پنسیلوانیا قانونگذاران دموکرات خود را متهم GOP همکاران مخفیانه افشای آنها را به کروناویروس

ایالتی پنسیلوانیا در کنگره برایان سیمز یک دموکرات ارسال شده مواد منفجره توییتر موضوع شب چهارشنبه هشدار داد که

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

ایالتی پنسیلوانیا در کنگره برایان سیمز یک دموکرات ارسال شده مواد منفجره توییتر موضوع شب چهارشنبه هشدار داد که او ممکن است در معرض coronavirus توسط او خواه همکاران و کسانی که همکارانش او را نگه داشته و در تاریکی.

مدت کوتاهی قبل از سیمز توييتها یک جمهوری خواه نماینده اندرو لوئیس با انتشار بیانیه ای اعتراف به این که او "مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 و در روز شنبه, مارس 20, من مطلع شد که من تست برگشتم مثبت است." لوئیس گفت که او خود جدا شده و او "تماس مجلس نمایندگان و ما حزبی اداره منابع انسانی." لوئیس همچنین ادعا می کند که او کار می کرد برای تعیین "دقیقا همان است که من در تماس بوده اند و که من ممکن است احتمالا در معرض ویروس."

پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان انجام شده در شخص جلسات در حالی که دموکرات ها می گویند که آنها بی اطلاع بودند لوئیس را تشخیص.

و در عین حال در حالی که لوئیس آزمایش مثبت در مارس 20 دموکرات ها می گویند که آنها نمی یاد که یکی از همکاران خود را ممکن است در معرض آنها را به ویروس تا جمعه, مارس 27. با توجه به Rep. دن فرانکل بالا دموکرات در خانه سلامت کمیته اعضای دموکرات حزبی آموخته در چهار شنبه "است که چهار نفر از اعضای جمهوری خواه حزبی شده اند در قرنطینه پس از یکی از آن چهار آزمایش مثبت برای COVID-19 یک هفته پیش."

یکی از آن چهار نفر از اعضای جمهوری خواه کنگره اهل الماس, ارسال شده طولانی بیانیه در Facebook شنبه شب با حمله به این ایده است که مقامات بهداشت عمومی باید در تعامل با تماس با ردیابی به تعیین که ممکن است در معرض ویروس.

پوریا می گوید او تصمیم به خود منزوی "چون من می خواستم به ارائه یک مثال از اینکه چگونه مسئول بزرگسالان می تواند انجام زندگی خود را بدون نیاز به سنگین دست دولت حکم" قبل از این ادعا مشکل واقعی این است که کسی ممکن است اشتباه بود توصیه به قرنطینه:

وجود دارد مقدار زیادی به جسم مورد تماس با ردیابی از این نوع است. من ارائه هیچ مدرک شخص من شد در "تماس با ما" با در حال حاضر قرارداد و یک ناقل بدون علامت از COVID-19 on May 14. و اگر این اخطار فرستاده شده بود به من در خطا ؟ من اتفاق می افتد به می دانم که شخص دیگری که شبیه متوجه خطا. که فرد به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به روشن شدن و رسیدن به رکورد اصلاح و جلوگیری از خود شده است. اگر یک سازمان دولتی با اجرای اقتدار خواهد بود ارسال این اعلامیه را یک قادر خواهید بود برای به دست آوردن چنین اصلاح ؟ من به شدت شک دارم.

همانطور که واشنگتن پست اشاره می کند الماس است "آوازی حریف از پوشیدن ماسک." در همان روز که الماس خود را آغاز کرد self-قرنطینه او صحبت کرد قبل از پنسیلوانیا خانه کمیته بدون پوشیدن ماسک.

در عین حال با وجود رفتار خود الماس مناسب است در مورد یک چیز است. تماس با ردیابی است نه یک سیستم کامل. تماس با ردیاب یک نوع از بهداشت عمومی کارآگاه که در مصاحبه افراد مبتلا به این ویروس و سعی کنید به کشف آنها ممکن است در معرض این بیماری است. اما ویروس های تنفسی مانند رمان coronavirus دشوار است برای پیگیری از آنجا که بسیاری از افراد آلوده به این ویروس نمی خواهد به یاد داشته باشید همه آنها ممکن است در تماس با; و آنها حتی ممکن است آگاه از افراد است که می تواند وارد یک اتاق در مدت کوتاهی پس از فرد آلوده باقی مانده است.

همین دلیل است که جمهوری خواهان باید اطلاع خود را دموکراتیک همتایان از لوئیس عفونت است. حتی اگر لوئیس و همکاران جمهوری خواه را به هر گونه تلاشی برای کشف آنها لوئیس ممکن است در معرض ویروس این تلاش ها نه 100 درصد قابل اعتماد است. و اگر لوئیس آیا ندانسته آلوده کسی قبل از او رفت و به انزوا که فرد همچنین می تواند به گسترش این بیماری در سراسر کشور مقننه و فراتر از آن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب