رانچو مایراج سایت از آخرین تجمع به عنوان رشته ای از کویر ادامه اعتراضات

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:32 AM EDT Jun 4, 2020یک رشته از فعالیت در صحرا ادامه داد: روز

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399

یک رشته از فعالیت در صحرا ادامه داد: روز شنبه به عنوان یک ملاحظه گردهمایی برگزار شده در رانچو میراژ پارک جامعه در اعتراض به خشونت های پلیس و به یاد داشته باشید جورج فلوید.

یک گروه از بیش از 125 راهپیمایی همراه سن جکینتو درایو و بزرگراه 111 در مدت کوتاهی پس از 7 p. m. شعار "نه عدالت! نه صلح! هیچ نژادپرستانه پلیس!" و "چه نام خود را ؟ جورج فلوید."

صفوف عمدتا ماند در پیاده رو, درآمد honks از رانندگان در حالی که معاونین کلانتر و یک هلیکوپتر به تماشای بیش از خود را در مسیر..

در یک نقطه در این گروه به نظر می رسید به عنوان اگر آن را ممکن است یک دوم دامان شمال بزرگراه 111 اما در عوض تبدیل به اطراف و بازگشت به پارک.

هنگامی که وجود دارد, سازمان نیکول اسمیت که منجر مشابه مارس روز سه شنبه در لا کوئینتا مورد استفاده او بلند گو حرف زدن به بحث در مورد جورج فلوید در حالی که کسانی که در حضور نشسته در چمن و گوش.

معاونین کلانتر خلاصه متوقف بزرگراه 111 ترافیک عنوان, غرب به عنوان یک احتیاط. معترضان اما بیشتر خودداری از پله به خیابان. و هنگامی که این گروه به تصویب رودخانه کلانتر نمایندگان استقبال آنها را قبل از آنها بازگشت به پارک

برخی از راهپیمایان انجام شده نشانه هایی است که خواندن "پایان خشونت پلیس" یا "سیاه و سفید و سکوت است و خشونت" یا "دفاع از جامعه سیاه و سفید در همه هزینه ها" و یا "من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج فلوید."

فلوید یک آفریقایی-آمریکایی کشته شد مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او به عنوان فلوید بود که دستگیر شد. تصویری از این حادثه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی و در هفته پس از فلوید مرگ ناآرامی های مدنی — که برخی از آنها به خشونت تبدیل شد و منجر به غارت کرده و روزانه اتفاق می افتد در سراسر کشور.

چهار افسران درگیر در Floyd مرگ — که از کار اخراج شده از مینیاپولیس اداره پلیس — روبرو هستند اتهامات عنوان شده علیه. افسر متهم به سبب فلوید مرگ درک Chavin با اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل.

دوشنبه شب در اعتراض در رانچو مایراج آمد از چندین نفر دیگر در Coachella Valley, از جمله یکی در سه شنبه شب در لا کوئینتا و بزرگترین در کویر در شب دوشنبه در پالم دزرت.

روز سه شنبه در لا کوئینتا

حدود 50 تا 60 نفر شرکت کننده در تظاهرات مسالمت آمیز در لا کوئینتا روز سه شنبه در برابر کشتار جورج فلوید.

سازماندهی شده توسط اسمیت که می رود توسط Ninaa Keyy در Facebook, آن شروع شد و در 4 p. m. در لا کوئینتا جامعه پارک با حدود 20 نفر است.

او همچنین شرکت در روز دوشنبه اعتراض در پالم دزرت که درو صدها نفر به مرکز مدنی همراه فرد Waring درایو.

عکس و تصویری از این رویداد ارسال شده در Keyy را در Facebook صفحه نمایش اکثر اگر نه همه شرکت کنندگان با پوشیدن صورت پوشش در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این گروه پس از آن راهپیمایی به مرکز اجتماعات پردیس که در آن بیشتر مردم پیوست و اعتراض در یک نقطه ایستاده در خارج از شهر در گوشه ای از خیابان واشنگتن و Calle تامپیکو, تکان دادن نشانه ها به رانندگان در حال عبور توسط.

اعتراض به پایان رسید و در حدود 8 p. m.

"آنها بسیار مودب; بسیار حرفه ای" ریورساید شهرستان کلانتر ستوان جف Buompensiero گفت: شورای شهر بود که در جلسه داخل سالن شهرستان به عنوان اعتراض در حال وقوع بود.

"این بسیار صلح آمیز است." بدون ترافیک و یا کسب و کار نهفته شد, او گفت:.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas کمک به این گزارش.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن