latinos برجسته انتقاد دموکرات ها برای عدم نمایندگی در DNC

ربکا مورین ایالاتمتحده آمریکا امروز منتشر شده 11:13 EDT Aug 17, 2020واشنگتن – فعالان برتر لاتین و سیاستمداران

توسط NEWSOULS در 29 مرداد 1399

واشنگتن – فعالان برتر لاتین و سیاستمداران انتقاد از عدم نمایندگی در طول این هفته کنوانسیون ملی دموکراتیک.

تنها سه سخنران لاتین زبان خود را در ترکیب نخست وقت کنوانسیون ملی دموکراتیک: Rep. الکساندریا Ocasio-Cortez، D-NY، نیومکزیکو گوف، میشل لوژان گریشام و سن کاترین کورتز مستو از نوادا.

کنوانسیون چهار شبه دوشنبه با یک برنامه 2 ساعته آغاز می شود.

Julián Castro، تنها لاتین که در سال ۲۰۲۰ برای ریاست جمهوری نامزد شد و وزیر سابق مسکن و شهرسازی، سخنران اصلی در DNC ۲۰۱۲ بود و امسال در یک میزگرد با دیگر نامزدهای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ صحبت خواهد کرد. با این حال، دیگر مدعیان ریاست جمهوری نیز در طول رویداد آغاز صحبت خواهد شد، از جمله سن الیزابت وارن، مایک بلومبرگ و سن کوری بوکر.

بیشتر: کنوانسیون ملی دموکراتیک اینجاست. در اینجا آنچه شما می توانید انتظار برای دیدن این هفته است.

کاسترو شنبه به MSNBC گفت: «اگر به شما دروغ می گفتم که ناامید نیستم که لاتین ها و لاتین ها بیشتر در آن برنامه صحبت نمی کنند» کاسترو به MSNBC شنبه گفت: «او همچنین ناامید شده است که کسی که بومی یا مسلمان آمریکایی است صحبت کردن در طول این ساعت نخست وجود دارد.

او افزود: «شما به ائتلاف زیبایی که در چند سال اخیر به حزب دموکرات تبدیل شده است فکر می کنید، من در حال حاضر مطمئن نیستم که این ائتلاف کاملاً در آن مرحله نمایندگی شده باشد»

چند تا پيشرفته باعث نااميدي کاسترو شدن

"حزب دموکرات چقدر به لاتین ها اهمیت می ده؟ بنابراین آنها به جای جمهوری خواهان و بلومبرگ در ترکیب سخنران #DNC و نه جولیان کاسترو و دیگر رهبران لاتین شامل، کریستینا Jiménez، یکی از بنیانگذاران متحده ما رویای، در یک توییت نوشت. و نه به من نگو که دادن 60 ثانیه ای AOC کافیه

Cristóbal Alex مشاور ارشد بایدن، روز جمعه در یک موضوع توییتر ی، به برخی از این نگرانی ها می گفت. او اشاره کرد که چند سیاستمدار محلی لاتین – ایالت نوادا سن. ایوانا Cancela, لانگ بیچ, کالیفرنیا, شهردار رابرت گارسیا و تگزاس ایالت Rep. ویکتوریا Neave – همچنین در میان 17 "ستاره در حال افزایش" که میله می له به دادن یک آدرس کلیدی.

بیشتر: dNC صف سخنرانان توسط اوباما و جیل بایدن به عنوان کلیدی

"هیجان و پرسش های زیادی در مورد کنوانسیون آینده وجود داشته است. من اینجا هستم تا این را به اشتراک بگذارید که لاتین ها نمایندگی خواهند کرد، با صدای مهم از سراسر کشور که قدرت و تاب آوری جامعه ما را به نمایش می گذاریم. اما این مثل یک کنوانسیون معمولی نیست، او نوشت. برای شروع، ما قرار نیست که 10 ساعت سخنرانی در روز داشته باشد. این 2 ساعت در هر شب با هدف رسیدن به رای دهندگان در سراسر کشور، از جمله رای دهندگان لاتین است. به همین دلیل @JulianCastro نقش دارد."

رویداد دوشنبه شب نیز توسط یک مشهور و فعال برتر لاتین نشان داده شد.

Eva Longoria Bastón چهره این کنوانسیون دوشنبه بود، جایی که او سخنرانان را معرفی کرد و مکالمه کنوانسیون را ادامه داد. بازیگر زن شده است یک فعال سیاسی مدت طولانی و با هم ایجاد پیروزی لاتین، که کمک می کند تا برای انتخاب لاتین به دولت و دفتر عمومی ملی است.

نظرسنجی جدیدی که در مورد انتقاد ها می آید، همچنین نشان می دهد که دو سوم لاتین ها می گویند که هیچ گونه پیش آگاهی از مبارزات سیاسی و یا گروه ها برای انتخابات سال ۲۰۲۰ ندیده اند.

آیا برای رای دادن ثبت نام کرده اید؟: وضعیت خود را بررسی کنید یا اکنون آنلاین ثبت نام کنید

بر اساس یک نظرسنجی ملی سوموس/UnidosUS از لاتینها، ۶۴٪ از رای دهندگان لاتین ثبت نام شده هیچ تماسی از هیچ یک از دو گروه مدنی حزب یا غیر حزبی برای انتخابات سال ۲۰۲۰ دریافت نکردند.

نظرسنجی همچنین نشان می دهد که ۶۶٪ از رای دهندگان لاتین از بایدن عقب می رستند، در حالی که رئیس جمهور دونالد ترامپ ۲۴٪ از رای دهندگان لاتین حمایت می کند. Latinos خواهد شد بزرگترین گروه اقلیت از انتخاب کنندگان برای اولین بار در سال جاری را تشکیل می.

ژانت مورگویا، رئیس UnidosUS، دوشنبه گفت که در حالی که او می فهمد که بسیاری از رقابت برای زمان وجود دارد، وجود دارد "برخی از ناامیدی به صداقت در مورد ندیدن لاتین ها و یا لاتین در زمان نخست در کنوانسیون وجود دارد."

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن