بازگشایی کالیفرنیا به راحتی می تواند نتیجه معکوس به موج دوم بدون ماسک و فاصله مقامات هشدار می دهند

هانا سرخ رنگ-گونگ Lin دوم و سیندی چانگ لس آنجلس تایمزمنتشر شده 2:35 PM EDT 28 مه سال 2020لس آنجلس — Los Angele

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

لس آنجلس — Los Angeles County است که ضربه سخت تر از هر بخش دیگری از کالیفرنیا توسط COVID-19 همه گیر است که به سرعت شروع به بازگشایی آن اقتصاد است.

فقط این هفته گفته مقامات کلیساها و بسیاری از کسب و کار خرده فروشی می تواند بازگشایی با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. و امید وجود دارد L. A. شهرستان می تواند به زودی مناطق اطراف آن اجازه می دهد محدود در شخص ناهار خوری در رستوران.

اما مقامات بهداشت تاکید کرده اند که با کاهش stay-در-خانه سفارشات می آید خطرات بالقوه. جلوگیری از شیوع بیماری های جدید بستگی دارد مردم با پوشیدن ماسک اجتناب از فضاهای شلوغ و نگه داشتن حداقل 6 فوت از هم جدا.

"وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر به عنوان ما بازگشایی" لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. "بیشتر مردم از بودن در کنار یکدیگر می تواند در نتیجه بیشتر انتقال COVID-19 — فقط بیشتر موارد و به احتمال زیاد بیشتر بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. این است که چرا آن را نمی تواند بیشتر برای ما مهم است به مراقبت از هر یک از دیگر زمانی که ما در خارج از خانه ما."

فرر نظرات اکو کسانی که از مقامات بهداشتی در منطقه خلیج که او نیز شده است به آرامی بازگشایی اقتصاد در حالی که هشدار داد که شرایط بهداشتی می تواند به سرعت رو به زوال اگر مردم نمی قوانین را دنبال کنید.

دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و یک کلید معمار از کشور برای اولین بار coronavirus پناهگاه در محل سفارش این هفته با انتقاد کالیفرنیا به طور فزاینده ای به سرعت از بلند کردن اجسام اقامت در خانه محدودیت.

کودی ابراز نگرانی می کند که کالیفرنیا خطرات افزایش موارد اگر آن را بازگشایی بیش از حد بسیاری از بخش های جامعه بیش از حد به سرعت. بازگشایی خیلی سریع او گفت: به این معنی وجود ندارد به اندازه کافی زمان برای پیاده سازی روش های جدید را بازگشایی فعالیت های امن.

از اوایل ماه مه "دولت منتقل شده و دور از اقامت در خانه مدل و ساخته شده است تغییرات قابل توجهی با افزایش فرکانس" کودی گفت. "سرعت که در آن دولت ساخته شده است که این تغییرات است که مربوط به من است."

شهرستان سانتا کلارا یک بار کانون شیوع کروناویروس در کالیفرنیا است. اما از آنجا منتقل شده به لس آنجلس است که ثبت بیش از 2,200 مرگ و میر و در حال حاضر به سهم شیر از COVID-19 موارد است.

فرر گفت: او فکر می کند reopenings که L. A. شهرستان انجام شده است را بهداشت عمومی حس — تا زمانی که قوانین به دنبال دارد.

اما او تاکید کرد که مخاطرات بالا هستند: "اگر وجود 2 میلیون بیشتر مردم به ادارات و فروشگاه ها و خانه عبادت در حال حاضر و حتی 2% در حال آلوده با COVID-19 ما را 40 ، 000 نفر در حال حرکت هستند که قادر به گسترش این ویروس," او گفت:. "و اگر هر فرد آلوده انتقال به حتی فقط یک نفر دیگر می تواند وجود داشته باشد 80,000 افراد آلوده به بیش از چند هفته است."

کارشناسان بهداشت ساخته شده اند همان نقطه است.

"بدون نیاز اجتماعی فاصله داریم قطعا دیدن برخی از افزایش خوشه و انتقال اتفاق می افتد. که قطعا اتفاق خواهد افتاد گفت:" دکتر رابرت Kim-فارلی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

در یک جلسه مطبوعاتی روز شنبه, Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا خواست مردم را به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله پس از بازگشایی تدریجی از شهرستان می تواند همچنان بدون شکست است.

کلانتر بخش بررسی از ساحل سانتا مونیکا به مالیبو بیش از آخر هفته روز یادبود و نشان داد که beachgoers بودند پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

"این یک موفقیت بود. به طور کلی مردم احترام" بییانوئبا گفت.

اما در پاسادنا را ایتون دره عمیق و باریک آن داستان دیگری است. به دلیل ازدحام بیش از حد محبوب دنباله بسته خواهد شد تا ماه ژوئن.

کوهنورد باید با استفاده از L. A. در شبکه گسترده ای از مسیرهای پیاده روی و تنظیم برنامه های خود را برای جلوگیری از جمعیت بیانوبا گفت.

"اگر آن را به نظر می رسد بیش از حد شلوغ که در آن شما در حال رفتن فقط به نوبه خود در اطراف و رفتن به جایی دیگر" او گفت:.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که 47 کالیفرنیا 58 شهرستانهای را ملاقات کرد دولت منطقه ای استاندارد برای سهولت اقامت خود را در خانه سفارش که شامل آماده سازی برای افزایش ظرفیت بیمارستان و تست لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی. اجازه داده است که خرده فروشان در بسیاری از امور خارجه و همچنین سالن مو و آرایشگاه برای باز کردن.

Coronavirus: کالیفرنیا بازی گرفتن در تماس با ردیابی به عنوان شهرستانهای فشار برای بازگشایی

کالیفرنیا نقطه عطف: 100,000 موارد است. 'آن به پایان نرسیده'

در لس آنجلس, این مناطق تحت پوشش اصلاح سفارش صادر شنبه توسط مقامات بهداشتی.

ایمان مبتنی بر سازمان ها می توانند رزومه خدمات با تعدادی از عبادت محدود به 25 درصد از ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 نفر هر کدام که کمتر است.

تمام موسسات خرده فروشی از جمله کسانی که در محیط داخلی و خارجی مراکز خرید می تواند برای کسب و کار باز در 50 درصد ظرفیت; کک بازارهای مبادله ملاقات و رانندگی-در سینما نیز می تواند از سرگیری عملیات.

استخر, وان گرم و سونا که در یک multiunit محل اقامت و یا بخشی از یک انجمن مالکان می توانید باز کنید.

در شخص تظاهرات مجاز هستند تا زمانی که حضور محدود به 25 درصد از این منطقه را اشغال حداکثر یا حداکثر 100 شرکت کنندگان هر کدام که کمتر است.

افراد 65 ساله یا مسن تر و همه مردم با شرایط بهداشتی اساسی باید باقی می ماند در خوابگاه خود را به عنوان آنجا که ممکن است کارشناسان بهداشت می گویند. مردم در این دسته بندی باید خود را ترک خوابگاه تنها به دنبال مراقبت های پزشکی و ورزش و یا به دست آوردن مواد غذایی و یا سایر ملزومات. راه دور باید همچنان به عنوان آنجا که ممکن است.

این کسب و کار هنوز هم تحت پوشش این شهرستان اقامت در خانه سفارش:

  • کافه ها و کاباره ها
  • ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام
  • سینما
  • زنده, سالن ورزشی, ورزشگاه آرناس, جشنواره, فضاهای, و غیره.
  • بولینگ alleys
  • عمومی piers
  • عمومی, استخر
  • نظافت شخصی کسب و کار مانند مو و ناخن سالن
  • داخلی موزه
  • جامعه مراکز


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب