مواقعی ناهار خوری کشتی بازگشت — با ماسک دستور

برای بزرگنمایی کلیک کنید در هفته آینده این Riverboats در دروازه قوس آغاز خواهد شد ارائه خود را در افق شام ی

توسط NEWSOULS در 1 مرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Riverboat dining cruises are returning on Saturday. - TRACY HUNTER/FLICKR

در هفته آینده این Riverboats در دروازه قوس آغاز خواهد شد ارائه خود را در افق شام یکشنبه صبحانه و بلوز گشت.

قایق شده اند باز برای یک ساعت river cruises از ژوئن 10, اما صف خود را از غذاخوری کشتی شده است در وقفه با توجه به COVID-19 نگرانی.

در حال حاضر که آنها در حال بازگشت اپراتورها می گویند آنها می شود پس جدید احتیاطی به عنوان مورد نیاز توسط سازمان های فدرال و سنت لوئیس وزارت بهداشت. که شامل موظف ماسک برای مسافران سنین نه و اجتماعی و فاصله پردازنده.

شنبه خواهد بود که روز اول به افق شام کروز ارائه خواهد شد. کروز انتظار می رود که در دسترس هر شنبه به جلو رفتن. این شروع می شود در 6 p. m. و به پایان می رسد در 8 p. m. و شامل موسیقی زنده و شام و یک نوار.

یکشنبه صبحانه کروز شروع و تا آخر این هفته هم در روز یکشنبه. بلیط شامل خیلی جامع صبحانه منو و موسیقی زنده همراه با یک نوار. کروز می رود از 1 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر

بلوز کروز اتفاق می افتد در پنج شنبه ها و بازگشت در جولای 30. برادر جفرسون انجام خواهد شد. آن می رود از 8:30 بعد از ظهر تا 11 شب به ترک بچه ها در خانه این است 21-و-بیش از کروز.

و البته Riverboats ادامه خواهد داد به ارائه روزانه Riverfront کروز از طریق نوامبر 30. همه سنین خوش آمدید.

بازدید کنندگان را تشویق به خرید بلیط از طریق این وب سایت از زمان برای جلوگیری از معاملات نقدی. بلیط نیز در دسترس خواهد بود در مواقعی حوض بلیط شمارنده اما cashless معاملات به شدت تشویق.

برای اطلاعات بیشتر بر روی شیوه های ایمنی برای کشتی به اینجا بروید.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن