پورتلند قطبش و بحران حزب جمهوری خواه

اواخر چهارشنبه شب پورتلند, اورگان, شهردار, Ted ویلر (D) بود اشک آور و تانک های خود را در شهرستان. ویلر بود مرا

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

اواخر چهارشنبه شب پورتلند, اورگان, شهردار, Ted ویلر (D) بود اشک آور و تانک های خود را در شهرستان.

ویلر بود مراجعه به سایت اصلی این شهر در جریان تظاهرات که تفویض به خشونت و درگیری با پلیس در هفته سعی کنید به درک نارضایتی خود. به ظاهر از هیچ جا به عنوان هنوز ناشناس پرسنل اجرای قانون به راه انداخته و گاز در جمعیت — در حالی که شهردار بود و هنوز هم در آن است.

"من تو را دیدم چیزی که باعث این واکنش" ویلر گفت: نیویورک تایمز روزنامه نگار در صحنه است.

با توجه به بار ماموران که راه اندازی گاز نمی شد پلیس محلی. در عوض آنها بخشی از وزارت امنیت میهن را مشروط در پورتلند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر بر صریح اعتراض از هر دو ویلر و اورگان دولتی کیت براون (D). DHS افسران در عمل نظامی به سبک دنده بدون آشکار شناسایی. آنها شده اند بسیار خشونت آمیز با استفاده از سنگین دست تاکتیک است که تشدید درگیری ها در مرکز شهر پورتلند. آنها فیلم برداری شده است گرفتن مشکوک معترضان کردن خیابان ها و پرتاب آنها را به بینام و وانت.

و در حال حاضر رئیس جمهور تهمت می خواهد برای ارسال این واحدها به سایر نقاط کشور — اعلام روز چهارشنبه "موجی از اجرای قانون فدرال" به شیکاگو و آلبوکرک زبان که تشبیه فدرال استقرار به کسانی که در شهرستانها به استقرار نیروهای نظامی در عراق و افغانستان است.

چگونه می تواند رئیس جمهور آمریکا شروع به سوء استفاده از فدرال قدرت در چنین پرهیاهو و استبدادی مد ؟ چگونه می تواند او را به یکی از این کشور در دو حزب عمده به تسلیم به این, به خصوص حزب است که ادعا می شود برای فدرالیسم و دولت حقوق ؟ چگونه می تواند هر یک از این اتفاق می افتد ؟

آنچه که ما شاهد آن هستیم و به عقیده کارشناسان در مقایسه دموکراسی و سیاست آمریکا این است که ما قطبی نظام سیاسی رسیدن به نقطه شکستن آن — و دموکراسی ما کمانش تحت فشار مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی انگیزه و نزدیک به کل کنترل حزب جمهوری خواه.

هیچ قانونی توجیهی برای استقرار این نیروهای فدرال بیش محلی اعتراض. تظاهرات در پرتلند محدود به یک منطقه کوچک و عمدتا تظاهرات مسالمت آمیز به جای شورش. خشونت که در رشد را از آن تظاهرات مانند افزایش اخیر خشونت مسلحانه در شیکاگو است که اصل مسئله محلی; دولت فدرال هیچ کسب و کار درگیر شدن غایب محلی درخواست.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است یک "نظم و قانون" انتخاب مجدد کمپین که با این نسخهها کار توسط entrenching حزبی تقسیم و stoking نژادی و تنفر. بی سابقه استقرار فدرال پرسنل اجرای قانون است به این معنی که به پایان; او دور می شود با آن به دلیل سیاست آمریکا بسیار خطرناکی قطبی که جمهوری خواهان در حال حاضر به پذیرفتن تقریبا هر چیزی اگر آن را انجام داده به دموکرات ها.

"پذیرش این نوع از 'اشغال' از شهرهای آمریکا توسط ناشناس ماموران فدرال نیاز به چنین سطح از صفات انسانی شهروندان — که احتمالا به همین دلیل بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب های این شهرستانها به عنوان در حال اجرا توسط "لیبرال دموکرات" می گوید: "Lilliana میسون یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه مریلند است.

"در این مرحله ما در شرایط سیاسی که برچسب به تنهایی به اندازه کافی اجازه می دهد تا مطیع قانون آمریکایی ها در این شهرستانها به عنوان کمتر ارزش اساسی دموکراتیک حمایت و اجازه آسیب به آنها در دست دولت است."

به درک که چرا دانشمندان مانند ماسون هستند پس نگران این توسعه آن مهم است برای قرار دادن برگ برنده را از دست داده و پورتلند مورد در زمینه.

این قطعا درست است که شده است وجود دارد واقعی ناآرامی در پورتلند. یکی وجود دارد به خصوص بد شورش در مارس 29; از معترضان شده اند جمع آوری و خارج از دو ساختمان در مرکز شهر پورتلند فدرال دادگاه و دادگستری مرکز که در خانه های ستاد پورتلند اداره پلیس و زندان شهرستان. ظاهرا فدرال آمريکا فرستاده شده است در برای محافظت از اموال فدرال (دادگاه).

اما هیچ شواهدی وجود دارد که مقامات محلی نیاز دارید و یا می خواهید خود را کمک کند; خشونت شده است نسبتا موجود به 12-بلوک منطقه که usf football, یک روزنامه محلی توصیف به عنوان "یک نقطه کوچکی از شهر است." در واقع خبرنگاران محلی نشان می دهد که استفاده از زور توسط اجرای قانون در درجه اول مسئول همه چیز تبدیل خشونت — که فدرال آمريکا شده اند به خصوص خطرناکی سنگین دست.

"من شده اند در خیابان پورتلند مستند این جنبش پس از اولین شورش" خبرنگار رابرت ایوانز می نویسد: در Bellingcat. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر است "نتیجه نهایی بیش از شش ماه از افزایش خشونت دولتی علیه تا حد زیادی بدون خشونت شدند."

تظاهرکنندگان راهپیمایی در پورتلند در جولای 23.
Ankur Dholakia/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این نوع از خشونت فدرال استقرار بیش از اعتراض دولت و مقامات محلی است و هیچ سابقه ای در تاریخ آمریکا است. نزدیک ترین تشابه در حال بازسازی زمانی که اتحادیه نیروهای اشغال متحده شکست خورده سابق کنفدراسیون و اعزامهای نظامی به جنوب در طول دوران حقوق مدنی به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص سفارشات.

در هر دوی این موارد آن بود که یونیفورم سربازان که فرستاده شد نه ناشناس دولت و نیروهای امنیتی از یک سوپ الفبا مبهم DHS سازمان. اساسا بیشتر این نیروهای نظامی بودند که استفاده می شود برای محافظت از حرکت به سمت نژادی پیشرفت — نه سرکوب معترضان که وجود دارد به تقاضای آن است.

در واقع خارج از چارچوب یک شورش داخلی مانند مشکلات در ایرلند شمالی وجود دارد به عنوان مثال از دولت و نیروهای امنیتی در حال مستقر تحت شرایطی مانند این در داخل هر دموکراتیک دولت است.

"وجود سابقه در دموکراسی های پولیس ملی استفاده می شود برای مقابله با ناآرامی های توده می گوید:" دانیل Ziblatt یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه هاروارد و نویسنده چگونه دموکراسی می میرند. "اما وجود دارد هیچ جرم ناآرامی در یک مقیاس برای توجیه این و آن در حال انجام است به طور کامل و یاغی nonconsensual دور بیش از سران دولت و مقامات محلی است."

وجود دارد, اما, وهم آور شباهت به آنچه در دولت انجام دهد در طول جنگ های داخلی.

در سریلانکا مبارزه با تامیل تایگر شورش بین سال 1983 و در سال 2009 دولت و مقامات امنیتی استفاده خواهد بینام و سفید وانت به حرکت شبیه چمچه زنی تا شهروندان که تا به حال اجرا گرفتار دولت سریلانکا. این نوع از آدم ربایی به طور معمول به پایان رسید در این بازداشت شدگان را شکنجه و یا ناپدید شدن; آنها بسیار رایج در یک نقطه که سریلانکا شهروندان شروع به استفاده از اصطلاح "سیاه و سفید vanning" به عنوان یک مختصر. بدیهی است که چه چیزی اتفاق می افتد به معترضان بازداشت شده در پورتلند اما کارشناسان پیدا پژواک سرد.

"در سریلانکا سفید بینام ون نماد دولت وحشت می گوید:" کیت Cronin-فورمن یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کالج لندن که مشغول به کار در آن کشور است. "به عنوان یک شهروند آمریکایی, آن را کاملا تکان دهنده برای دیدن چیزی است که به شدت در ارتباط با برخی از بدترین دولت در سرکوب مخالفان آشکار در شهرستانها."

نقطه تمام این مقایسه صرفا به گفتن نیست که چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است ترسناک و یا غیر دموکراتیک.

بلکه آن را برای نشان دادن آنچه این می گوید در مورد طرز فکر که می رود به راه اندازی یک برنامه شبیه به این. فدرال استقرار به پورتلند و تاکتیک های استفاده از آنها با توجه به بافت طبیعی نیست. آنها ابزار استبدادی متحده و نظامی مشاغل.

حتی فکر می کنم در مورد این نوع از استقرار در پورتلند اجازه دهید به تنهایی به دیدن وحشیانه نتایج و سپس اعلام گسترش به شهرهای دیگر نشان دهنده یک رادیکال د-دموکراسی از سیاست آمریکا: یک حس در بخشی از رئيس جمهور و متحدان خود را که ساکنان پورتلند و شیکاگو دشمن هستند.

که کارشناسان می گویند نشان دهنده عمق پوسیدگی در کشور ما دموکراسی است.

واضح است به هر کس که سیاست آمریکا بسیار قطبی. سوال این است که چگونه قدرتمند این قطبش است. آیا محدودیتی برای آنچه که بازیگران سیاسی انجام خواهد شد به نام دنبال خود منافع حزبی و صدمه زدن به تیم های دیگر?

پورتلند وضعیت نشان دهنده لبه مورد در این بحث. مغلوب ساختن پیشی جستن است و درگیر شدن در رفتار که باید به وضوح غیر قابل قبول در یک دموکراسی; تاریخی و بین المللی مقایسه را که فوق العاده روشن است.

در عین حال با یک انگشت شماری استثنا شما نمی شنیدن جوانه زدن اعتراض از کنگره خواهان. بالا مقامات فدرال مانند دادستان کل لایحه Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ همه در این استقرار.

"این محاصره پایان می تواند اگر دولت و مقامات محلی تصمیم به اقدام مناسب به جای امتناع از اجرای قانون" گرگ گفت: در جولای 16, بیانیه. "DHS نمی خواهد کناره گیری خود را جدی وظیفه برای حفاظت از فدرال امکانات و کسانی که در درون آنها است."

مغلوب ساختن پیشی جستن مهم خارج validators میزبان از فاکس نیوز است تخته سنگ از نظر برنامه نویسی در حال تشویق او را در.

برای درک این موافقت آن را به ارزش نامید راه قطبش با این نسخهها کار در ایالات متحده کمی عمیق تر.

President Trump Holds Briefing At White House
مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.
درو Angerer/گتی ایماژ

یک عنصر کلیدی از آنچه که ما دیده ایم در ایالات متحده در چند دهه گذشته است و این افزایش از آنچه به نام "منفی تعصب": رشد سیاسی و هویت تعریف شده نه آنقدر در اطراف میل خود حزب به عنوان نفرت یکی دیگر. منفی حزبی احساس می کند مانند آنها "برنده" با تحمیل شکست بر تیم دیگر به جای عبور خود را مثبت دستور کار قانونگذاری (هر چند گاهی اوقات آنها همان چیزی).

اما در یک دموکراسی رو به افزایش منفی تعصب بازی با آتش است. برای یک سیستم دموکراتیک به کار هر دو طرف باید بپذیرند که خود را مخالفان سیاسی اساسا مشروع — اشتباه در مورد سیاست را یک جناح که حق به خوب بکار بردن قدرت پس از برنده شدن در انتخابات بدون سوال. اما اگر رهبران سیاسی و رای دهندگان آمده به نفرت مخالفان خود را تا به طور کامل آنها ممکن است در نهایت آمدن به آنها را ببینید نه به عنوان رقیب بلکه به عنوان دشمنان از دولت است.

ما دیده ایم شواهدی وجود دارد که این نوع شدید منفی تعصب تبدیل شده است و غالب در جمهوری راهرو اعم از محاصره مریک حلقه گل قرار دادن در دادگاه عالی نامزدی به گسترده تلاش ها در سطح دولت به disenfranchise سیاه و سفید (و دموکراتیک متمایل) رای دهندگان. آنچه که ما شاهد آن هستیم در پورتلند نشان دهنده منفی تعصب طریق شکستن محدودیت ها: آمیخته شدن با دیرین جمهوری خواه و Trumpist شرارت شهرهای آمریکا را به چیزهایی که قبلا غیر قابل تصور کم است.

"من حتی نمی فکر می کنم آن را خواستار قطبش باشد کافی است" میسون مریلند محقق می گوید. "ما شاهد یک بحران دموکراسی که کاملا قابل قبول است به بخش قابل توجهی از جمعیت به عنوان طولانی به عنوان آن را لطمه می زند و دشمنان خود را."

دومین جنبه مهم از قطبش در نظر گرفتن راه آن را تغییر انگیزه ای سازه ها از قانونگذاران.

در امریکا Madisonian سیستم کنگره قرار است به یک موسسه با یک حس مشترک از هدف: یک نماینده مجلس که متضاد به رئیس جمهور که با هدف قرار دادن یک بررسی در قدرت ریاست جمهوری برای حفاظت از خود را تحت تاثیر قرار.

اما در بسیار قطبی و محیط زیست, اعضای کنگره در حال تحت فشار قرار دادند به چین با بیش از یک رئیس جمهور از حزب خود را از موسسه. سناتور جمهوریخواه عمل مانند جمهوری خواه پارتیزان های اول و اعضای کنگره دوم; اگر آنها نمی, آنها دچار خشم اولیه رای دهندگان بیش از حد مایل به مجازات انحراف از رئیس جمهور خط.

این اتحاد در سراسر تهمت ریاست جمهوری ساخته شده او را تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به کنگره برای نظارت بر اوکراین استیضاح که واضح ترین مثال است. در حال حاضر این اجازه می دهد تا او را به دور با تحمیل یک نوع شغل بر شهروندان آمریکایی با هیچ خطر واقعی از کنگره مقاومت.

"با توجه به قطبش و مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت در میان جمهوری خواهان, کل حزب جمهوری خواه است abdicating مسئولیت نظارت" استفان Levitsky یک استاد دانشگاه هاروارد و Ziblatt را چگونه دموکراسی مرگ co-نویسنده گفت. "ما می دانستیم که قطبش و پوپولیسم یک مشکل اما هیچ کس تا به حال هیچ ایده چه حد مفاهیم کشیده."

علل این بحران فراتر از این-قطبش سطح از سوء استفاده های عمیق و ساختاری (در این مورد من می خواهم به توصیه همکار من Ezra Klein کتاب). اما یکی از دلایل پورتلند تبدیل به یک وضعیت خطرناک است که آن را ذوب برخی از عمیق ترین رانندگان قطبش آمریکا فرهنگ جنگ و درگیری بر سر هویت با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی استبدادی غرایز.

ناآرامی در پورتلند شروع به عنوان بخشی از سراسر کشور قیام در پی جورج فلوید را کشتن. در حالی که تظاهرات گرفته اند در زندگی خود آنها هنوز هم مرکز در شکایات مربوط به نامتناسب استفاده از زور توسط پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و غیر خشونت آمیز معترضان خواستار حقوق خود است.

شدید فدرال استقرار وجود ندارد فقط در مورد اهریمنی دموکرات و antifa; آن را وسیله ای برای رئیس جمهور برای فعال کردن این نوع نژادی شکایت سیاست که رو او به قدرت در حزب جمهوری خواه. خود ساز و کاری برای انجام این کار این است که با تکیه به سمت سیاسی او شخصیتی است که تحسین خارجی دیکتاتورها مانند ولادیمیر پوتین و ترکیه رجب طیب اردوغان هر دو از آنها را به ویژه سرکوب تظاهرات توسط نیروی.

"این فقط در مورد تعصب — آن را در مورد که می شود در نظر گرفته شود 'واقعی' آمریکا با تمام حقوق و امتیازات که مستلزم. اما آن را نیز پاک می کند و راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار نسبت به حکومت استبدادی," میسون نتیجه می گیرد. "آن احساس می کند مانند ترمز کردن."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن