ضمنی گروه خود را انجام کاری اشتباه است و این سیاست تجدید نظر شده بودند پس از انتخابات خود را در سال 2018 و منتشر شده آنلاین.

بخش کلانتر آخرین سازمان اجرای قانون در کالیفرنیا به حالت تعلیق استفاده از کاروتید محدودیت کنترل نگه دارید. دیگران شامل اداره پلیس سن دیگو و سن دیگو شهرستان کلانتر.

تعلیق در می آید هفته پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

فلوید بود که غیر مسلح درگذشت, مارس 25 افسر Derick چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که تلاش برای دستگیری او به اتهام استفاده از تقلبی 20 دلار در یک فروشگاه در نزدیکی. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سه افسر پلیس نیز در این حادثه متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم.

فلوید مرگ موجب اعتراض خواستار پلیس اصلاحات و برابری نژادی در سراسر کشور از جمله در Coachella Valley.

مرتبط با: Indio و نخل و کویر میزبان vigils به افتخار جورج فلوید

مرتبط با: قبیله درخواست تصویری از خشونت بازداشت

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این داستانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب