رانچو مایراج بازگشایی کتابخانه پس از 3 ماه تعطیلی. آنچه شما نیاز به دانستن

شری Barkas پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:48 PM EDT Jun 9, 2020هشت-سال-دوقلوها آوا و Alana رومرو برگزار ش

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

هشت-سال-دوقلوها آوا و Alana رومرو برگزار شد هر یک پشته از سه به چهار کتاب در دست خود را به عنوان پدر خود ریچارد رومرو در ادامه به جستجو در قفسه های رانچو مایراج کتابخانه عمومی در روز سه شنبه.

دوقلوها گفت: آنها خوانندگان مشتاق و داشت کتاب لورا Ingalls وایلدر و Kate DiCamillo را در تعطیلات خانواده برای کمک به پدر بزرگ خود را, جشن تولد خود را.

سه اولین کسانی بودند که 15 یا پس از ورود به کتابخانه که آن را بازگشایی در ساعت 9 صبح پس از اینکه بسته از اوایل مارس برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

"داشتن کتابخانه مدرسه بیش از حد به آن شده است دشوار" ریچارد رومرو گفت. "ما سپاسگزار این باز دوباره."

کاربران مانند Romeros بودند اولین تجربه COVID-19-عصر کتابخانه که در آن تمام مبلمان حذف شده است در صورت پوشش مورد نیاز و استفاده از نشانگر در طبقه سراسر یادآوری مردم در مورد امن-فاصله.

برنامه متوقف شده است برای آینده قابل پیش بینی و کتاب گوشه استفاده می شود فروشگاه کتاب و اسپن میلز کافه بسته باقی می ماند در حال حاضر.

"این است که شما در حال رفتن به می آیند و آویزان" شهر مدیر اشعیا Hagerman گفت: به عنوان او با اشاره به تغییرات فقط قبل از این کتابخانه افتتاح شد.

باغ وحش بازگشایی: کویر زندگی مجموعه به بازگشایی دوشنبه. آنچه شما نیاز به دانستن قبل از اینکه شما بروید

فیلم: کالیفرنیا OKs سینما برای بازگشایی با صندلی های محدود

مدرسه: مدارس کالیفرنیا ارشد جزئیات طرح برای بازگشایی

قبل از coronavirus همه گیر کتابخانه — متعلق به این شهر مورد استقبال حدود 800 نفر در هر روز به طور متوسط جستجو برای کتاب خواندن روزنامه ها و مجلات با استفاده از کامپیوتر و اتاق مطالعه و یا شرکت در برنامه ها در جامعه ،

این کتابخانه در حال حاضر مجموعه ای برای "grab-n-go" فرمت که در آن بیش از 80 نفر مجاز در یک زمان.

جامعه اتاق به طور معمول باز برای برنامه های که در قرعه کشی 200 یا بیشتر مردم در حال حاضر محل برگزاری هنگامی که کتابخانه می شود بیش از حد کامل تا مردم لازم نیست که صبر کنید در گرما.

کتابخانه درها همه باز لبه پنجره رساند به حد بالا لمسی مناطق.

مهمانان فقط می توانید وارد کنید از طریق ورودی اصلی رو به بزرگراه 111 و بلافاصله متوجه نشانگر بر روی زمین و یادآوری برای حفظ امن فاصله حداقل 6 فوت از دیگران است.

مهمانان فیلتر از طریق جامعه که در خدمت به عنوان یک منطقه در انتظار زمانی که کتابخانه خود می رسد 80-فرد محدود است.

اتاق کودکان نیز منهای میز و صندلی و نیمکتها که دعوت پدر و مادر و بچه ها به نشستن و خواندن و یا کار بر روی یک کامپیوتر.

به جای قفسه کتاب در حال فاصله بنابراین خانواده ها می توانند به دنبال کتاب در حالی که امن-فاصله از دیگران است.

دست-ضد عفونی کننده ایستگاه های قرار داده شده در نقاط مختلف از جمله فقط در داخل ورودی.

کتابخانه باز خواهد شد ساعت 9 صبح به ظهر و 1:30 تا 4 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه. 90 دقیقه استراحت است که اجازه می دهد تا برای اواسط روز تمیز کردن.

کتاب است که بازگردانده شده است و کسانی که خارج از قفسه, اما نه بررسی قرار داده خواهد شد در چرخ دستی های تمیز قرار داده و در قرنطینه به مدت 72 ساعت قبل از اینکه آنها را دوباره.

کارشناسان بهداشت توصیه 48 ساعت اما کتابخانه اضافه شده یک روز دیگر برای حفاظت اضافی, کتابخانه, مدیر هارون اسپینوزا گفت.

کارکنان کتابخانه باید از ماسک و دستکش. پلکسی گلاس پارتیشن جداگانه مشتریان از کارکنان است که می تواند پرداخت مواد بدون تماس بگیرید.

کارت کتابخانه برگزار می شود به شیشه و اسکن Hagerman گفت.

Hagerman گفت: او می داند که برخی از مردم ممکن است نا امید شده توسط قالب جدید و عدم توانایی برای نشستن یا معطل اما امیدوار است که آنها را درک و قدردانی از این شهر نیاز به ایجاد یک محیط امن.

"ما می خواستیم برای ارائه دسترسی به مواد را در یک شیوه ای امن" Hagerman گفت.

رانچو مایراج زیادی ارشد جمعیت است که در معرض خطر ابتلا به کروناویروس, او گفت:, و همه چیز انجام شد و با آنها در ذهن است.

"شماره یک نگرانی شورای شهر بود که امنیت جامعه ما," او گفت:.

شرلی Lebert از رانچو مایراج در آننبرگ اتاق مطالعه صبح سهشنبه در جستجوی رمز و راز قتل را بخوانید سپاسگزار به کتابخانه باز دوباره.

"من می توانم به شما بگویم که چقدر خوشحال و راضی هستم" گفت: Lebert یک بازدید کننده مکرر از کتابخانه. "از آنجا که من می توانید فهرست من خوشحال هستم."

رصدخانه واقع درست کردن کتابخانه باقی می ماند بسته شده در حالی که کارکنان همچنان به کار کردن یک راه برای اجازه می دهد تعداد محدودی از مردم برای درخاکسپاری حوادث Hagerman گفت.

آیا 2021 نویسندگان جشنواره هر سال برگزار می شود در این کتابخانه را در چیزی است که سازمان هنوز هم کاوش و باید مقدار زیادی از زمان برای تصمیم گیری است.

"در نهایت ایمنی از مخاطبان و ایمنی از نویسندگان را دیکته می کند که" Hagerman گفت.

مردم همچنین می توانید سفارش کتاب به صورت آنلاین در ranchomiragelibrary.org و درخواست که آنها برگزار می شود برای وانت در مقابله با جبهه.

هر کسی با سوال در مورد این کتابخانه می توانید تماس بگیرید (760) 341-7323 Ext. 605.

شهرستان سالن نیز به روی عموم باز دوباره از ساعت 8 صبح تا ظهر و 1:30 تا 4:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا پنج شنبه و تعطیل عمومی در روزهای جمعه.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید sherry.barkas@thedesertsun.com یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherrytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن