قرمز انبار بار صاحب قول به بازسازی پس از 'فاجعه بار' آتش

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:26 PM EDT Jun 3, 2020یک روز پس از آنچه که او به عنوان یک "فاجعه

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

یک روز پس از آنچه که او به عنوان یک "فاجعه بار" آتش سوزی در انبار قرمز نوار در پالم دزرت نوار را مالک جان Labrano قول داد برای بازسازی.

"ما شده است در اینجا برای 50 سال و ما قصد اقامت برای یکی دیگر از 50+," Labrano گفت: در یک مختصر پست ها در نوار Facebook صفحه. "با تشکر از شما به تمام طرفداران و کاربران. اجازه دهید در ادامه به نخل کویر, این Coachella Valley و کشور بزرگ دوباره."

کال آتش سروان. فرناندو Herrera گفت: علت آتش سوزی هنوز تحت بررسی است. اما در یک صدای جیر جیر ساخته شده و در روز بعد کال آتش را اجرای قانون و تحقیقات واحد خواسته عمومی برای تماس با آتش سوزی تدریس خصوصی در (800) 633-2836 با هر گونه اطلاعات در مورد آتش.

خدمه آتش وارد انبار قرمز در اطراف 3:40 صبح روز سه شنبه. آنها قادر به خاموش کردن این آتش سوزی حدود یک ساعت بعد با توجه به کال آتش.

مالی برآورد خسارت آتش سوزی در دسترس بود چهارشنبه. مشخصه آن به نظر می رسد این آتش سوزی سوخته جلوی این ساختار و به طور قابل توجهی آسیب دیده سقف.

هر چند مقامات هنوز برای تعیین علت Labrano گفت: در Facebook پست که او معتقد است که کسب و کار خود را یک "قربانی خشونت و تخریب همراه با دیگر مسئول کسب و کار در Coachella valley از جمله حزب جمهوری خواه ستاد در لا کوئینتا."

La Quinta فروغ او با اشاره به گزارش اولیه یکشنبه در مقر شرق دره جمهوری خواه زنان يکپارچه در 78-800 جلوگیری از بزرگراه 111.

مقامات هنوز برای تعیین رسمی علت این آتش سوزی نیز هست. و با وجود Labrano بیانیه در Facebook, هرررا گفت: محققان ارائه نشده است هیچ مدرکی دال بر ارتباط آن با آتش در EVRWF ستاد و آتش سوزی در انبار قرمز.

قرمز انبار شده است تمرکز از جنجال های اخیر آغاز شد که ماه گذشته زمانی که Labrano افتتاح شد درهای خود را برای کاربران به ساقه و جمع با وجود coronavirus مربوط به اقامت در خانه سفارش دهید.

وزارت نوشیدنی الکلی کنترل تهدید خود را مشروب مجوز اگر او بازگشایی شد تا او ظاهرا فروش مشروب اما tacos داده شد دور خارج است.

Labrano با استفاده از بار سقف به صدا سرخوردگی خود را بیش از این تمدید تعطیلی کسب و کار تلقی غیر ضروری به عنوان بخشی از برنامه های مبارزه با گسترش COVID-19.

او "صرفه جویی در شغل! قطع یک سیاستمدار" نقاشی بر روی سقف سمت شرق و "خورد فرماندار" در سمت غرب.

با وجود برخی از شکایات, نخل کویر رهبران گفت: این علائم شامل آزادی بیان و نه مسئله. در نهایت آنها رنگ آمیزی شده است.

روز یکشنبه سقف ها نمایش داده می شود پیام های جدید: "ایجاد نخل کویر بزرگ دوباره" نقاشی شده بود در یک طرف پشت بام و "امریکا رایگان و بدون Regerts'" نقاشی شده بود در طرف دیگر. این غلط املایی از "حسرت" به احتمال زیاد عمدی بود تقلید اغلب-استفاده از شوخی در فرهنگ عامه است.

نوار: خسارت آتش سوزی انبار قرمز نوار در پالم دزرت

مجوز: Red Barn مجوز ممکن است در معرض خطر. نخل کویر نوار هنوز هم درهای خود را باز کرد

سقف: 'قطع یک سیاستمدار': نخل کویر نوار مالک با استفاده از 'توهین آمیز' زبان در سقف

گزارش قبلی استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن