مدرسه دورافتاده بچه ها را منزوی و استرس دارد. در اینجا چگونه برای کمک به.

اگر یک چیز استفان گوریرو در 18 سال تدریس دانش آموزان دوره راهنمایی آموخته است وجود دارد، این است که آنها در سا

توسط NEWSOULS در 20 شهریور 1399

اگر یک چیز استفان گوریرو در 18 سال تدریس دانش آموزان دوره راهنمایی آموخته است وجود دارد، این است که آنها در ساختار و پیش بینی پذیری رشد می کنند.

"من می دانم که وقتی به این کلاس درس می رویم، این گرمی را شروع می کنم؛ این کار را می کنم. من می دانم که من نیاز به آوردن این; می دانم که هر روز ساعت ۱۱:۱۵ ناهار میخورم.» روال هایی مانند این ها، او به واکس گفت، «آنقدر با حس ایمنی دانش آموزان راهنمایی مرتبط است.»

اما هنگامی که ساختمان های مدرسه به دلیل همه گیر کوید-۱۹ در بهار امسال بسته شدند، آن روال ها به طور کامل مختل شدند. و با آغاز دوره پاییز و بحران هنوز در نوسان کامل، روزهای قابل پیش بینی دانش آموزان به این زودی ها برنمي گردد. این می تواند تاثیر بر یادگیری خود را داشته باشد -- اما آن را تا به تاثیر عمده ای بر سلامت روانی خود را ، بیش از حد.

اکثر دانش آموزان خواهد شد حضور در مدرسه یا از راه دور و یا بر روی یک مدل ترکیبی، با برخی از روزها در کلاس های درس و برخی از روزها در خانه. و حتی این روال جدید هنوز در شار هستند ، با برخی از مناطق -- از جمله Needham ، ماساچوست ، که در آن Guerriero می آموزد -- تاخیر در شروع مدرسه در فرد به دلیل نگرانی که ساختمان های مدرسه پیری به سادگی آماده به جای حتی یک مدل ترکیبی نیست.

اضافه کردن به آن عدم قطعیت این واقعیت است که ویروس به عنوان یک تهدید واقعی باقی می ماند، پدر و مادر شغل خود را از دست داده اند، ناامنی غذایی به اوج خود رسیده است، و معلمان، راهنمای مورد اعتماد دانش آموزان تکیه می کنند تا آنها را از طریق یک محیط مدرسه رادیکال متفاوت است، همچنین از آنچه اتفاق خواهد افتاد برای آنها و خانواده های خود را در صورت بازگشت به ساختمان هایی که ممکن است ناامن است می ترسند. گوریرو گفت: برای همه افراد درگیر، همه گیر «یک ضربه جمعی» بوده است.

و در حالی که برخی از خانواده ها منابع برای کمک به بچه ها برای تنظیم به عادی جدید، دیگران در حال رفتن به ششمین ماه بیکاری خود را، و یا برخورد با خواسته های مدرسه آنلاین بدون اینترنت قابل اعتماد و یا فضای برای بچه ها به مطالعه است. سارا ای وینسون، روانپزشک منطقه آتلانتا که با بچه ها در سراسر طیف درآمدی کار می کند، به واکس گفت: «سطح استرس آنها بالا می رود.»

کارشناسان بیم آن دارند که برای دانش آموزان سراسر کشور، استرس های همه گیر می تواند منجر به اضطراب، افسردگی یا مشکلات یادگیری شود و گروه هایی که سخت ترین ضربه توسط کوید-۱۹ از جمله آمریکایی های سیاه پوست و لاتین می توانند بیشترین آسیب را داشته باشند. وینسون می گوید: «جوامعی که از قبل اتاق کمتری برای هوا داشته اند، البته سخت ترین ضربه را خورده اند.»

برای کمک به دانش آموزان در سراسر جامعه آمریکا مقابله با از دست دادن روال خود را، تنظیم به آنهایی که جدید، و شروع به بهبود از استرس زندگی در اورژانس بهداشت عمومی جهانی، Guerriero و دیگران می گویند مدارس نیاز به تمرکز بر نیازهای عاطفی کودکان - شاید حتی قبل از آنها در مورد برنامه درسی نگران. او گفت: «استراتژی ها و مهارت های مقابله ای که اغلب به کاری که ما در کلاس درس انجام می دهیم، کمکی خواهد بود.» او گفت : «حالا باید چیز اولیه باشد.»

قبل از ضربه Covid-19، مدرسه ثابت در زندگی میلیون ها نفر از بچه های آمریکایی بود - جایی که آنها برای یادگیری، بازی، خوردن ناهار (و اغلب صبحانه)، و معاشرت با همسالان خود رفت. دومی کلیدی است -- در زمان عادی ، مدرسه توسط طبیعت خود را بسیار فضایی برای تعامل اجتماعی است "و جایی که در آن ما می توانیم اتصال و ساخت این روابط ،" Justina Schlund ، مدیر یادگیری زمینه در CASEL غیر انتفاعی : همکاری برای یادگیری دانشگاهی ، اجتماعی ، و عاطفی ، به Vox گفت.

اما در بهار، با تغییر مدارس در سراسر کشور به یادگیری از راه دور، بچه ها آن فضای فیزیکی را از دست دادند تا با یکدیگر و با معلمان ارتباط برقرار کنند. و در حالی که مربیان زمانی توانستند یک مکان حمایتی برای آموزش و پرورش در کلاس های درس خود ایجاد کنند، ناگهان مجبور شدند برای ساخت چنین مکان هایی در خانه به بچه ها و خانواده ها تکیه کنند.

گوریرو می گوید: «حالا از ۱۰۰ بچه ام، ۱۰۰ محیط یادگیری مختلف دارم.» بدون یک معلم در اتاق به آنها را در وظیفه نگه دارید، دانش آموزان باید به تکیه بسیار سنگین تر در مهارت های اجرایی عملکرد مانند خود کنترل - که به طور کامل در دانش آموزان راهنمایی برای شروع با توسعه نیست. در نتیجه « آنها احساس می کنند که سخت تر کار می کنند، احساس تنهایی می کنند، احساس می کنند اگر با چیزی دست به گریبان باشند، تنها کسی هستند.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن