Riverside County چشم خرید پالم اسپرینگز هتل برای بی خانمان خدمات

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:59 PM EDT Jul 7, 2020کنار رودخانه شهرستان است که به دنبال به خر

توسط NEWSOULS در 18 تیر 1399

کنار رودخانه شهرستان است که به دنبال به خرید یک Palm Springs hotel برای استفاده به عنوان یک دائم اورژانس پناهگاه بی خانمان برای اولین بار در غرب Coachella Valley پس از روی کویر مرکز بسته در سال 2017.

شهرستان برنامه ای برای استفاده از مراقبت در قانون بودجه برای خرید یک هتل و تبدیل آن به یک "پردیس-نوع محیط با عناصر سرپناه اضطراری بسته بندی در اطراف خدمات سلامت رفتاری و دائم حمایتی مسکن گفت:" گرگ Rodriguez, سیاست, مشاور Riverside County چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز.

مراقبت عمل, همچنین شناخته شده به عنوان Coronavirus صندوق امداد است بودجه فدرال است که دست را به دولت های محلی برای رسیدگی به بهداشت عمومی نیاز دارد که شهرستان یا شهر بودجه فعلی قادر نیست به آدرس.

"ما یک فرصت واقعی در اینجا برای به دست آوردن هتل/متل با استفاده از این بودجه گفت:" رودریگز که منجر مشترک بی خانمان تلاش در Coachella Valley.

هتل خرید واجد شرایط برای کمک های مالی استفاده به دلیل آن را ایجاد زیرساخت های لازم: مسکن. مرکز خدمات خواهد مردم هدف زندگی در پالم اسپرینگز, کلیسای جامع شهر و صحرا چشمه های آب گرم که با هم حدود 320 افراد بی خانمان با توجه به 2019 نقطه در زمان شمارش.

شهرستان کارکنان در حال حاضر در حال کار بر روی یک پروژه کامل پیشنهاد قبل از حرکت رو به جلو و رودریگز گفت: تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. خرید کل هزینه سالانه هزینه های عملیاتی و پروژه جدول زمانی هنوز شناخته نشده اند.

بیشتر: پالم اسپرینگز پناهگاه اجتناب COVID-19. بی خانمان ها می گویند که آنها نیاز به بیش از حفاظت از ویروس

بیشتر: 'رفع این طول می کشد بیش از بازداشت': Riverside County بخشد حکم جریمه برای کمک به بی خانمان ها

شهرستان است که در حال حاضر به دنبال در چند هتل در این شهر از جمله Travelodge در 1269 E. کف دره عمیق و باریک دکتر در پالم اسپرینگز غرب طلوع آفتاب.

در ژوئن 23 کویر بهداشت و درمان منطقه جلسه رودریگز گفت: این شهرستان قبلا در نگاه خرید Travelodge برای استفاده به عنوان مسکن برای سلامت رفتاری مشتریان اما این پروژه از طریق کاهش یافت با توجه به هزینه. هتل و دو مجاور بسته با خالی رستوران در حال حاضر ذکر شده برای فروش در $8.5 میلیون.

زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که مراقبت در قانون بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید هتل خواص این شهرستان به سرعت انداخت و با هم یک کمیته برای ایجاد یک طرح جدید.

این Travelodge حدود 145 اتاق و دو رستوران است; آن است که واقع بین آس هتل و ساگوارو. نیمی از اموال استفاده می شود می تواند برای فرد بحران ثبات واحد است که عمل به عنوان انتقالی زندگی و نیم می تواند تبدیل به دائمی مسکن مقرون به صرفه.

یک رستوران می تواند به عنوان یک مرکز تغذیه و سرپناه اضطراری, در حالی که دوم می تواند یک رستوران باز است.

"ما تصور می کنیم با استفاده از دوم رستوران به عنوان یک نیروی کار توسعه فرصت" رودریگز گفت. "ما می خواهیم برای باز کردن رستوران به استخدام مشتریان و استفاده از آن به عنوان یک منبع درآمد."

رودریگز گفت که او معتقد است یکی از بزرگترین شکاف در بی خانمان-خدمات مرتبط در سراسر شهرستان است که کمبود نیروی کار و فرصت های توسعه. مشتریان همچنین می تواند استخدام شود به انجام تعمیر و نگهداری و محوطه سازی مشاغل در اموال.

"این یک چیز است برای ما به ارائه بسته بندی-حدود خدمات و مسکن," او گفت:. "اما اگر ما نیستند برخورد با توسعه نیروی کار ما نیست با بستن حلقه."

پالم اسپرینگز در حال حاضر به طور موقت یک شبه پناهگاه است که میله میله به شاتر در پایان ماه سپتامبر و در اطراف خدمات پراکنده در سراسر شهر. یک فروشگاه توقف از منابع مانند شهرستان است پیشنهاد در هتل خواهد دید بسیاری از دسترسی شکاف در مواجهه با افراد دچار بی خانمانی.

علاوه بر این, سابق روی ساختمان است که قرار بود تبدیل به یک شهرستان با بودجه 110-تخت روان مرکز بهداشت که ارائه خواهد شد در بیمار خدمات بهداشت رفتاری در پایان ماه سپتامبر. آن را نیز ارائه این خدمات برای افراد دچار بی خانمانی.

بیشتر: جنوب کالیفرنیا تحت فشار قرار دادند به بازگشایی شده است. COVID-19 رسید. دولت بود و به کندی عمل می کنند. چه بعدی ؟

بیشتر: "آیا ما باید برای خداحافظی?': ضروری کارگر از 4 مجموعه به تبعید در ماه ژوئن

در حالی که شهر در حال برنامه ریزی برای استفاده از یک بار 10 میلیون دلار تخصیص از دولت برای ساخت مسکن ارزان قیمت پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege گفت: او قدردانی که در شهرستان است به دنبال پر کردن شکاف در خدمات اضطراری — چیزی که این شهر تلاش کرده است به آدرس از روی بسته با توجه به کمبود های منطقه ای کمک های مالی و عملیاتی چالش است.

و به عنوان شهر چهره $76 میلیون دلار کمبود بودجه با توجه به همه گیر مقامات تصمیم به آدرس کسری بودجه از طریق ترکیبی از اخراج, استخدام انجماد ساییدگی و استفاده از میلیون ها نفر در صندوق ذخیره — دو رفتاری متخصصان سلامت که به وسیلهی این شهر بی خانمان شدند گذاشته است.

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران در یکشنبه مجاز $15.8 میلیون دلار در کمک های مالی فدرال برای استفاده در اورژانس پناهگاه برنامه در سراسر شهرستان. حدود 10 میلیون از این منبع مالی است که اختصاص داده شده برای پناهگاه اضطراری از جمله با استفاده از بودجه برای تقویت منابع در زمان پناهگاه و یا ایجاد زیرساخت های اضافی.

"برخی از پول کمک خواهد کرد که پناهگاه اپراتور" Riverside County وزارت مسکن و بی خانمانی پیشگیری و نیروی کار راه حل سخنگوی هایدی مارشال گفت: هیئت مدیره. "پول وجود دارد برای بی خانمان پیشگیری و سریع دوباره مسکن ... بهبود سرمایه برای پناهگاه و گسترش اورژانس پناهگاه خدمات و توسعه."

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن