پلیس: دزرت هات اسپرینگز پسر داشت در خیابان بود به طور تصادفی حمله مشکوک و دارای سابقه دستگیری

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:42 PM EDT Jul 20, 2020یک مظنون که متهم به اقدام به قتل از 7 سال

توسط NEWSOULS در 31 تیر 1399

یک مظنون که متهم به اقدام به قتل از 7 سال دزرت هات اسپرینگز پسر که پلیس می گویند به طور تصادفی مورد حمله و چپ در یک خیابان پنج شنبه شب.

دانیل توس Poulsen, 32 دستگیر شد اوایل روز یکشنبه در مکانی نامشخص در Vista Del Valle, با توجه به Riverside County jail سوابق. او را در بازداشت به جای $1 میلیون وثیقه در Larry D. Smith Correctional Facility.

فقط بعد از 7 p. m. روز شنبه, Desert Hot Springs police نامیده می شدند به 9600 بلوک Vista Del Valle در مورد ناخودآگاه کودک در خیابان.

امدادگران او را به صحرا مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز قبل از او airlifted به مرکز پزشکی دانشگاه Loma لیندا "با نگاهی انتقادی بسته مغزي" پلیس گزارش شده است.

معاون استیون شاو گفت: وجود دارد هیچ رابطه ای بین مظنون و قربانی و "این به نظر می رسد به یک حمله تصادفی."

Poulsen شناسایی شد به عنوان یک فرد مورد علاقه اگر چه پلیس مشخص نیست که چگونه آنها کشف خود را دخالت. او دستگیر شد و حدود 1:30 صبح یکشنبه — بیش از شش ساعت پس از این کودک کشف شد.

همانطور که از صبح روز دوشنبه شاو گفت هیچ به روز رسانی در کودک بیماری از جمله اینکه آیا جراحات خود بودند تهدید کننده زندگی.

Poulsen برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در Riverside County Superior Court در اوایل روز شنبه.

اسناد دادگاه نشان می دهد او دارای سابقه دستگیری قدمت آن حداقل به سال 2007 است. اتهامات شامل سرقت هرزه رفتار خارج از نزاکت قرار گرفتن در معرض مقاومت در برابر بازداشت و تحت تاثیر مواد مخدر.

هر کسی با اطلاعات در مورد آخرین تحقیقات خواست به تماس کارآگاه کریس دندان در (760) 329-2904 ext. 352.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید Colin.Atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi.

بیشتر: نوجوان به اتهام قتل پس تیراندازی در دزرت هات اسپرینگز

بیشتر: دزرت هات اسپرینگز پلیس تحقیق در مورد تیراندازی که دو مرد مجروح

بیشتر: دزرت هات اسپرینگز در بازداشت پس از اتهام سرقت یک بانک سپرده کیسه در Indiotinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن