رکورد جدید کروناویروس موارد گزارش شده در کالیفرنیا: بیش از 6 ، 000 در یک روز

کالین Shalby لس آنجلس تایمزمنتشر شده 5:27 PM EDT Jun 23, 2020لس آنجلس — کالیفرنیا شکسته روزانه یک رکورد جدید ک

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

لس آنجلس — کالیفرنیا شکسته روزانه یک رکورد جدید کروناویروس موارد با بیش از 6000 عفونت گزارش روز دوشنبه — بزرگترین واحد-تعداد روز در دولت پس از همه گیر آمار ایالات متحده

در لس آنجلس مقامات گزارش داد بیش از 2000 مورد جدید برای سومین بار در هفته گذشته است. در San Diego County, مقامات گزارش داد بیش از 300 مورد جدید برای دومین روز متوالی پس از شکستن رکورد با بیش از 310 مورد در روز یکشنبه ،

مورد تعداد تنها یک متریک در ردیابی گسترش ویروس و, در حالی که افزایش تست ظرفیت ممکن است برای حساب کاربری بخشی از این افزایش ها گفته اند افزایش نمی توان ثابت برای تست به تنهایی.

مقامات بارها هشدار داده است که آنها انتظار دارند نرخ انتقال به افزایش بیشتر کسب و کار بازگشایی و مردم از سرگیری فعالیت های عادی پس از monthslong stay-at-home سفارشات.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر گفته است که در حالی که آن را غیر ممکن است برای ردیابی منشاء گسترش در یک محیط عمومی است "بسیار محتمل" است که به طور کلی افزایش مربوط به تظاهرات توده ای که فوران بیش از مرگ جورج فلوید به عنوان به خوبی به عنوان خوشه از گردهمایی های اجتماعی در رستوران ها و احزاب خصوصی.

در کنار رودخانه شهرستان است که در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد در دولت مقامات بهداشت عمومی گزارش داده اند 4,001 موارد جدید در 14 روز. اگر چه متریک نتواند برای دیدار با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom استاندارد برای بازگشایی این شهرستان رای دادند و در ماه گذشته به تصویب "آمادگی و بازگشایی چارچوب" که به تشریح جایگزین معیار نسبت به بازگشایی.

مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها را به طور تصادفی انتخاب حدود 3500 Riverside County ساکنان برای یک آنتی بادی مطالعه به منظور تعیین اینکه آیا آنها بوده است در معرض ویروس. مطالعه کمک خواهد کرد که این شهرستان را برنامه ریزی و تلاش برای بازگشایی.

"ما می خواهیم کسانی که تماس به شدت در نظر گرفتن بخشی در این مطالعه گفت:" کیم Saruwatari این شهرستان بهداشت عمومی مدیر. "این مهم است که بدانید میزان گسترش ویروس (و چگونه) را توسعه داده اند آنتی بادی است. که اطلاعات حیاتی است همانطور که ما حرکت رو به جلو است.

در سراسر کشور مثبت رای در میان کسانی که تست شده برای coronavirus از افزایش 4.5 درصد به 4.8 درصد در هفته گذشته و تعدادی از بستری شدن در بیمارستان شروع به پریدن کرد 16 درصد. در L. A. County, مثبت, نرخ مشخصی از 5.8% دو هفته پیش به 8.4%.

با وجود چشم انداز مثبت در موارد بیشتر شهرستانها و استان ها در ادامه به گسترش بازگشایی مجدد برنامه.

در سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد و سلامت مدیر دکتر گرانت Colfax این هفته اعلام کرد که شهر حرکت خواهد تا آن مرحله بعد از بازگشایی از اواسط ماه جولای تا ژوئن 29. مو و ناخن سالن آرایشگری, موزه ها و باغ وحش سرو خال کوبی, ماساژ, موسسات و میله های زندان خواهد بود قادر به بازگشایی ارائه آنها به دنبال پروتکل های ایمنی.

"با تشکر از سان فرانسیسکوییها' تلاش برای پیگیری نیازهای بهداشتی سایش پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله ما COVID-19 شاخص سلامت در یک جای خوب و ما را می توانید در ادامه بازگشایی شهر ما" نژاد گفت. "ما می دانیم که بسیاری از کسب و کار و ساکنان در حال مبارزه مالی و این گام بعدی کمک خواهد کرد که بیشتر سان فرانسیسکوییها بازگشت به کار در حالی که هنوز متعادل کننده ایمنی است."

Newsom گفت: مقامات بهداشتی دولت در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی اعداد و اضافه کرد که او احساس اعتماد به نفس دولت قادر خواهد بود برای پاسخ به این ویروس در هفته ها و ماه های آینده.

"ما همیشه به این با چشم باز. ما همیشه آماده برای یک صعود" فرماندار گفت. "ما در این گروه جایی که من احساس می کنم که ما پیش بینی این احتمال که ما بازگشایی شد و از این تعداد در حال افزایش است و آنها باید."

او گفت: آن را ممکن است برای دولت به عقب البته اگر مورد شمارش همچنان به صعود.

"ما آماده برای انجام این کار است که اگر ما باید" او گفت:.

Newsom تکرار یک درخواست مردم به پوشیدن پوشش صورت است که در حال حاضر یک ایالت دستور و گزارش کسب و کار و رستوران ها هستند که زیر پروتکل های ایمنی.

"هنگامی که شما به یک رستوران بروید و آن را روشن است که آنها در حال تمرین آنچه که ما در حال موعظه گزارش آنها. به ما این ابزار برای به اجرا درآوردن" او گفت:.

هفته گذشته L. A. مسئولان شهرستان گفت که تقریبا از 1000 رستوران پیدا شد به نقض مقررات برای بازگشایی, با جداول قرار داده شده بیش از حد نزدیک به هم.

دولت در حال حاضر نظارت بر 10 شهرستان — فرسنو سلطنتی پادشاهان لس آنجلس سان برناردینو, San Joaquin, Santa Barbara, استنیسلاس و شهرستان تولار — برای موج در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان.

در L. A. شهرستان, مدیر خدمات سلامت دکتر کریستینا Ghaly روز دوشنبه گفت که در حالی که این شهرستان در حال حاضر به اندازه کافی در دسترس تخت بیمارستان تعداد بخش های مراقبت ويژه ممکن است محدود در هفته های آینده اگر COVID-19 بيمار را مجبور به رقابت برای فضا با دیگر بیماران است. مقامات نزدیک به نظارت بر تعداد کسانی که.

علاوه بر این مقامات تخمین می زنند که حدود 1 در 400 Angelenos ممکن است بیمار بدون دانستن آن را به عنوان به اصطلاح بدون علامت گسترش همچنان یک خطر است.

"Angelenos در طول دوره از یک روز معمولی به احتمال زیاد رفتن به ارتباط برقرار کردن با افرادی که عفونی" Ghaly گفت. "این افراد ممکن است به نظر می رسد بیمار است."

بار نویسنده کارکنان Taryn لونا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن