ترقی خواهان don't love, جو بایدن, اما آنها در حال یادگیری به عشق دستور کار خود

مترقی گروه به شدت مورد علاقه مقابله چپ مانند برنی ساندرز یا الیزابت وارن در طول سال 2020 اصلی مبارزه است. و بس

توسط NEWSOULS در 28 تیر 1399

مترقی گروه به شدت مورد علاقه مقابله چپ مانند برنی ساندرز یا الیزابت وارن در طول سال 2020 اصلی مبارزه است. و بسیاری از بسیار به وضوح مورد علاقه جوان متنوع تر افزایش ستاره ها مانند کامالا هریس و پیت Buttigieg بیش جو بایدن. بایدن بعد از همه است نه تنها یک پرداخت می شود عضو "استقرار" او یک جانباز از سایه طولانی بازیگران بیش از سیاست آمریکا توسط ریچارد نیکسون و رونالد ریگان — یک مرد که رای به نفع تهاجم عراق از چندین قطعه از قانون deregulating صنعت بانکداری از سال 1994 رفاه لایحه اصلاحات و از "سختی را بر جنایت" 1994 عدالت کیفری لایحه.

بایدن در حال حاضر presumptive نامزد اما ترقی خواهان هنوز هم اساسا او را نمی بینم و یا تیم خود را به عنوان ارواح قوم و خویشی. با این وجود بسیاری در حال تبدیل شدن بیشتر خوش بینانه در مورد Bidenism. پلت فرم خود را در بسیاری از راه های شگفت انگیزی مترقی رویکرد به سیاست که در سمت چپ می بیند به عنوان یک پیروزی کار خود را در تلاش برای تغییر شرایط بحث در سیاست آمریکا است.

بایدن "پیش بینی عظیم بخش دولتی نقش را برای ایجاد شغل" اشاره فیض فولادوند که موفق برنی ساندرز کمپین 2016. او فکر نمی کند بایدن ناگهان تبدیل به یک جناح چپ قهرمان. اما او اعتبار بایدن, جو بایدن تیم و جریان اصلی دموکرات ها به طور گسترده تر با "درک است که در Covid بار وجود دارد نیاز به فکر کردن در مورد پررنگ اقدامات عملی."

جمهوریخواهان تاکنون نتوانسته اند در تلاش خود را برای متقاعد کردن رای دهندگان در حد متوسط است که بایدن یک سوسیالیست مار در چمن. حتی به عنوان گسترده تر جامعه آمریکا می بیند واقعی قیام از جناح چپ رادیکالیسم هر دو در خیابان ها و در قلمرو ایده ها درک عمومی از بایدن همچنان که او نزدیکتر است به وسط زمین از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

جمهوری خواهان شده اند کاهش می یابد به تلاش برای استدلال می کنند که بایدن فقط یک اسب تروجان های دیگر به مراتب بیشتر جناح چپ و ارقام در این حزب است. اما این استدلال که بنیانگذاران پس آمریکایی ها فقط تماشا بایدن برنده تمدید اولیه کمپین که در آن او بارها و بارها هزینههای برای عدم ملاقات های مختلف مترقی تورنسل تست.

بایدن برنده اولیه به آسانی توسط متقاعد کننده به صورتم سیلی نسیم برچسب در سیاست دستور کار است که با این وجود تا کنون جسورانه از یکی دنبال شده توسط باراک اوباما و یا پیشنهادی توسط هیلاری کلینتون در سال 2016.

"که نبوغ خود را در حال حاضر" یک ستون دموکراتیک ایجاد که می خواهم در ابتدا ترجیح چند جوان نامزدها از متوسط خط به من گفت.

بایدن است نه ترقی خواهان' قهرمان: او نمی فشار پاکت نامه در راه است که آنها می خواهند و او را نه تایید شده ترین آنها ایده های بلند پروازانه. اما افکار عمومی شده است تغییر چپ و بایدن تفکر معطوف شده با آن را ایجاد یک پلت فرم است که ترقی خواهان واقعا هیجان زده در مورد.

آن را "پیشرفته ترین پلت فرم از هر نامزد دموکرات در تاریخ مدرن از حزب" ولید شهيد و ارتباطات و مدیر برای عدالت دموکرات یک گروه معروف (یا بدنام) برای حمایت جناح چپ رقبا به وقت دموکرات کنگره به من می گوید.

آنها همچنین رویکرد خود را به عنوان یک پیروزی از انواع در دامنه قابل قبول است به بحث در سیاست های ملی. از "پنجره اورتون" آمد تا بارها و بارها. ایده این است که در هر زمان تنها یک مجموعه ای از ایده ها تلقی شایسته از جریان اصلی بحث و که در آن خطوط از آن پنجره قرار دارد دارای تاثیر معنی دار بر نتایج سیاسی. ایده های مانند مدیکر-برای-همه سبز جدید معامله defunding پلیس و ثروت مالیات برنده نیست در اولیه, اما آنها ایجاد قابل توجهی beachheads در آگاهی عمومی و کمک به محیط زیست است که در آن بایدن را بسیار بلند پروازانه دستور کار دیده می شود به عنوان متوسط است.

بایدن می گوید فولادوند "است و نه پیشرو, Overton, پنجره, جنبش, اما او نیز بی توجهی و یا در حال حرکت در برابر آن."

شهید معتقد است که "ترین تحول روسای جمهور در کشور ما تاریخچه — Lincoln FDR, LBJ — نمی شد پردازان کاملا تراز وسط قرار دارد با رادیکال ترین حرکات خود را در زمان." آنها در زمان کار با فعالان به حرکت توپ به جلو و در زمان های دیگر خود را کمرنگ بادبان برای دیدار با محدودیت افکار عمومی.

پلیس اصلاحات یک موضوع بود که در خط مقدم برنامه های عمومی در طول اولیه است با این وجود یک نقطه-در مورد مطالعه در چه بایدن موضوعات سوزن بین به طور فزاینده ای با نفوذ چپ و منفور جمهور فعلی.

توده مردم بطور قابل توجهی رشد کرده بیشتر شک و تردید آمریکایی پلیس بیش از چهار سال گذشته با توجه به یک نظرسنجی پیو در هفته گذشته منتشر شد. در مقایسه با غالب نگرش 2016 بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که پلیس انجام یک کار ضعیف از کالیبره استفاده از نیروی مناسب به این وضعیت است که آنها انجام یک کار ضعیف از درمان همه گروههای نژادی به همان اندازه که آنها یک کار ضعیف نگه داشتن خود را پاسخگو زمانی که سوء رفتار رخ می دهد. که ایجاد یک خلق و خوی است که در حال حاضر مطلوب به بسیاری از ایده های اصلاحات بایدن در آغوش مانند مهار واجد شرایط ایمنی مطبوع پلیس فدرال بودجه در آموزش جدید و تنوع طرح و reinvigorating فدرال نظارت از ادارات پلیس.

چه در جناح چپ فعالان خواهید بایدن و دیگر سیاستمداران به انجام این است پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس یک ایده است که بایدن را پشتیبانی نمی کند. پنجره گفتگو تغییر کرده است به سمت چپ و بایدن نشسته مستقیما در وسط آن — یک زمانی قهرمان "سخت در جرم" سیاست که در حال حاضر پشتوانه یک بار غیر قابل تصور فهرست اصلاحات خواسته است.

او کمک کرد تا در ردی از این زمین به دلیل policing مسائل باید در برخی از راه های تبدیل شدن به کمتر نژادی تفرقه در داخل حزب دموکرات ائتلاف.

"قریب به اتفاق سهام از دموکرات ها از همه نژادها حمایت از اصلاحات" Jocelyn Kiley دستیار مدیر تحقیقات در پیو می گوید من. و وقتی که می آید به برش بودجه پلیس, ایده محبوب است با دموکرات ها اما منفور کلی و واقعی میان گروه های نژادی است. "توسط و بزرگ است که پشتیبانی به همان اندازه بالا در میان سفید و دموکرات ها به عنوان آن را در میان سیاه و اسپانیایی [دموکرات]."

Kiley به من کمک کرد شکستن اعداد در راه های مختلف و توضیح می دهد که در میان دموکرات ها 43 درصد از سفید پوستان 42 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 32 درصد از اسپانیایی ها می خواهید برای دیدن قطعs با بقیه ترجیح می دهند یا تخت و یا افزایش بودجه. در واقع پلیس افزایش هزینه های محبوب تر است با سیاه و اسپانیایی دموکرات ها در مقایسه با آنهایی که سفید.

اما به عنوان همکار من هارون راس کلمن می نویسد باریک تمرکز بر بودجه پلیس نادیده نکته ی مهم: "مردم سیاه و سفید نمایش ضعیف پلیس به عنوان یک جنبه از گسترده تر دولت در عدم ارائه مناسب خدمات عمومی." و این جایی است که مترقی طرف بایدن را در دستور کار می درخشد را از طریق.

در حالی که برگ برنده را به وضوح می خواهم به سوار شدن یک واکنش در برابر سیاه زندگی مهم برای انتخاب مجدد در واقعیت او واگذار وسط زمین در فرهنگ جنگ به بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن است امتناع از اذعان به نیاز به هر گونه تغییر. بایدن شانه خالی یک منفور تیتر تقاضا در حالی که استقبال از اصلاحات پیشنهادی که فعالان را دوست دارم و این جرم عمومی است و در حال حاضر مایل به گوش دادن به. و او می تواند دور با آن را با پایه خود را از طبقه کارگر آمریکایی های آفریقایی تبار در بخشی به دلیل وقتی که می آید به سرمایه گذاری از طرف دفتر بایدن است که مستقیما وجود دارد به خصوص با توجه به جوامع کم درآمد.

در واقع به عنوان Ezra Klein و لب سرنوشت نوشت: در ماه دسامبر bdynamic از سال 2020 اولیه این بود که در سیاست های اقتصادی "با استانداردهای حزب دموکرات در سال 2008 میانه رو مانند نگاه چپ."

پس از آن در مراقبت های بهداشتی به خصوص که اصلاح شده توسط نیروی کار مشترک با برنی ساندرز بایدن برنامه های تهاجمی تر هستند از آنها صدا شامل Medicare-اداره عمومی گزینه ای است که به عنوان الا Nilsen توضیح می دهد که "آیا پوشش طیف وسیعی از افراد از جمله آمریکایی های کم درآمد که واجد شرایط برای مدیکید و هر کسی که تصمیم به انتخاب گزینه عمومی از قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات. کسانی که در حال حاضر دریافت بیمه از کارفرمایان خود را نیز واجد شرایط است."

بایدن سلامت برنامه همچنین ویژگی های بسیار دنیوی صدایی ایده تعویض ACA یارانه فرمول به طور ثابت به قیمت یک طلا طرح به جای یک طرح نقره. این به این معنی در واقع پول اضافی برای هر خانواده درآمد کمتر از 400 درصد از خط فقر. (بایدن نیز متعهد به لغو یارانه درپوش برای مردم درآمد بیشتر از آن.)

این همه به طور رسمی مسابقه خنثی دستور کار اما با توجه به واقعیت های اقتصادی آمریکا زندگی آن را به مقدار نه فقط یک تعویض بازی برای خانواده های کم درآمد اما توجهی به این سیستمیک اقتصادی شکاف بین سیاه و سفید آمریکایی است.

فولادوند که موفق برنی ساندرز کمپین می گوید: بایدن در دستور کار است که کاملا مترقی در این نقاط نیست با وجود بایدن میانهرو مشخصات اما به دلیل آن است.

بایدن "شروع می شود با یک سیاست از آنچه ممکن است در یک لحظه خاص و زمان" او می گوید و اجماع گسترده در حزب دموکرات است که چه چیزی ممکن است تغییر کرده است.

شهيد با استفاده از همان قیاس: "ترقی خواهان اغلب تغییر Overton پنجره و استقرار مراحل را از طریق درب چند سال بعد (15 دلار حداقل دستمزد یک مثال خوب) در حالی که به سمت چپ حرکت می کند به سیاست های دیگر."

نیروی کار روند احتمالا به ثمر رساند خود را بزرگترین پیروزی برای چپ در موضوع تغییر آب و هوا که در آن یک گروه co-ریاست جان کری و اسکندریه Ocasio-کورتز شتاب سرعت که در آن بایدن خواستار برق به 100 درصد کربن رایگان.

Varshini Prakash co-صندلی از طلوع آفتاب حرکت مورد ستایش قرار داد که نتیجه این روند و گفت که "ما در حال حاضر دموکراتیک وحدت و موقعیت است که شروع به منعکس کننده آنچه افراد جوان شده اند فریاد خستگی ناپذیر — که بحران آب و هوا است نه دور کنید."

مهر و موم معامله در اینجا بود کاسته تا حدودی منحصر به فرد نوسانات آب و هوا موضوع است. در مراقبت های بهداشتی چپ-کد موقعیت شامل جایگزینی موجود بیمه خصوصی با دولت-بودجه برنامه که نیاز به گسترده مبتنی بر مالیات را افزایش می دهد که متوسط دموکرات با احتیاط. در آب و هوا, در مقابل, دیرینه, پویا بوده است که میانه می خواهید به تمرکز آب و هوا تلاش در قیمت گذاری کربن (که است که می گویند منفور گسترده مبتنی بر افزایش مالیات) در حالی که سمت چپ derides این به عنوان نئولیبرالیسم و خواستار بیشتر command-and-control رویکرد است.

بایدن است قطعا سیاستمدار متوسط اما کمتر از یک wonkish توهم نوع از اوباما بود تا او را خوشحال به deemphasize سیاسی منفور متوسط ایده. به جای نیروی کار طرح (مانند اوایل کار از خانه دموکرات ها در جعل یک حزب اجماع) تمرکز بر روی چوب مقررات و هویج عظیم سرمایه گذاری عمومی (که هر دو به طور کلی نظرسنجی هست) در حالی که اجتناب از تماس از آب و هوا فعالان برای ممنوعیت fracking و انرژی هسته ای که بیگانه اتحادیه های کارگری و برخی میانه رو.

در اینجا به عنوان در سلامت و فقر و پلیس اصلاحات بایدن اساسا پله به نقطه شیرین از پنجره اورتون و فعالان خوشحال هستند با این نتیجه. همان می تواند درست در مهاجرت اگر ستاره چین به درستی اما آن را نیز می تواند به نوبه خود به مشکل استثنا برای این قانون.

البته نه همه چیز کار می کند به طوری منظمی است. در مهاجرت اختلافات است که باید در زمان تعریف شده تهمت دوران سیاست سه راه یدک کش-از-جنگ میان فعالان خواسته های افکار عمومی و نهادی واقعیت های دولت آمریکا در حال پیچیده است.

در یک aspirational سطح بایدن مهاجرت برنامه هسته اوباما-دوران مفهوم از یک مسیر به شهروندی برای حل و فصل و در غیر این صورت مطیع قانون غیر مجاز مهاجرتی جمعیت و با آن اجرا می شود. در حالی که "باند 8" قانونی که اوباما دفاع و پشتیبانی زوج که ایده با سرمایه گذاری های بزرگ در بیشتر دقیق مرز اجرای بایدن فعلی پیشنهادات لازم را در این جهت است. به جای آنها مستلزم صریح گسترش مهاجرت قانونی با حذف برخی از کلاه سبز صدور کارت.

این امر می شده اند مخاطره آمیز سیاسی موضع اوباما در روز, اما گالوپ اخیرا گزارش داد که برای اولین بار در سابقه بیشتر آمریکایی ها به نفع افزایش و نه کاهش مهاجرت جریان می یابد.

اگر دموکرات ها نمره یک لغزش نفع خود برداشت تا بسیاری از کرسی سنا و سپس تدبیر برای پایان دادن به filibuster این امکان وجود دارد که چیزی شبیه به این — شاید ترکیب برخی از اجرای ایده های ترقی خواهان را دوست ندارند و یا محدود کردن جاه طلبی تا حدودی اتفاق خواهد افتاد و آن را تمام خواهد شد با توجه به برنامه ریزی.

اما اگر نه بایدن در حال رفتن به در گیر کرده خیلی بیشتر خائنانه وضعیت ریاست بیش از یک مهاجرت دستگاه های اجرای شده است که گرفته شده با ماموریت اخراج یک جمعیت که از لحاظ نظری دموکرات ها معتقدند باید قانونی و در یک مسیر به شهروندی.

"بزرگ ترین چیزی که به یاد داشته باشید این است که اوباما نمی شد جهانی دوست داشتم در میان مهاجرت طرفداران می گوید:" هارون Reichlin-Melnick یک سیاست مشاور در شورای آمریکا مهاجرت, اما فعالان "تحت فشار قرار دادند او در دوره دوم خود را به تبدیل شدن به خیلی بیشتر ملایم در برخی از مسائل مربوط به مهاجرت است."

که محوری از بودن "deporter-in-chief" که یک رکورد برای حذف که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز همسان به تلاش گسترده مجموعه ای از اقدامات اجرایی به سبب رسمی حفاظت از اخراج در میلیون ها نفر از مردم درگیر یک سری طولانی از سخت جنگ.

دولت اوباما سعی fitfully به فشار مهاجرت دستگاه های اجرای به ورزش بیشتر در اختیار آنها آن را هدف قرار رو هر دو مقدار زیادی از داخلی پوش بک از خط مقدم ما وکلای مهاجرت و عوامل و بسیاری از مقاومت از طرفداران که گفت که او نمی نشست خود را تعهدات. مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار انداخته اهرم در جهت مخالف و معکوس البته در یک راه اساسی شامل خواهد شد در برخی از in-the-علف های هرز در میدان جنگ در جنگهای.

Reichlin-Melnick پیش بینی کرد که وقتی که می آید به نیروی انسانی DHS و DOJ و در واقع اجرای سیاست وجود دارد رفتن به "مبارزه بین ساخت نمادین تغییرات و تغییرات سیستمیک."

به طور مشابه, بایدن به طور رسمی متعهد به نه فقط عقب ظالمانه ترین جنبه از مغلوب ساختن پیشی جستن گیره پایین پناهندگی اما به طور کلی راه رفتن به دور از بازدارندگی گرا رویکرد است که اوباما در زمان نیز هست. که آسان به این می گویند در جلسات خصوصی با فعالان و یا حتی در اطراف یک سیاست وظیفه نیروی میز مذاکره است که همچنین ویژگی های یک و نیم دوجین بالاتر-پروفایل مسائل.

اما مهاجرت فعالان واقعی شک و تردید که آیا بایدن خواهد استیک با این طرح اگر من ورود شروع به افزایش دوباره و محتاط politicos واقعی شک و تردید که آیا این امر می تواند عاقلانه برای انجام این کار است. در اجرای موضوعات کلی چپ موفق به کسب بسیاری از نخبگان جنگ در داخل حزب دموکرات اما آن را کمتر روشن چقدر بزرگتر پنجره افکار عمومی واقعا منتقل شده و یا چقدر کسانی که تازه کشف شده نمایش ها را با هم نگه دارید و بدون مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک فویل.

عملی عملکرد دولت آمریکا این است که هرگز خیلی شسته و رفته و مرتب به عنوان یک دسته از برنامه های بر روی یک تکه کاغذ. معاصر دولت انجام آنچه آنها می توانند از طریق روند قانونی و پس از آن سقوط در کنترل ماشین آلات اداری دولت است. و در اینجا به عنوان الیزابت وارن (به نقل ریگان دوران محافظه کاران) را دوست دارد به می گویند, نکته کلیدی این است که "پرسنل است سیاست است."

شما می توانید عشق Bidenism بدون عشق, جو بایدن, اما زمانی که قانونی dealmaking شکسته و آن را تبدیل به فوق العاده های مربوطه که دارای که زیر کابینه مشاغل هویت شخصی از بایدن تیم می شود بسیار بزرگتر معامله است. به همین دلیل بسیاری از ترقی خواهان تبدیل شده اند به طوری که سرمایه گذاری در هل دادن وارن به عنوان یک معاونت گزینه — آنها می خواهم او را Rolodex به عنوان نزدیک به بال غربی به عنوان امکان پذیر است.

بایدن انتقال تیم هر چند هنوز اسکلتی در این نقطه است که تشویق به ترک آن را به رهبری تد کافمن است که احتمالا پیشرفته ترین عضو واقعی بایدن دایره درونی. اما این دایره درونی نیز شامل بروس نی دیرین نوار دماغ مترقی جناح از حزب دموکرات است و به طور کلی (به عنوان شما انتظار می رود) بسیار استقرار گرا گروه از مردم است.

در واقع یک دولت رهبری باراک اوباما و معاون رئیس جمهور در حال رفتن به ویژگی های بسیاری از پرسنل تداوم با دولت اوباما که آیا چپ آن را دوست دارد یا نه. استقرار دیدگاه های خود را, اما تغییر قابل ملاحظه ای به سمت چپ بیش از 15 سال گذشته در بخش, به عنوان یک نتیجه از تغییرات در هدف محیط زیست و در بخشی به دلیل تغییرات در افکار عمومی.

در آن حس وزش جو است که هیچ کس Trojan horse. اما آن را هنوز هم مورد هنگامی که شما زیرچشمی نگاه کردن در داخل آن یک مقدار بیشتر تغییر دستور کار از یک سطحی نگاه در نتیجه مقدماتی می تواند منجر شما به این باور است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن