نظرسنجی: آمریکایی ها بیشتر نگران خشونت های پلیس از خشونت در تظاهرات

آن را فقط به مردم معترض در خیابان ها — اکثر آمریکایی ها نگران خشونت های پلیس و به طور خاص کشتن جورج فلوید, نظر

توسط NEWSOULS در 19 خرداد 1399

آن را فقط به مردم معترض در خیابان ها — اکثر آمریکایی ها نگران خشونت های پلیس و به طور خاص کشتن جورج فلوید, نظر سنجی جدید نشان می دهد.

وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی یکشنبه منتشر شد نشان داد که اکثر آمریکایی ها بیشتر مشکل با اقدامات مینیاپولیس پلیس که منجر به Floyd مرگ به جای خشونت در برخی از تظاهرات. نظرسنجی انجام شده در میان 1000 نفر از 28 مه تا ژوئن 2, فقط چند روز پس از فلوید کشته شد, on May 25 توسط یک افسر پلیس که دوخته او را از گردن خود زانو و در اوایل (صلح آمیز) تظاهرات.

با وجود برخی انتقادات در اطراف تصاویر از غارت و آتش سوزی این نظرسنجی نشان داد که تنها 27 درصد از رای دهندگان فکر خشونت از معترضان شد بیشتر در مورد از اقدامات پلیس و فلوید مرگ — یک مقابل 59 درصد است که دومی به مراتب بیشتر نگران کننده است. یک نکته: همانطور که با بسیاری دیگر در آمریکا زندگی وجود دارد استارک حزبی تقسیم. نزدیک به نیمی از جمهوری خواهان (48 درصد) گفت: آنها بیشتر نگران این تظاهرات در حالی که 81 درصد از دموکرات ها یافت می شود پلیس قتل فلوید یک مسئله بزرگتر.

عقاید نژاد به عنوان به خوبی. 78 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار بودند بیشتر در رابطه با پلیس اقدامات در مقایسه با 15 درصد که شد مشکل توسط معترضان خشونت است. فاصله بین دو نظرات پناهندگان در میان سفید آمریکایی: 54 درصد پیدا خشونت پلیس که منجر به Floyd مرگ بیشتر نگران در حالی که 30 درصد بیشتر در رابطه با تظاهرات خشونت آمیز.

صرف نظر از سیاست و یا نژاد اکثریت آمریکایی ها بیشتر ناراحت خشونت پلیس — که می تواند توضیح دهد که پشتیبانی قوی برای پلیس اقدامات اصلاحات نشان داد در یکی دیگر از بررسی های اخیر. نظرسنجی انجام شده توسط YouGov از مارس 29 تا 30 در میان 1,060 مردم نشان داد که 67 درصد از آمریکایی ها پشتیبانی ممنوعیت هر نوع گردن محدودیت بود که یک پلیس تاکتیک استفاده می شود که فلوید درگذشت. اجرای یک سیستم هشدار دهنده برای شناسایی مشکل افسران بود و همچنین محبوب در میان 80 درصد از آمریکایی ها. ترین پشتیبانی اصلاحات اندازه گیری شد آموزش افسران در deescalation تاکتیک که تصویب شد 88 درصد از آمریکایی ها.

و در حالی که پلیس ممکن است در طول تاریخ شده است محبوب در میان آمریکایی ها این نظر سنجی نشان می دهد که محبوبیت خود را ممکن است متزلزل اخیر موج اعتراض. یک نظرسنجی از بیش از 6000 نفر از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape یافت که favorability ارقام برای پلیس و سقوط از 10 درصد در یک هفته — 66 درصد به 56 درصد — تنها چند روز پس از فلوید مرگ است.

"این یک لحظه منحصر به فرد در تاریخ آمریکا" رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان گروه مطالعه گفت: New York Daily News. "برای دیدن تغییرات این واقعا صحبت می کند به آنچه که یک رویداد به یاد ماندنی این اعتراضات شده اند."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن