معترضان پاک از کاخ سفید در منطقه را با گاز اشک آور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وعده داده شده به "تسلط بر خیابان'

کوین جانسون ربکا مورن, Caren بوهان متی قهوه ای و Chelsey Cox ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:51 PM EDT Ju

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

مأموران اجرای قانون استفاده از سپر و گاز اشک آور به پاک کردن معترضین از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آماده دیدگاه در باغ گل رز در سراسر خیابان را از برخورد.

آدرس خود را در باغ گل رز آمد و به عنوان صدها نفر از معترضان محاصره کاخ سفید زمینه را برای چهارمین روز تظاهرات در واشنگتن ،

در حدود 6:30 p. m. مأموران اجرای قانون پاکسازی پارک لافایت با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, سپر و اسب. مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال به نظر می رسد برای نظرات خود را به عنوان معترضان که در آن زمان بودند صلح آمیز بودند که تحت فشار قرار دادند.

در 6:44 بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و نظرات خود را با حمایت به یک "نظم و قانون" به عنوان رئیس جمهور ادامه داد: ماموران به فشار معترضان بلوک دورتر از جایی که او ایستاده بود و با استفاده از نوعی از پرتابه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد طرح خود را به "بسیج" فدرال منابع به "جلوگیری از شورش و غارت است." او گفت: هدف این بود که به "تسلط بر خیابان."

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وعده داده شده برای جلوگیری از اعتراضات و به طور خاص گفت: سی تظاهرات خواهد بود کنترل معترضان در نزدیکی ادامه داد: به عقب رانده شود.

با 7 بعد از ظهر حکومت نظامی گذشت کاخ سفید بار دیگر از نقطه مرکزی برای نشان دادن در برابر خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس, راه اندازی یک برنامه به طور بالقوه مقابله و شب.

در ضمن در نزدیکی ساختمان کاخ سفید سوار شد تا پس از یک جمعه شب که تو را دیدم آتش سوزی در سراسر منطقه از جمله آتش سوزی در تاریخی سنت جانز کلیسا. خدمه آتش قادر به خاموش کردن شعله.

دوشنبه بعد از ظهر تظاهرات آمده پس از یک تعطیلات آخر هفته از شورش های این کشور در سمت چپ اسکارهای عمیق در سایه کاخ سفید و در سراسر شهر که در آن 88 نفر دستگیر شدند در حالی که ده ها تن از ماموران اجرای قانون از جمله عوامل سرویس مخفی مجروح شدند.

سوختن پس شبیه صحنه های زشت در شهرستانها در سراسر کشور زیر فلوید مرگ است. طلوع آفتاب به همراه داشت شکست عرض انبوه شیشه شکسته و یاد آثار ملی رنگ با نقاشی های دیواری.

جورج فلوید در اعتراض به زنده به روز رسانی: زندان شورش تیم های اعزام به DC; در مینیاپولیس, 'هرج و مرج موسیقی متن فیلم از شهر

سی شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد دوشنبه آغاز و در 7 p. m. و در ادامه برای دو روز.

معترضان بازگشت به کاخ سفید بعد از ظهر دوشنبه به شعار علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خشونت پلیس. برخی از آنها توزیع آب و دیگران به فروش ماسک که به عنوان خوانده شده "من نمی توانم نفس بکشم" اشاره به چه فلوید بود گفتن دستگیری افسران به عنوان او در حال مرگ بود.

پارک لافایت اولیه اعتراض سایت از طریق آخر هفته و در سراسر خیابان را از کاخ سفید بسته بود جمعه. هنوز چند صدها نفر از معترضان با تجمع در این منطقه به شعار "Black Lives Matter" و "عکسبرداری نیست" در حالی که در مواجهه با ماموران حراست پارک.

دوشنبه, علائم روز چهارم است که کاخ سفید شده است نقطه کانونی از تظاهرکنندگان باعث افزایش پاسخ از سازمان های اجرای قانون.

در پاسخ به دادستان کل ویلیام Barr مستقر فدرال شورش تیم به دی سی

شورش تیم در حال ارسال از اداره فدرال زندانها در حالی که اف بی آی نیز کارگردانی آن نخبگان گروگان واحد امداد و نجات برای کمک به در سی ارشد وزارت دادگستری رسمی روز دوشنبه گفت:.

بیشتر: جورج فلوید درگذشت از 'خفگی از فشار پایدار,' خانواده کالبد شکافی می یابد

سرویس مخفی گفت که آژانس مشغول به کار بود با هر دو فدرال و سازمان های اجرای قانون محلی در تلاش برای حفاظت از کاخ سفید پیچیده از جمله گارد ملی d. C. Metropolitan Police Department, ایالات متحده, پارک پلیس و Arlington County Police.

"سرویس مخفی جهات راست به جمع آوری" آژانس در بیانیه ای گفت. "در طول این تظاهرات بدون افراد عبور کرده اند کاخ سفید خط حصار و هیچ سرویس مخفی protectees شده اند در خطر است."

از طریق پنج شنبه و اوایل یکشنبه بیش از 60 سرویس مخفی لباس شخصی تقسیم افسران و عوامل خاص دچار صدمات متعدد از آجر و سنگ و بطری آتش بازی و موارد دیگر در آنها پرتاب.

"راز پرسنل خدمات نیز به طور مستقیم حمله فیزیکی به آنها لگد دار و در معرض مایعات بدن" آژانس گفت. در مجموع 11 مجروح پرسنل منتقل شدند, به بیمارستان محلی و درمان غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

کمک: بارت یانسن, کریستین فیلیپس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن