مترقی سیاه نامزدها جاروب کلید مسابقه در روز سه شنبه

در سال 2018 midterms موفق ترین نامزد بودند. در سال 2020 یک سال به شکل Covid-19 همه گیر و سراسری علیه خشونت پلی

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

در سال 2018 midterms موفق ترین نامزد بودند. در سال 2020 یک سال به شکل Covid-19 همه گیر و سراسری علیه خشونت پلیس, سیاه, نامزدهای اثبات آنها آنهایی که برای تماشای برنده موجی از کلید مسابقه سه شنبه شب.

در نیویورک و ویرجینیا جوان مترقی نامزدها از رنگ جاروب نژادها در برابر قدرتمند و امتیازهای در مسابقات باز به طور یکسان. در کنتاکی که در آن یک کلید سنا اولیه بیش از حد نزدیک به سیاه مترقی نامزد چارلز بوکر است که هنوز هم قفل شده در یک مسابقه رقابتی با دریایی سپاه کهنه امی مک گراث.

"در 2018, Dem رای دهندگان نشان داد که بی سابقه تمایل به معرفی زنان" طبخ سیاسی گزارش خانه سردبیر دیو واسرمن توییتی. "در سال 2020 ما شاهد یکی دیگر از تغییر در تمایل این زمان به سمت سیاه نامزدها."

مترقی نامزدها از رنگ برنده یک تخته سنگ از نیویورک مقدماتی به طور خاص نشان دهنده قابل توجهی نسل تغییر گارد در حزب دموکرات است.

وسط مدیر مدرسه جمال Bowman, 44, کاملا شکست خورده قدرتمند خارجی مجلس کمیته امور صندلی الیوت انگل 73. اگر آن را می تواند روز (اگر نه بیشتر) برای همه از نیویورک رای به شمارش بومن بود که منجر انگل توسط بیش از 25 امتیاز به عنوان چهارشنبه بعد از ظهر. Mondaire جونز, 32 موفق به باز کردن صندلی به جای گذاشت خانه تخصیص بودجه کمیته صندلی نیتا Lowey. و در نیویورک 12th, کنگره, منطقه, خانه, نظارت و اصلاحات کمیته صندلی کارولین Maloney است چسبیده به باریک 1.7 درصد سرب بیش از مترقی چلنجر Suraj پاتل.

در یک مصاحبه تلفنی با Vox صبح روز چهارشنبه جونز گفت که نیویورک رای دهندگان ارسال یک پیام روشن است: آنها در حمایت از نامزدها که درک دست اول مبارزات روزانه از سیاه و قهوه ای و جوامع است. جونز رشد در بخش 8 مسکن; بومن و نیویورک عضو شورای شهرستان ریتچی تورس که در حال حاضر پیشرو در نیویورک 15th کنگره منطقه صحبت آشکارا در مورد در حال رشد در مسکن عمومی است.

"[آرا] می خواهید برای دیدن افرادی که بازتاب خود را در زندگی تجربه نمایندگی از آنها در کنگره — نه افرادی که ثروتمند هستند و یا آمده از یک خانواده سیاسی" جونز گفت: Vox. "در حالی که دموکراتیک ایجاد خواهد coronate خود نامزدها در هر تعداد از ولسوالی های واقعی مردم که رای گیری در پای صندوق های رای و تجربه یک دولت است که هرگز کار برای همه. ... آنها در حال تصمیم گیری خود را."

برنده جوان نامزد رنگ نیست محدود به نیویورک است. در ویرجینیا پنجمین کنگره منطقه, دکتر کامرون Webb, 37, پیروز بیش از امیلی لیست مورد حمایت دریایی جانباز کلر Russo. اگر او برنده انتخابات عمومی Webb خواهد بود اولین سیاه پزشک به عنوان یک رای گیری از اعضای کنگره است.

پنجمین کنگره منطقه شامل یک بخشی از دولت کشش از شمال غرب ویرجینیا تمام راه را به پایین به آن مرزهای جنوبی با, North Carolina. این شامل شهر بلکسبرگ و هر دو در حومه شهر و مناطق روستایی و آن را نزدیک به 75 درصد سفید و 20 درصد ، طبخ در حال حاضر نرخ منطقه لاغر جمهوری خواه با R+6 امتیاز. اما Webb نامزدی خواهد بود یک کلید تست اینکه آیا یک جوان سیاه نامزد می تواند انجام دهد و در یک منطقه است که بسیار متفاوت از آبی شهر نیویورک است.

در حالی که جوان ترقی خواهان کشیده شدن برخی از شگفت انگیز ناراحتی آنها ندارد 100 درصد میزان موفقیت. مثلا تشکر. ایوت کلارک (D) پشت سرگذاشته چلنجر Adem Bunkeddeko هر دو از آنها سیاه و مترقی پس از Bunkeddeko آمد به ضرب و شتم او را در سال 2018 است. در این سال کلارک پیروزی چشمگیر بود — او موفق به کسب 62 درصد آرا در مقایسه با 17 برای Bunkeddeko.

اگر چه بسیار تماشا کنتاکی دموکراتیک اولیه برای سنا تنها کسری از شمارش آرا در چهار شنبه صبح روشن بود که چارلز بوکر جوانترین سیاه مجلس دولت در کنتاکی بود و نه اجازه دریایی سپاه کهنه امی مک گراث رفت و برگشت این مسابقه است.

"این حوزه در حال حاضر پیشرو در جنبش مردمی را تنها تر ضروری به حزب دموکرات آینده" عدالت دموکرات سخنگوی ولید شهيد گفت: Vox, در بیانیه ای. "تیم ملی است که در اینجا به ماندن و آن را در حال رشد است."

نامزدها از جمله جونز, Bowman, Webb و بوکر شد تمام مبارزات انتخاباتی ماه قبل از Covid-19 آمار و تظاهرات علیه خشونت پلیس تا به حال فرا گرفته چندگانه شهرهای آمریکا است.

اما هیچ سوال چند ماه گذشته گذاشته لخت دیرینه نژادی و نابرابری در شغل نگهبانی و مراقبت از سلامت در محل از شهر نیویورک به لوئیزویل. اواخر تاییدیه از حزب دموکرات را مترقی آیکون ممکن است کمک به افزایش چند نامزد, اما آنها می گویند پیام های خود را به حال طنین خاص در کشور در زمان حاضر است.

"ما نیاز به افراد بیشتری در کنگره برای آنها سیاست شخصی است. من تنها نامزد صحبت کردن در مورد نژادی عدالت قبل از حوادث چند هفته گذشته" جونز گفت: Vox. "ممنون میشم بیشتر مردم در حال حاضر در حال دیدن آن است."

سیاه نامزدها در حال اجرا در ژوئن 23 مقدماتی اغلب صحبت در مورد فقر و چگونه آن را شخصی به آنها. در کمپین بلیزرز در کنتاکی بوکر — که دیابتی — مشترک چگونه او را مجبور به جیره خود را به انسولین از آنجا که او نمی تواند به استطاعت آن را.

"فقر یک سیاست انتخاب و آن را نه یک حزبی چیز" بوکر گفت: Vox در مصاحبه اخیر است. "برای بسیاری از ما تنها چیزی که ما را به نگاه به جلو به بسیاری از مبارزه است که بسیاری از اندوه. من زندگی می کردند که مبارزه است."

در یک سه شنبه شب سخنرانی بومن صحبت در مورد از بین بردن فقر در ظهر و دیدن اثرات فقر در نیویورک مدرسه کودکان او را با کار به عنوان یک مربی.

"فقر است نه یک نتیجه از کودکان و خانواده هایی که کار نمی کند سخت" بومن گفت. "ما کودکان و خانواده ها کار به عنوان سخت به عنوان هر کس دیگری. فقر سیاسی, طراحی, و این ریشه در یک سیستم است که شکسته و فاسد و گندیده از هسته خود از آغاز به کار امریکا است."

مترقی عمل در نیویورک گفت: Vox نژادها در دولت بودند و در مورد خیلی بیشتر از ایدئولوژیک تقسیم ترقی خواهان در مقابل وزش دموکرات. آن را نیز در مورد آن نامزد شد و در حال حاضر در جامعه و درک مبارزات فقیرترین اعضای خود را. مثلا انگل منطقه ضربه سخت بود Covid-19 یک بیماری نامتناسب کشتن سیاه و قهوه ای مردم است.

"داوطلبانی که احساس پاسخگو و مناسب برای این لحظه برنده" یک فرد نزدیک به بومن کمپین گفت: Vox.

به عنوان بورسی را Emily Stewart نوشت: حتی اگر انگل موفق شد در آوردن پول و منابع بازگشت به خانه "او قادر به غلبه بر این درک است که او تا به حال تبدیل شدن به قطع از منطقه" است که متنوع یکی شامل بخش هایی از برانکس و شهرستان Westchester.

به عنوان استوارت نوشت: "در طول coronavirus بحران و سپس این تظاهرات در پی جورج فلوید کشتن روایت است که کنگره عضو نبود توجه کافی به منطقه خود — او را تکذیب کرد — زمان حتی قوی تر نگه دارید." حتی با تاییدیه از قدرتمند نیویورک دموکرات مانند هیلاری کلینتون رهبر اقلیت سنا چاک شومر و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو انگل می تواند زنده بماند اصلی خود را.

حتی با کنتاکی مجلس سنا مسابقه بیش از حد نزدیک به تماس ژوئن 23 مقدماتی نشان می دهد جوان سیاه نامزدها باید حرکت خود به سمت این سال است.

"الیوت انگل استفاده می شود می گویند او یک خار در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما شما می دانید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر از ترس از هر چیزی دیگری است ؟ یک مرد سیاه و سفید با قدرت" بومن گفت: در طول سه شنبه شب بیان.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن