فیل مایکلسون نوبت 50: ما متوقف به افتخار یک گلف حرفه ای است که هرگز خسته کننده

لری Bohannan پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:52 PM EDT Jun 15, 2020در ماه ژانویه به عنوان او در حال آماده

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399

در ماه ژانویه به عنوان او در حال آماده شدن برای هفته اول خود را به عنوان رسمی میزبان از امریکن اکسپرس مسابقات در لا کوئینتا فیل مایکلسون روشن ساخته است که در حالی که او قرار بود به 50 سال بعد در سال, او تا به حال هیچ واقعی جالب بودن 50 ساله گلف باز.

"من فکر نمی بیش از حد در مورد آن و من نمی خواهد تا زمانی که من دیدن چگونه در شش ماه اول این سال چون من تا به حال این, من تا به حال به نوعی از بسیاری از چیزهای بزرگ اتفاق می افتد که منجر به تشویق در مورد سال و من کنجکاو برای دیدن چگونه در شش ماه اول به" مایکلسون گفت: زمانی که خواسته مورد علاقه خود را در بازی حوادث در تور PGA قهرمانان اروپا برای بازیکنان 50 ساله و مسن تر. "آن را به خوبی به گزینه ای برای حرکت به یکی دیگر از, تور, اما آن را نیز به خوبی به چالش رقابت در اینجا."

بیشتر: از طاق: یک نگاه در 30 سال فیل مایکلسون در صحرا

بیشتر: باریک صاف کننده فیل مایکلسون توجه به بدن و رژیم غذایی

خوب کسانی که شش ماه بازی نمی کردن راه مایکلسون یا هر کس دیگری امیدوار بود. یک 91-روز تعلیق از بازی در این تور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به تعویق افتاد مسابقات بزرگ و قرار دادن مردم مانند مایکلسون در حاشیه قادر به برنده شدن در مسابقات و رقابت در سطح بالا. اگر مایکلسون شد و به دنبال نشانه در مورد اینکه آیا به آغوش PGA Tour قهرمانان یا ادامه یک نسبتا کامل برنامه در تور PGA نشانه تبخیر در COVID-19 جهان است.

در حال حاضر مایکلسون 50, رسمی, تبدیل, که عصر روز سه شنبه. این خیلی خوب حدس می زنم که با تور بازسازی آن برنامه ریزی و هنوز هم با داشتن سه رشته و فدرال اکسپرس, جام حذفی باقی مانده در این سال -- می گویند هیچ چیز از جام رایدر – مایکلسون نمی خواهد بازی ارشد گلف در هر زمان به زودی.

اما به عنوان Lefty نوبت 50 و هنوز هم بحث آنچه ارشد گلف او ممکن است علاقه مند در آن است که زمان خوبی برای نگاه کردن به یک حرفه ای است که هنوز تمام نشده است اما یکی از قانع کننده ترین مشاغل در تور تاریخ است. به عنوان مثال:

44 حرفه ای تور برنده: حتی کسانی که دوست نداشتند مایکلسون از طریق سال باید اعتراف کنم که نهم روی تمام وقت تور برنده لیست با 44 بسیار موثر است. یک پیروزی و او را کراوات آب هاگن برای هشتم در این لیست است. هیچ مایکلسون نیست تایگر وودز با 82 حرفه ای برنده اما 44 است بهتر از همه اما هشت بازیکن دیگر در تور تاریخ است.

فوتی و فوری عکس: خیلی از جذابیت تماشای مایکلسون بازی گلف است تلاش برای کشف کردن که معجزه او استفاده خواهد کرد به حفاری خود را از سوراخ خود او را با یک درایو بد یا ضعیف شات دوم. مایکلسون کوتاه بازی خود را با لمس و ظرافت و توانایی ضربه زدن یک پیچ است که تعداد کمی از گلف بازان دیگر حتی سعی خواهد کرد تا او را باید ببینید تلویزیون برای بسیاری از کار خود را. شما تقریبا فکر می کنم او می تواند ضربه 64 درجه گوه از پایین به خوبی به شش فوت از جام حذفی به راه اندازی یک مرغک.

عمده پیروزی و نزدیک نتواند: برای سال مایکلسون بود کسی که نمی تواند برنده اصلی یک واقعیت است که نمی شد از دست رفته در جنگل' طرفداران. اما مایکلسون برنده سال 2004 کارشناسی ارشد برای اولین بار از پنج عنوان عمده برای او از جمله سه تن از استادان سبز کت. و سپس کسانی هستند که شش نفر دوم پس از اتمام در ایالات متحده باز یکی از عمده مایکلسون هرگز به دست آورد. زمانی که برنده است به عنوان فوتی و فوری به عنوان برنده برای طرفداران که زمانی که شما می دانید که این بازیکن یک ستاره است.

برنده به عنوان یک تازه کار: آخرین کار را به نفع خود در تور PGA بود, خوب, فیل مایکلسون. در حالی که هنوز بازی در ایالت آریزونا مایکلسون در بازی و برنده سال 1991 Northern Telecom باز در توسان. مایکلسون لبه تام Purtzer و باب Tway برای عنوان. این پیروزی نه ایالات متحده خود را در, از پیروزی خود NCAA عناوین که مهر مایکلسون به عنوان یک بازیکن برای پخش در آینده.

شخصیت: دوباره مایکلسون می تواند یک پلاریزه شکل با برخی از خوبی به اطلاع عموم دعوا بیش از گلف, قوانین خود آن تجهیزات و حتی جام رایدر. اما اکثر طرفداران به نظر می رسد به عشق ورزیدن مایکلسون. او طول می کشد بسیاری از زمان به امضا او لبخند او می خندد و او شده است یک برنده است. در سال های اخیر, او کشف مزایای رسانه های اجتماعی انجام می دهند "Phireside چت" و شعار خود را به خوبی توسعه یافته گوساله. این یک مخاطب جدید برای مایکلسون و یکی که بازیکنان دیگر ممکن است بخواهید به دادگاه. اگر استدلال این است که ما هرگز شخصیت گلف بازان خوب مایکلسون تا به حال هرگز یک مشکل های خود را.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن