پرز می خواهد Riverside County سرپرستان را محکوم جورج فلوید مرگ, نقد و بررسی پلیس پروتکل

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:29 PM EDT Jun 5, 2020Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز روز

توسط NEWSOULS در 17 خرداد 1399

Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز روز جمعه گفت که او قصد دارد به درخواست هیئت مدیره محکوم به مرگ جورج فلوید و تصویب یک بررسی از شهرستان policing سیاست.

عمومی outcries علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در میان تظاهرات و ناآرامی های مدنی رخ داده در شهرستانها در سراسر کشور و در سراسر جهان از 25 مه زمانی که فلوید یک نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینه سوتا است.

فلوید شده بود متهم به عبور از تقلبی $20 bill در یک گوشه مغازه بود که دستگیر شد. او غیر مسلح و همکاری با پلیس که به او دستبند و دروغ گفتن رو به پایین بر روی زمین است.

یک ویدیو از دستگیری نشان می دهد یکی از افسران قرار داده و زانو خود را در پشت فلوید گردن. فلوید بارها و بارها می گوید که او تنفس می کند اما افسر دارای زانو خود را در محل نزدیک به نه دقیقه تا فلوید حرکت متوقف می شود. او مرده یک زمان کوتاه بعد.

که افسر درک چوین با اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بوده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

پرز اعلام کرد که قصد خود را در انتشار اخبار جمعه گفت که او را معرفی و درخواست خود را در طول روز سه شنبه هیئت ناظران نشست.

اگر تایید, بررسی سیاست های پلیس خواهد بود انجام شده توسط Riverside County دفتر اجرایی و کنار رودخانه شهرستان کلانتر به اوج خود رسید در یک گزارش در 90 روز.

بیشتر: دره اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید همچنان در کلیسای جامع شهر

بیشتر: San Bernardino County کلانتر در نهایت وزن آن در در جورج فلوید در میان اعتراضات گسترده

بیشتر: دره روسای پلیس واکنش نشان می دهند به پلیس در جورج فلوید تصویری: 'من به تماشای ... با مطلق انزجار'

علاوه بر پرز گفت: او را توصیه شهرستان و کارکنان بخش کلانتر نگه انجمن جامعه برای به دست آوردن بازخورد از مردم در مورد تغییرات یا بهبود پلیس روش نیاز می شود ساخته شده است.

"این مهم است که ما می دانیم که نژادپرستی وجود ندارد و این وظیفه ما را به اطمینان حاصل شود که تمام اعضای عمومی درمان می شوند نسبتا منصفانه و عاری از تبعیض و بی عدالتی اجتماعی" پرز در بیانیه ای گفت.

"ما نیاز به یک واکسن درمانی به نژاد پرستی و این بیماری همه گیر و است که می تواند توسط همدلانه و گوش دادن به یکدیگر و کار بر روی تمام سطوح به عنوان اعضای جامعه و سیاستگذاران برای ایجاد تغییر در یک راه مثبت," او اضافه شده است.

این جلسه برگزار خواهد شد در ساعت 9:30 صبح روز سه شنبه در ریورساید.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن