ریچارد نیل، یکی از قدرتمندترین دموکرات ها در کنگره، دفع کردن چالش اولیه

Rep. ریچارد نیل (D-MA) تا به دفع کردن یک چالش اولیه با مشخصات بالا در ماساچوست. نیل که ریاست کمیته راه ها و وس

توسط NEWSOULS در 12 شهریور 1399

Rep. ریچارد نیل (D-MA) تا به دفع کردن یک چالش اولیه با مشخصات بالا در ماساچوست.

نیل که ریاست کمیته راه ها و وسایل مجلس نمایندگان را بر عهده دارد و نماینده اولین منطقه کنگره ماساچوست است، روز سه شنبه با الکسی مورس شهردار هولیوک که به انتخابات مقدماتی ماساچوست می رود، با یک مسابقه تنگاتنگ مواجه شد. مورس که همجنس گرا است، مورد حمایت دموکرات های عدالت قرار گرفت، گروه مترقی که نامزدهای مترقی را به صاحب منصبان اولیه جذب و حمایت می کند. او امیدوار بود که در رد پای چهره هایی مانند اسکندریه اوکاسیو-کورتز و جمال بومن در نیویورک و کوری بوش در میزوری در کنار گذاشتن یکی از اعضای رسوخ شده دموکرات کنگره دنبال کند.

در نهایت نیل که مورد تأیید نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان (D-CA) و دولت جمهوری خواه ماساچوست چارلی بیکر قرار گرفت و بخش عمده ای از تشکیلات دموکرات ها را پشت سر داشت، برگزار شد.

نیل ۷۱ ساله از سال ۱۹۸۹ در کنگره است و یکی از قدرتمندترین سمت ها را در کنگره دارد - باید استفاده از آن را انتخاب کند. کمیته راه ها و وسایلی که او ریاست آن را بر دست دارد، کمیته اصلی مالیات نویسی مجلس است و صلاحیت مالیات ها و دیگر اقدامات افزایش درآمد را دارد. این کمیته و به طور خاص تر نیل نیز این توانایی را دارد که سعی کند به دنبال اظهارنامه های مالیاتی رئیس جمهور دونالد ترامپ برود و منتقدان عضو کنگره را متهم کرده اند که بیش از حد آهسته حرکت می کند. دفتر نيل گفته است او محتاطانه حرکت کرده است تا شانس موفقيت دموکرات ها در دادگاه ها را بهبود بخشد.

به گزارش واشینگتن پست، مورس در یک مناظره بین این زوج، نیل را متهم کرد که کار با دولت ترامپ را بر سر پاسخگو نگه داشتن آن ها در اولویت قرار داده است. نیل اصرار داشت که او واقعا فقط با استفاده از بهترین رویکرد متمرکز شده است. او می گوید: «این موردی است که قرار است در طول تاریخ آمریکا تکریم شود. من این پرونده را خراب نمی کنم.»

نیل همچنین به خاطر رتیک بودنش در اطراف مدیکر برای همه مورد انتقاد قرار گرفته و متهم شده است که بیش از حد با صنعت مراقبت های بهداشتی دنج است. او در سال ۲۰۱۹ لایحه ای را تانک کرد که به دنبال بستن صورتحساب پزشکی غافلگیرانه ای بود که هم در مجلس و هم در سنا حمایت دو حزبی دریافت کرده بود.

مورس سعی کرد نیل را به عنوان چهره ای بیش از حد رسوخ شده در سیاست واشینگتن و تحت تأثیر منافع ویژه نقاشی کند. او در مصاحبه ای با Vox در سال گذشته به حمایت نیل از قانون گذاری اشاره کرد که IRS را از ساخت یک سیستم تشکیل پرونده مالیاتی آنلاین نوار می کند، لایحه ای که توسط توربوتاکس ساز Intuit و H&R Block حمایت می شود. "روایتی از نماینده کنگره نیل وجود دارد که قدرت و نفوذ زیادی دارد ... او از آن قدرت و نفوذ برای نفوذ شرکت ها و اهداکنندگان ثروتمند استفاده کرده است.»

نیل از رکورد خود به عنوان یک نهادگرا دفاع کرد که می داند چگونه سیستم را پیمایش کند. او در این سال یکی از پیش نویس های قانون کمک، امداد و امنیت اقتصادی کروناویروس یا قانون CARES، لایحه محرک ۲٫۲ تریلیون دلاری بود که رئیس جمهور در ماه مارس امضا کرد. به گزارش عقاب برکشایر، او در حالی که در رویدادی در استوک بریج ماساچوست در ماه ژوئیه صحبت می کرد، گفت: «اتفاقات بزرگی که در تاریخ آمریکا رخ داده است، از قانون گذاری به وجود آمده است.» "اينجا جاييه که قدرت ايده پيش مياد"

اولیه بین نیل و مورس جلب کاملا کمی از توجه ملی -- و همچنین تا به حال برخی از پیچ و تاب و چرخش.

یکی از تحت پوشش ترین لحظات مسابقه در ماه اوت، پس از آن صورت گرفت که دموکرات های کالج ماساچوست نامه ای را با اشاره به مورس ۳۱ ساله، از «موقعیت قدرت خود برای سود عاشقانه یا جنسی» استفاده کرده بودند و در زمان خود به عنوان مدرس دانشگاه، تماس های نامناسبی با دانشجویان داشت.

مورس با صدور بیانیه ای انکار کرد که تا به حال با کسی برخورد غیر توافقی داشته یا از موقعیت قدرت خود برای تلاش برای دستکاری هر کسی برای پایان های عاشقانه یا جنسی استفاده کرده است. او اذعان کرد که روابط توافقی با مردان دیگر دارد، "از جمله دانشجویان ثبت نام شده در دانشگاه های محلی که من با استفاده از برنامه های دوستیابی ملاقات کرده ام." این اتهامات باعث موج هایی شد و گروه مترقی جنبش طلوع آفتاب به طور موقت کمپین برای مورس را مکث کرد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن