پلیس به بررسی حلق آویز مرگ 24 ساله در پالم دیل, کالیفرنیا.

آسوشیتد پرس منتشر شده 4:32 PM EDT Jun 13, 2020PALMDALE, کالیفرنیا. — مقامات در جنوب کالیفرنیا شهر گراش در حال

توسط NEWSOULS در 25 خرداد 1399

PALMDALE, کالیفرنیا. — مقامات در جنوب کالیفرنیا شهر گراش در حال بررسی مرگ یک دختر 24 ساله با مرد سیاه یافت می شود حلق آویز از یک درخت در نزدیکی شهرستان سالن که آنها در اصل به عنوان یک خودکشی ظاهری باعث خشم در جامعه است.

یک رهگذر گزارش از دیدن رابرت فولر بدن حدود ساعت 3 صبح جمعه. پرسنل اورژانس پاسخ داد و متوجه شد که او به نظر می رسد به مرگ با خودکشی, لس آنجلس کلانتر مقامات گفت.

فولر مرگ است تولید موشکافی شدید به ویژه پس از در سراسر کشور تظاهرات rebuking پلیس قتل جورج فلوید.

تظاهرات: صلح آمیز vigils افتخار جورج فلوید

"من نمی توانم نفس بکشم': جورج فلوید, نقاشی دیواری, نقاشی شده در مرکز شهر پالم اسپرینگز

روز شنبه صدها تن از معترضان به خیابان ها ریختند بالا کویر شهر 150,000 راهپیمایی از پارک که در آن فولر بدن داشت به کلانتر ایستگاه. بسیاری انجام شده نشانه هایی است که گفت: "عدالت برای رابرت فولر."

بیش از 100000 نفر امضا آنلاین طومار خواستار یک تحقیق کامل به فولر مرگ است. اعضای جامعه مواجه مسئولان شهرستان در ستیز اخبار جلسه جمعه پرسیدن چرا آنها سریع به برچسب مرگ او خودکشی و خواستار مستقل کالبد شکافی.

"من شک و تردید در مورد آنچه اتفاق افتاده است" Marisela Barajas که رفت به کنفرانس مطبوعاتی پیوست و جمعیت جمع آوری شده در این درخت که در آن فولر بدن پیدا شده بود گفت: لس آنجلس تایمز.

"همه به تنهایی در مقابل تالار شهر — آن را بیشتر شبیه به یک بیانیه" او گفت:. "حتی اگر آن را یک خودکشی که در خود نوعی از یک بیانیه است."

ستوان کلی Yagerlener شهرستان معاینات پزشکی-پزشکی قانونی گفت که تصمیم در مورد علت مرگ به تعویق افتاده است در انتظار بررسی. کامل کالبد شکافی برنامه ریزی شده است.

ساکنان خواستار نظارت تصویری در سراسر زمان و مکانی که در آن فولر پیدا شد. شهرستان, گفت هیچ, هوای آزاد, دوربین های دیجیتال و دستگاه های ضبط ویدئویی در نزدیکی یک سیگنال ترافیک نمی تواند دستگیر کرده اند چه اتفاقی افتاده است.

کلانتر سروان. ران شیفر گفت: قتل کارآگاهان با بررسی شرایطی که منجر به فولر مرگ برای تعیین اگر ناپاک بازی درگیر شد. وی اعضای عمومی به تماس کارآگاهان در صورتی که اطلاعات مربوطه به خصوص در مورد که در آن کاملتر شده بود و که او تا به حال شده است در هفته های اخیر.

گراش مقامات نوشت: در بیانیه ای که محققان در تماس با فولر ،

KPCC-FM گزارش که در ماه مارس پنج شنبه, فولر, خواهر, الماس الکساندر اصرار او برادر بود و نه خودکشی.

"رابرت خوبی بود برادر کوچک به ما و آن را مانند همه چیز را به ما گفته اند نبوده است ، و ما فقط می خواهم به حقیقت را می دانم," او گفت:.

معترضان برگزار شد یک لحظه سکوت و یک زانو خارج کلانتر ایستگاه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن