-بازسازی خانه مایلها

این داستان با همکاری مرکز پولیتزر تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اثر COVID-19 بر موزه ها، لطفا

توسط NEWSOULS در 24 مرداد 1399

این داستان با همکاری مرکز پولیتزر تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اثر COVID-19 بر موزه ها، لطفا ً به پروژه موزه های ایالتی پرایری در PrairieStateMuseumsProject.org.

هنگامی که از رودخانه می سی سی پی عبور می کنید و از بین ایالتی ۵۵ وارد سنت لوئیس شرقی می شید، خیابان ها پر از چاله می شوند تا اینکه به خیابان کانزاس می رسید که بخشی از آن به نام مایلز دیویس وی شناخته می شود و سطحی صاف مانند صدای آلبوم افسانه جاز «نوعی آبی» دارد.

کشش کوچک جاده زیبا پیش از خانه مایلز، خانه نوجوان مرحوم ترامپتر، که دوباره به موزه غیر انتفاعی و مرکز هنرهای فرهنگی با برنامه های آموزشی برای کودکان و نوجوانان بازنامده شده است.

بنیان گذاران با برخی از سوالات بیش از انگیزه های خود را برای بازسازی آنچه که یک ملک مبهم با نشانه کمی از دیویس بود مواجه شده اند - که در آن زندگی می کردند از 1939 تا 1944.

اما آنها از آن زمان آن را پر از هنر اختصاص داده شده به دیویس و برنامه های فرهنگی برای جوانان در منطقه فقر زده است. و حالا آنها با کمک هزینه بهبود سرمایه 250,000 دلاری از ایالت ایلینوی کار می کنند، بنابراین وقتی تهدید ویروس کوروناویروس فروکش کرد، آنها امیدوارند که قادر به استقبال عموم به یک مرکز هنری هستند.

"این فقط در مورد آموزش و موسیقی نیست; این در مورد چگونگی ساخت شما است، می گوید: "جی گری پیرسون، که با همکار شرق سنت لوئیس ساکن لورن پارکز، موزه را پایه گزاری کرد. "شما به روش یدک می سازید. ما در تعمیر این خیابان که بیش از بیست سال است که پاره شده است، در آنها ابزارساز بودیم. ما گفتیم: "ما اینجاییم. ما صاحب خانه و کسب و کار هستيم و به اون خيابون نياز داريم

پارکس می گوید اموال "نگه داشته در سراسر" میز خود را هنگامی که او به عنوان دستیار اجرایی به برادر خود خدمت می کرد، سپس شرق سنت لوئیس شهردار آلوین پارکز جونیور. او می گوید اعضای خانواده دیویس که صاحب خانه بودند به دفاتر شهر مراجعه کرده و علاقه خود را به دادن ملک به یک سازمان غیرانتفاعی ابراز می کنند. در سال 2014، خانواده هدیه ملک -- اما به پارک 'خصوصی شرکت املاک و مستغلات شرکت PP66 Inc. معامله برخی از ابرو در اطراف شهر مطرح شده است.

The Belleville News-Democrat در سال ۲۰۱۷ مطلبی را منتشر کرد که در آن سؤال شد آیا درخواست پارکس برای کمک های مالی از طریق سازمان غیرانتفاعی او، خانه مایلز شرق سنت لوئیس، برای اموالی که او به طور خصوصی مالک آن بود، مقررات فدرال علیه بی حرمتی را نقض کرد. پارکس به News-Democrat اخبار دموکرات گفت که او هیچ حقوق پرداخت و رسید به اهدا کنندگان و "هیچ نگرانی اخلاقی" در مورد ترتیب مالکیت غیر انتفاعی خصوصی است. اما همان ماه به News-Democrat عنوان اخبار دموکرات داستان، پارک ها مالکیت را به غیر انتفاعی منتقل، با توجه به سنت کلر شهرستان سوابق مالیاتی اموال. پارکس همچنین در طول هشت سال گذشته بسیاری از اطراف خانه دیویس را از خانواده موسیقی دان از طریق شرکت خصوصی خود را به دست آورد، که او سپس به غیر انتفاعی منتقل شده است.

هر گونه درک عمومی از رسوایی در سال 2017 کمک نمی کرد هنگامی که برادرش، که به شرق سنت لوئیس سرپرست شهرستان نقل مکان کرد، به یک تف تند و زننده با هیئت مدیره شهر بیش از تلاش خود را به استخدام او برای 40،000 دلار در هر سال به عنوان مدیر عملیات شهرستان. ("این آموس و اندی n----r کسب و کار است، او به News-Democrat هیئت مدیره پس از اعضای رد طرح خود را، اخبار دموکرات گزارش داد.)

همچنین هیئت انتخابات ایالتی ایلینوی نیز آلوین پارکز را در اوایل سال جاری از نامزدی برای کسب سمت خود ممنوع کرد تا اینکه او ۱۷۶۱۰۰ دلار جریمه برای عدم موفقیت در پرونده گزارش های مشارکت کمپین پرداخت کرد. او قبلا در هیئت مدیره مجلس مایلز خدمت کرده است، به گزارش اخبار دموکرات؛ لی گلاور که به عنوان مدیر پروژه برای شهردار سابق کار می کرد، اکنون رئیس هیئت مدیره است.

The house is now filled with art dedicated to Miles Davis. - ERIC BERGER
  • اریک برگر
  • خانه در حال حاضر پر از هنر اختصاص داده شده به مایلز دیویس.
...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن