خواندن با من داوطلب حامی مالی $5K به نام همسر اواخر خود را

DeAnn Lubell ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:22 AM EDT 22 مه سال 2020اواخر بورلی Severtson اختصاص داده شده و در

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

اواخر بورلی Severtson اختصاص داده شده و در زمان طولانی داوطلب در مکه ابتدایی مدرسه غیر انتفاعی خواندن با من داوطلبشد توسط شوهرش, Gary Severtsonدر یک مراسم ویژه فقط قبل از COVID-19 shutdown. Severtson ابراز تمایل خود را برای اهدای 5000 دلار در حافظه خود را به مدرسه و کلاس ششم که همسرش را بسیار دوست داشت.

تصمیم بر آن شد توسط Severtson و خواندن با من داوطلب بنیانگذار روبرتا کلاین که بهترین راه برای استفاده از بودجه خواهد بود برای خرید با کیفیت بالا کتاب توسط نویسندگان مانند Dr. Seuss و رولد دال با برچسب یاد بورلی در داخل جلد برای هر یک از دانش آموزان در کلاس درس و کتابخانه ها. Severtson سخاوت مجاز به خرید 833 کتاب.

کل کلاس ششم کلاس حاضر بود برای فداکاری عنوان اصلی دکتر آرماندو ریورا برای نشان دادن قدردانی عمیق.

غیر انتفاعی خواندن با من داوطلب برنامه های فرهنگی بین نسلی برنامه تاسیس شد در سال 2004 توسط روبرتا و خاک رس کلاین. چشم انداز خود را برای کمک به بهبود مهارت های زبان مدرسه ابتدایی کودکانی که در فقر زندگی می کنند و می آیند از خانه که در آن هیچ انگلیسی سخن گفته است. این Kleins احساس نیاز به آنها بازنشسته داوطلب برای کمک به تحقق این رویا. تماس برای داوطلبان پاسخ داده شد با کمک از کلیساهای محلی و سازمان های متعهد به حمایت از مدارس فردی است. از آن زمان به عنوان خوانده شده با من رفته از 100 داوطلب به بیش از 700 خدمت 14 مدارس سراسر Coachella Valley و دو در نوادا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات با من داوطلب برنامه های بازدید readwithmevolunteers.com.

DeAnn Lubell نویسنده و رمان نویس و روزنامه نگار است به نمایندگی از سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کار در زمینه بازاریابی, برنامه ریزی مراسم و جمع آوری کمک های مردمی تولیدات در Coachella Valley از سال 1991. او شده است این روزنامه برای مک کالوم تئاتر از ماه اوت 2016.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن