Netflix بکشد اسرار حل نشده است متفاوت از نسخه اصلی. اما یکی از قسمت بازیابی آن خمیری زیبایی.

Netflix بکشد جدید اسرار حل نشده احیای اشغال موقعیت جالب در true crime زمانه آن را به عنوان تلاش برای خدمت به د

توسط NEWSOULS در 16 تیر 1399

Netflix بکشد جدید اسرار حل نشده احیای اشغال موقعیت جالب در true crime زمانه آن را به عنوان تلاش برای خدمت به دو شیک کارشناسی ارشد.

در یک گوشه ما طرفداران اصلی 1987 سری که زد برای 14 فصل و بیش از 500 قسمت قبل از petering در سال 2010. این عشق طرفداران سری اصلی آن کمی campy '80s, زیبایی خود را اغلب دمدمی موارد مخلوط با اغلب وهم آور reenactments همه نظارت میزبان رابرت پشته معروف trenchcoat و تاریک-ابراز روایت.

در یکی دیگر از گوشه نسل جدید true crime طرفداران ایم که بیشتر دندان های خود را در جدی ارائه این نوع از سریال های متعدد عمیق شیرجه Netflix مستند و پادکست ها.

شاید اگر ببر پادشاه تا به حال پخش شده قبل از اسرار حل نشده' تولید جریان بود نشان می دهد ممکن است به تکیه بیشتر به بیشتر های گریز از مرکز عناصر true crime ژانر است. آن را به عنوان فصل را در نیمه اول از شش قسمت — شش قسمت رها خواهد شد بعد از این سال بنا به گزارشها در ماه اکتبر — را بسیار جدی رویکرد است. رفته سرد reenactments شبح وار روایت ملودرام موسیقی پس زمینه. جدید اسرار حل نشده نفع هوشیار در دوربین مصاحبه ثابت قدم زدن با لود سکوت. جدا از آشنا opening theme, موسیقی, شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد روح از سری اصلی در همه — با یک استثنای قابل توجه.

یکی از مشکلات در این دوره جدید از مجموعه جرم و جنایت داستان سرایی: بسیاری از طرفداران خشمگین یادگیری در مورد موارد حل نشده. به عنوان true crime podcasters به شما بگویم مدرن مخاطبان تمایل به دریافت antsy زمانی که موارد حل نشده; تعداد زیادی از مردم آمده اند به فکر می کنم واقعی جرم و جنایت به عنوان یک غیر محتمل نوع از راحتی و سبک. بی قراری جرایم با هیچ نتیجه آن را سخت تر برای درمان این داستان به عنوان سرگرمی.

جدید اسرار حل نشده روش که مشکل از چند زاویه. سری اصلی معمولا ترکیب های متعدد بخش های کوتاه است که متناسب با موضوع پوشش های مختلف رمز و راز به یک قسمت. Netflix بکشد احیای امتداد آن مضمون بخش — های عجیب و غریب مرگ یک فرد از دست رفته و یا می خواستم فراری برای مثال — به قسمت کامل با یکی در هر قسمت.

یکی یا دو تا از این موارد در نیمه اول-فصل درست هستند رمز و راز با هر دو علت مرگ و مقصر نامشخص — آنها کمتر است مانند, مدرن, true crime اخلاق نقش و بیشتر شبیه به بازی فکری از سری اصلی است. چند قسمت دیگر تقریبا قطعی با قاتل همه اما ثابت شده و هيچ مانند فقدان یک بدن و یا ناتوانی برای پیدا کردن مظنون اصلی جلوگیری از حل و فصل. (یک قسمت با معاملات, معروف, مورد, عجیب و غریب, Dupont de Ligonnès قتل که بر این باور هستند که متعهد شده اند توسط یک خانواده از بین برنده که پس از آن از میان رفت به حومه شهر. یکی دیگر از قسمت تکل کامپیوتر با موفقیت بدون زرق و برق در حالی که یک قسمت به کنکاش دلخراش مرگ است که برخی معتقدند ممکن است یک جنایت نفرت.)

وجود دارد یک مورد که veers از هر راه و به جای اسباب بازی با سن حکومت true crime: شوهر آن را انجام داد. در قسمت دو "سیزده دقیقه" را سوال می رود دوربین کلاسیک اسرار حل نشده مد و درآمد حاصل خود را به نظر می رسد به عنوان مشکوک و وحشت زده به عنوان مثل انسان ممکن است.

فیلمساز مستند جیمی Goldblum او تنها کارگردانی اعتبار از فصل (هر سری شش قسمت است که تا کنون گروگان های مختلف مدیر با سری اصلی سازندگان تری دونن Meurer و جان Cosgrove اقدام به ترتيب به عنوان showrunner به عنوان تهیه کننده اجرایی) دنبال گرفتاری از درد پر از پسر جنوبی با باور نکردنی نام تپانچه سیاه و سفید به عنوان او تلاش می کند برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به مادر خود. پاتریس Endres رفت از دست رفته از کنار سالن او متعلق به در زادگاه او از جورجیا گرجستان در سال 2004. یک سال و نیم بعد او را به باقی می ماند داشت و از یک شهرستان دور. از آن پس پسر او در حال حاضر تبدیل شده از ترشرویی و نوجوانان به ذغال ابراز با همیشه خالی از سکنه نگاه مبارزه کرده است به اطلاع عموم مورد او.

چند جزئیات را مورد غیر معمول ابتدا با تعداد بالقوه مظنون است. چون Endres سالن شد و درست در کنار خوبی قاچاق بزرگراه, هر کسی می تواند متوقف و ربوده شده و در واقع یکی از بالقوه مظنون شد یک قاتل زنجیره ای شناخته شده برای انجام درست آن. چشم شاهدان از جمله یکی از دوستان Endres را دیدم ناآشنا ماشین پارک شده در خارج از سالن در مدت کوتاهی قبل از ناپدید شدن او. اگر هر چیزی, این به نظر می رسد برای شروع به عنوان یک مورد که در آن هر کسی اما شوهر آن را انجام داد.

اما پس از آن ما را وادار به دانستن ،

"از آن ساخته شده من احساس می کنم واقعا عصبانی," هفت تیر می گوید placidly صحبت از سوزان درمان او در دست خود را ناپدری در روز پس مادرش ناپدید شدن است. پاتریس شوهر, راب Endres بلافاصله تغییر قفل به خانه اش و خودداری از اجازه خود را پس از آن-15 ساله بچه داخل — نه حتی به لباس و دیگر لوازم ضروری.

"من نمی خواهم تپانچه در خانه به دلیل شما می دانید من نمی خواهم او را" راب رنگ پریده و چشم و unsmiling افزود: در مورد نیمه راه از طریق قسمت. راب بلافاصله ثبت به عنوان تبه کار کاپیتان هوک به تپانچه را از دست داده و پسر; بعد از این ما می بینیم تپانچه بدون هیچ کلمه برش یک دسته گل از گل, تصویر از سکوت غم از این همه سال بعد.

راب می تواند فقط با یک حرکت تند و سریع مقدار زیادی از پوست بین نژاد های مختلف هستند. اما او ملکی شیارهای سرعت ميگيرد. به زودی او را معمولی مربوط با راضی سوسو زدن در چشم او که او تا به حال سردخانه دوباره سوار پاتریس اسکلت و پس از آن او را برداشت تا او جمجمه, "انجام آن را در اطراف برای مدتی" و بوسید آن خداحافظی مثل جنوب گوتیک هملت.

"او اسیر نگه داشته در حالی که برای" او muses در یک نقطه به عنوان اگر او بودند بحث در مورد که در آن او نابجا و کلید های خود را. "من از آنها بدم میاید به این می گویند اما او با کسی ... اسباب بازی؟"

بر خلاف یک سری مثل ببر پادشاه یا اصلی اسرار حل نشدهدر این فصل جدید از اسرار حل نشده نمی درمان هر یک از راب مصاحبه با campy glee بلکه با احترام متانت. به این دلیل که نشان می دهد به وضوح می خواهد شما را به آن موارد به طور جدی آن را در ابتدا کمی آزار دهنده است که قسمت fixates در راب زمانی که واقعا وجود دارد نه شواهد زیادی برای حمایت از خود و احساس گناه — و یا حداقل آن را آزار دهنده تا زمانی که راب داوطلبان این واقعیت است که او نگه داشته پاتریس خاکستر در رختخواب با او.

در تعصب و غیرت خود را برای نگه داشتن همسر خود را باقی می ماند به طور کامل به دور از تپانچه — که ما یاد بگیرند که حتی قادر به ادعا می کنند عکس های خانوادگی بسیار کمتر از خود خاکستر از راب — پاتریس خمینی برگزار شد بر روی خاکستر او را برای سال ترک آنها باز نشده در یک جعبه ارزان, بر روی یک قفسه در گنجه خود را مانند یک جفت فراموش کفش. اما در حالی که او می گوید: او با پاتریس خاکستر کنار او در رختخواب است. هر شب.

قرار دادن رکورد ابتدا.

لبخند که می گوید: "فرد مورد علاقه."
NBC

"سیزده دقیقه" بلافاصله من را به یاد یکی دیگر از معروف اسرار حل نشده در مورد که در آن به نظر می رسید بیش از حد skeevy به این باور. مورد Dottie Caylor که رفت از دست رفته تحت شرایط مرموز در سال 1985 به نظر می رسد در سری اصلی' قسمت اول. چه چیزی باعث Dottie مورد ایستادگی در annals واقعی جرم و جنایت است مطلق با سنگدلی که شوهرش Jule Caylor رفتار زمانی که او فیلم برداری نشان می دهد.

نشان از فقدان کامل از پشیمانی یا نگرانی Caylor توصیف یک حادثه که در آن او حمله کردند همسر خود را با تایپ کردن ایستاده است. او می گوید: با خستگی او "حتی نمی خواستم او را" به حرکت می کند با او به یک شهر جدید و به طور مشابه توصیف رها کردن همسر خود را در آخرین مکان شناخته شده یک ایستگاه مترو از چه رو او ممکن است یا نه ممکن است از بین رفته اند. در یک شیوه ای bizarrely شبیه به غارت Endres را مورد مطالعه قرار casualness او حدس که همسر خود را برنامه ریزی شده ممکن ناپدید شدن او و یا شاید ربوده شد.

واقعی متمسک اما می آید زمانی که او در مورد زندگی خود و پس از ناپدید شدن همسر خود را. "پس ... که تمام مشکل این است که پشت سر من" او drawls "همه چیز واقعا خیلی خوب است."

پس فقط وجود دارد هیچ چیز شما می توانید می گویند به بالا که میکروفن رها از غیر اقرار تولید کنندگان اصلی نشان می دهد تصمیم به پایان دادن به تمام قسمت سمت راست وجود دارد.

این Jule Caylor بخش است که قسمت اول یکی از اصلی سری بدنام ترین دلایل آشکار. Caylor شد و در نهایت به طور رسمی نام فرد مورد علاقه در ناپدید شدن همسر خود را در سال 2004 هر چند که او هرگز در بر داشت اتهامات شد و تا کنون به ارمغان آورد. پس از آن جای تعجب نیست که برخی از طرفداران نشان می دهد بلافاصله به یاد Caylor زمانی که آنها به تماشای غارت Endres placidly بدونم که اگر همسر او شد و او را قاتل ،

و در حالی که جدید اسرار حل نشده بیشتر رها آشنا مظاهر از سری "سیزده دقیقه" نشان می دهد که آن را هنوز هم می داند که چه دیرین اسرار حل نشده طرفداران می خواهند. هر چند بسیاری از کسانی که طرفداران شکایت در مورد تغییرات زیبایی برخی رفتند به gawk در راب Endres همراه با مخاطبان جدیدتر. در حال حاضر وجود دارد یک subreddit اختصاص داده شده به نفرت مرد.

تقریبا هیچ چیز در حال حاضر حل و فصل و یا به احتمال زیاد حل بدون کشف آگهی جدید در مورد پاتریس Endres است. (اگر شما جدید در آگهی تماس با گرجستان دفتر تحقیقات.) اما به لطف تصادفی خوفناک سحر و جادو است که منجر به از دادن شوهرش غیر منتظره نور افکن اسرار حل نشده موفق به جلب رضایت هر دو قدیمی و جدید مخاطبان و ارائه حداقل یک مورد که به عنوان منحصر به فرد به عنوان آن را گیج کننده است. بقیه نیم فصل ضعیف شده است اما "سیزده دقیقه" می دهد طرفداران زیادی برای کار با. تعجب نکنید اگر بعد از شش قسمت تکیه حتی سخت تر را به این مخلوط از campiness و خوفناک. در حال حاضر "سیزده قسمت" انجام خواهد شد تا بعد ببر پادشاه — و یا بعد از خود راضی سازمان ملل متحد-خود-آگاه شوهر — می آید همراه است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن