Riverside County طرفداران خواهید COVID-19 تست برای بی خانمان در خیابان

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:28 PM EDT مارس 15 سال 2020رابرت ویلا خواب nestled در برابر قلم

توسط NEWSOULS در 27 اردیبهشت 1399

رابرت ویلا خواب nestled در برابر قلم مو جمع در امتداد یک جاده شلوغ از نظر پنهان است. خانه اش باز است و کویر سفید پارچهای و سه چمدان انباشته شده به صورت اتفاقی در این نزدیکی هست. حتی در این رفتگی در دیوار 33 ساله نیست ایمنی بدن به اثرات coronavirus

او از دست داده و کار خود را به عنوان یک سرور در یک رستوران محلی پس از آن بسته به علت همه گیر و او دیگر می داند که چه منابعی در دسترس هستند به او در طول این زمان.

"این سخت است با کسب و کار بسته شده در حال حاضر," او گفت:. "من نمی تواند کار کند و من نمی توانم رویکرد مردم به درخواست برای مواد غذایی چون من احساس می کنم آنها بیشتر از ترس من در حال حاضر مثل من احساس می کنم مانند مردم فکر می کنم من نشسته و باید (coronavirus)."

به عنوان شن و ماسه در شرق Coachella Valley و خورشید با مته سوراخ کردن در روز دوشنبه ویلا در ابتدا کاهش یافته است COVID-19 آزمون ارائه شده توسط کارگران از غیر انتفاعی Coachella Valley داوطلبان در پزشکی تنها رایگان کلینیک پزشکی در منطقه است.

"من نمی خواهم برای دریافت تست شده چرا که اگر آنها را ببینید فقط من تست گرفتن و سپس من را که ننگ است که من باید آن را," او گفت:.

ادامه مطلب: بی خانمانی در Coachella Valley

پالم اسپرینگز: افراد بی خانمان رفتن را از طریق موانع برای دریافت خدمات است. یک 10 میلیون دلار پروژه می تواند تغییر که

در کنار رودخانه شهرستان کمتر از 15 افراد بی خانمان در پناهگاه آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: خوزه Arballo رودخانه شهرستان بهداشت عمومی میگویند. که کمتر از 1 ٪ از شهرستان کل جمعیت بی خانمان.

تعدادی از افراد بی خانمان که تست شده اند ناشناخته است. شهرستان نشده انجام هدفمند تست که در جامعه گفت: گرگ رودریگز بی خانمان رابط و مشاور سیاست به کنار رودخانه شهرستان سرپرست V. مانوئل پرز. این شهرستان انجام شده است تست توده در هر پناهگاه و یا گاه, Arballo گفت.

ده ساکنان بین Coachella Valley دو دائم یک شبه پناهگاه های Coachella Valley ماموریت نجات و مارتا را ایجاد کرد و در Indio شده اند تست شده و تا به امروز همه منفی بودند رودریگز گفت.

"اگر کسی به نظر می رسد علامتی ما مطمئن شوید که آنها دریافت آزمایش" رودریگز گفت. "تا کنون ما شنیده نمی, هر بی خانمان افراد پیمانکاری COVID-19 در Coachella Valley."

Coachella Valley داوطلبان در پزشکی آزمایش قرار گرفته است و حدود 50 unsheltered افراد بی خانمان در سراسر دره. که حدود 8 درصد از دره کل جمعیت بی خانمان با توجه به 2019 نقطه در زمان شمارش.

بی خانمان کمک رسانی کارگران می گویند هدفمند COVID-19 تست نیاز به اولویت بندی برای این زیر در خدمت جامعه چرا که بسیاری از شرایط بهداشتی اساسی که آنها را به احتمال زیاد به عوارض شدید ناشی از ویروس است. تست از این خاص جمعیت آنها می گویند می تواند کمک به جلوگیری از شیوع قبل از آن اتفاق می افتد.

"ما خواسته این شهرستان برای تست برای unsheltered بی خانمان و بدست هیچ پاسخ برای هشت هفته گذشته پس ما رو اهدا کنندگان خصوصی برای کمک به ما گفت:" رزا لوکاس بی خانمان توسعه هماهنگ کننده Coachella Valley داوطلبان در پزشکی است. "چگونه ما می دانیم چه منابع برای ارائه اگر ما نمی دانیم که مثبت؟"

چه منحصر به فرد در مورد جمعیت بی خانمان است که خطر گسترش سریع به ویژه در میان حامل بدون علامت. در واشنگتن سه وابسته به پناهگاه بی خانمان دیدم شیوع بیماری در ماه آوریل است. به عنوان پناهگاه در ادامه به تست های اضافی مردم بیشتر موارد مثبت نشان داد با توجه به یک گزارش از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. بسیاری از آنها بدون علامت است.

به طور مشابه, تست اضافی انجام شده پس از شیوع در بوستون پناهگاه یافت که 146 400 ساکنان مثبت بودند. تمام 146 بودند بدون علامت به معنی آن دسته از افراد می تواند به راحتی گذشت این ویروس به دیگران در پناهگاه و یا encampments در طول سفر بین مقصد. بدون تست گسترش ویروس به احتمال زیاد می توانست ادامه داد: در میان بوستون جمعیت بی خانمان.

در حالی که در کنار رودخانه شهرستان ارائه نشده هدفمند بی خانمانی COVID-19 تست رودریگز گفت: آن را تضمین کرده پناهگاه اجرا بهترین شیوه با منابع لازم از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و دماسنج برای نظارت بر کارکنان و ساکنان برای تب.

غیر انتفاعی به ارمغان می آورد COVID-19 تست 'مردم'

حدود 10 داوطلب مراقبت های بهداشتی کارگران — اعم از پزشک, پرستار, پزشکان, پزشکی, دانش آموزان و دانشجویان پرستاری — چتری در سراسر شرق Coachella Valley در روز دوشنبه. هر عینک زرد یکبار مصرف لباس شب, دستکش و ماسک. کسانی که انجام سواب گلو نیز عینک پلاستیکی چهره سپاه پاسداران است. شخصی, دنده محافظ اهدا شده توسط رانچو مایراج بیمارستان آیزنهاور سلامت.

در میان آنها بود تشکر. رائول رویز, D, نخل کویر, که کمک به امنیت آزمون کمک های مالی و انجام برخی از به اشتراک گذاشتن تجربه خود را.

"این جامعه است که در حال حاضر در معرض خطر" رویز گفت. "آنها در حال حاضر رنج می برند از تغذیه نامناسب و کم آبی — آنها نهفته گرما. بسیاری از دیابت و سایر بیماری های زمینه ای. در بالا از آن, راه های ساده است که ما ایمن ماندن مانند شستن دست ما نیست و به راحتی در دسترس (افراد بی خانمان) که اصلا در حال اجرا آب یا صابون."

پس از ویلا که می خوابد در امتداد یک جاده شلوغ در شرق Coachella Valley در ابتدا کاهش یافته است یک سواب رویز به او گفت این ویروس منتقل می شود توسط افرادی که اصلا علائم. او مطلع ویلا که در این آزمون تنها یک دقیقه طول می کشد و او را متقاعد به شرکت.

هر آزمون هزینه در حدود $52 که لوکاس' تیم بپرسید نه از بیماران پرداخت. در مجموع Coachella Valley داوطلبان در پزشکی صرف در مورد $13,000 برای 250 تست. وقتی پسرش از او پرسید که چه او می خواست برای روز مادر در سال جاری لوکاس به او گفت که او می خواست دو COVID-19 آزمون — پس او اهدا 104 دلار به CVVIM.

این بود که سازمان را اولین بار "رفتن به مردم" را به ارائه مراقبت های لوکاس گفت: — آنها خیابان دارو برای افراد بی خانمان هر جمعه. اما این نخستین بار بود که یک خیابان پزشکی تیم ارائه COVID-19 تست برای افراد دچار بی خانمانی در دره.

COVID-19 تست: چگونه به کتاب قرار ملاقات

'رفع این طول می کشد بیش از بازداشت': شهرستان بخشد حکم جریمه برای کمک به بی خانمان ها

در غیر انتفاعی در حال حاضر تاسیس تاریخچه با بیماران کمک کرد تسریع در فعال coronavirus مراقبت. کارگران در حال حاضر می دانستند که ممکن است بیشتر در معرض خطر بالا برای توسعه علائم شدید مانند یک مرد جوان در کوچلا که به طور مداوم تا به حال قند خون بالا در هر هفته که او گفته است به دلیل رژیم غذایی نامناسب خوردن ارزان قیمت و یا مواد غذایی اهدا.

Coachella Valley داوطلبان در پزشکی در روز جمعه آورده تست برای افراد بی خانمان در پالم اسپرینگز همکاری با محلی روز پناهگاه خوبی در صحرا. مدیر Arlene روزنتال گفته او را باور نمی کند مشتریان خود را در معرض خطر بودن در معرض ویروس.

"مردم ما در جمعیت عظیمی با هم," او گفت:. "اردوگاه های خود را کوچکتر هستند. و من فکر نمی کنم آنها در همان خطر ابتلا به ویروس (ع) مردمی در آن خانه که در آن هوا مانده."

مبارزه با COVID-19 نیاز به آموزش و پرورش

یک جزء کلیدی از توسعه آموزش و پرورش است. خیابان پزشکی تیم در روز دوشنبه مواجه می شوند بسیاری از unsheltered افرادی که آگاه بودند چه COVID-19 علائم شبیه — و یا کسی که می تواند حامل و نه علائم.

دیوید برنان که راه می رفت در سراسر Coachella با سبز bandana در اطراف چهره اش گفت که او خیلی بیشتر چون او را دیدم دیگر مردم آن را انجام می دهند. برنان گفت که او تا به حال شنیده ویروس اما نمی دانید که بسیار در مورد آن.

"شما می توانید آن را دارند و نه آن را می دانم و با تصویب آن به دیگران" رویز گفت: پس از درخواست برنان اگر او می خواست به آزمایش می شود. "از آنجا که هیچ یک آزمایش شده است در اینجا شما نمی خواهد می دانم که اگر شما آن را یا نه."

"اوه بنابراین مردم می توانند حامل?" برنان پرسید. "اجازه دهید آن را انجام دهد پس از آن. نمایشگاه به اندازه کافی. جای من می خواهم می دانم. و من در حال حاضر می دانم که من در معرض خطر."

پس از سواب انجام شد برنان گفت که او فکر آن را یک ایده خوب است که هر کس می شود. "این واقعا می تواند در از بین بردن بسیاری از مردم," او گفت:.

قبل از رویز راه دور برنان مدل چگونه او قادر به شستن دست های خود را: او با جمع آوری آب از نشت مخزن آب در نزدیکی یک سطل پر کردن برای استفاده به عنوان خود را "نزول" است و ذخیره در دست صابون.

مرد دیگری زندگی فقط یک پیاده روی کوتاه به دور از برنان نیز راضی به یک coronavirus آزمون. او باقی می ماند با مادر خود گاهی اوقات او گفت: نگران افشای اگر او یک حامل است.

او گفت که او به احتمال زیاد نمی خواهد بدست تست شده اگر خیابان پزشکی تیم نمی آمد — او نمی باید یک ماشین را به درایو به هر محلی تست سایت. نزدیکترین است در Indio Fairgrounds, 5 مایل دور.

مراقبت های بهداشتی: چگونه پزشکی باعث می شود آن را سخت برای بی خانمان برای دسترسی به مراقبت

اطلاعات: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. Coronavirus تست سطوح ناکافی

تست و انزوا ممکن است باید دقت و جلوگیری از شیوع در اوکلند گاه در پایان ماه آوریل است. پس از یک بیمار دچار بی خانمانی بود تحت درمان در یک بیمارستان محلی, مقامات بهداشتی استفاده می شود تماس با ردیابی اقدامات برای تعیین این که چه کسی دیگری است که فردی در تماس با. این افراد نیز بی خانمان شدند و قرار داده شده در هتل واحد برای منزوی و دور از دیگر ساکنان اردوگاه با توجه به عطارد اخبار.

کسانی که گام فعال این مجموعه پاسخ به غیر از یک شبیه شیوع گزارش شده در سان فرانسیسکو در اواسط ماه آوریل است. حدود 60 درصد از 150 نفر اقامت شبانه در چند مرکز خدمات جنوبی پناهگاه در سان فرانسیسکو آزمایش مثبت است.

رویز خواستار همکاری از شهرستان

Coachella Valley داوطلبان در پزشکی ارائه شده 200 تست در مکه هدف قرار دادن در معرض خطر جمعیت ضروری farmworkers و کارخانه بسته بندی کارگران قبل از ذخیره باقی مانده 50 for unsheltered افراد بی خانمان.

رویز گفت که در حالی که او معتقد بشردوستانه جامعه در دره منجر به ادامه unsheltered COVID-19 تست مسئولیت تامین و تخصیص منابع لازم باید در پاییز به کنار رودخانه شهرستان است.

"این امر می تواند بزرگ اگر بخش همکاری با این تلاش به آن را بخشی از خود را هماهنگ توسعه طرح" رویز گفت. "این مهم است که یک روش برای انجام هدف تست و یک طرح از چه زمانی اتفاق می افتد که کسی تست مثبت است."

پس از خیابان پزشکی تیم نیست یک مسکن سازمان, آنها نیست و باید منابع را فراهم می کند که گام بعدی اگر کسی تست مثبت است. اما رودخانه شهرستان تاسیس شده است هتل در فضایی که بسیار سناریو که در آن افراد بی خانمان باقی می ماند در حالی که آنها بهبود می یابند. هیچ شده اند مورد نیاز است.

"در حالت ایده آل ما آنها را نگه دارید که در آن سرمایه گذاری مگر اینکه آنها را انتخاب کنید به ترک پس از دوره قرنطینه است" رودریگز گفت. "Countywide ما تا به حال یک شایعه کسی تست مثبت در یک پناهگاه اما این نادرست است. ما دیده نمی شود هر کسی تست مثبت unsheltered یا پناه."

Coronavirus: کالیفرنیا مسائل 150 میلیون بی خانمان

منابع: Riverside County اعلام اورژانس مسکن برای افراد بی خانمان

رودریگز گفت: این شهرستان نیست و باید تعداد خاصی از این واحدها مسدود کردن فقط به این منظور است اما اگر این وضعیت به وجود آمد آنها را "کافی اتاق به آدرس."

علاوه بر تست و مراقبت رویز گفت: این شهرستان باید به عنوان مرکز اصلی برای هماهنگی دیگر تلاش های امداد رسانی در میان سازمان های محلی برای ارائه ماسک آب و صابون به unsheltered افراد بی خانمان.

تست منابع محدود شد در شروع این بیماری همه گیر گفت: رودریگز شهرستان را بی خانمان رابط. اگر یک غیر انتفاعی می خواستم برای هماهنگ کردن یک بی خانمان COVID-19 تیم توسعه با Riverside County, است که می تواند مرتب در حال حاضر او اضافه شده است.

Coachella Valley داوطلبان در پزشکی در حال حاضر 10 تا 15 تست چپ. غیر انتفاعی برنامه ای برای افزایش پول اضافی برای خرید بیشتر.

پناهگاه مدیر: اقدامات احتیاطی باید کاهش نیاز به تست توده

برای کسانی که تجربه بی خانمانی که زندگی در خیابان, Coachella Valley پناهگاه را ارائه برخی از حفاظت از COVID-19 قرار گرفتن در معرض.

این Coachella Valley ماموریت امداد و نجات در Indio را ممنوع کرده است هر غیر ضروری بازدید کنندگان و تغییر چگونه آن را فراهم می کند وعده های غذایی به جامعه است. این بدان معناست که گروه جلسات لغو شده است و وعده های غذایی رایگان ارائه شده به عنوان حمل استراحتی برای کسانی که در حال حاضر ساکن در این ماموریت گفت: Coachella Valley, ماموریت نجات, مدیر برنامه, Scott Wolf.

اما نه هر کس آگاه است از تغییرات. ویلا گفت: او تا به حال دسترسی به مواد غذایی در چند هفته گذشته به دلیل او فکر کرد که این ماموریت را "بدون بازدید" حکومت به معنای آن نیز متوقف جامعه آن شام.

جان وبستر که زندگی در ماموریت نجات برای حدود هفت ماه گفت: او احساس امن تر در Indio تسهیلات از خارج از آن.

"من رفتم به فروشگاه برای اجرای یک ماموریت برای عید پاک چون من نیاز به آب انگور و کراکر به طوری که ما می تواند انجام دهد و همدلی در اینجا" 60 ساله گفت. "بنابراین من به سوپر مارکت رفت و آن دیوانه را ببینید که چگونه قفسه برهنه شد و چه جاهای خالی شد آن را احساس مانند یک کتاب مکاشفات یوحنا. ماندن در اینجا من احساس می کنم که ما در حال محافظت از بودن در معرض (coronavirus)."

بهداشت پروتکل های افزایش یافته پارچه ماسک یا ماسک های جراحی شده اند با توجه به همه ساکنان و تب چک های در حال انجام به طور معمول.

وبستر در زندگی یکی از مردان خوابگاه در این ماموریت با حدود 20 تخت تختخواب سفری. در حالی که تخت هشت تا 10 فوت جدا از یکدیگر و او است که هنوز هم بسیار نزدیک به خود سفری همسر.

"همه ما در اینجا تنها واقعا در معرض هر یک از دیگر هر چند" او گفت:. "پس از آن هنوز هم احساس می کند محافظت می شود و ما پاکسازی تمام سطوح در خوابگاه چند بار در روز پوشیدن ماسک و سعی کنید برای حفظ فاصله از یکدیگر."

سیندی Fadness, 35, ماندن در یک اتاق یک نفره در این ماموریت با دو بچه. او هنوز هم معاشرت با دیگر مادران و بچه ها هنوز بازی در حیاط.

"این نا امید کننده است که ما نمی توانیم ترک چون بچه ها واقعا antsy اما گوشه ای از فروشگاه سفارشات طول می کشد و رها کردن همه چیز برای ما" Fadness گفت. "آنها عشق Cheetos و شکلات شیر است."

در حالی که این پناهگاه نشده درخواست منابع برای تست توده در جمع تسهیلات گرگ گفت: او معتقد است که اقدامات دیگر پناه گرفته است — مانند تب غربالگری و افزایش تمیز کردن پروتکل ها — دارای led برای هیچ یک تست مثبت و در عین حال.

300+ در معرض خطر افراد بی خانمان به طور موقت مستقر در شهرستان ها, هتل

در سراسر Riverside County, 370 افراد بی خانمان شده اند اضافی هتل/متل واحد امن با بودجه اضطراری از دولت موقت به خانه کسانی که در معرض خطر عوارض شديد از ویروس. در مورد 100 در Coachella Valley.

روزنتال گفت: حدود 30 مشتریان خود را در چاه در بیابان قرار داده شده اند در یکی از غیر coronavirus واحد است.

کسانی که سرمایه گذاری باقی خواهد ماند تا زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom آسانسور اقامت در خانه سفارش دهید. این هزینه کمتر از $72 هر فرد در هر روز به خانه و تغذیه موقت هتل/متل ساکنان.

نقطه-در-زمان تعداد دفعات مشاهده شده: 41% افزایش جوانان بی خانمانی

منابع: کالیفرنیا خانه های بیش از 4,200 بی خانمان در هتل ها

رودریگز گفت: شهرستان کارکنان شروع به کار با آن افراد فقط در هفته گذشته برای کمک به آنها احتمالا انتقال به بلند مدت مسکن پس از موقت دادن به پایان می رسد.

"ما قطعا نمی خواهید به همه ارسال به خارج در خیابان" او گفت:.

در ضمن Coachella Valley داوطلبان در پزشکی روز پنجشنبه دریافت نتایج آزمون از توسعه پیش از آن در هفته.

هیچ یک از نزدیک به 50 unsheltered افراد بی خانمان آزمایش مثبت است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن