Pande-میکس: بک 'من تنها و بیکس'

هر هفته پیشین KDHX DJ Chris Ward, بررسی یک آهنگ از قرنطینه بر اساس لیست پخش در برخورد با انزوا و تنهایی امید و

توسط NEWSOULS در 31 اردیبهشت 1399

هر هفته پیشین KDHX DJ Chris Ward, بررسی یک آهنگ از قرنطینه بر اساس لیست پخش در برخورد با انزوا و تنهایی امید و میکروب ها است. این آهنگ و بیشتر را می توان در لیست پخش Spotify در "Pande-میکس: پایان جهان Playlist."

"من تنها و بیکس" - بک - یک پا در گور - 1994

"من به پایکوبی در زمین فقط به یک صدا."

من خریداری یک خراش کپی از بک دلپذیر طلا در پشت یک اتوبوس مدرسه هنگام تنهایی بود یک سرگرمی است. در آن زمان از شامپانزه, 1994, و من تا به حال پنج دیسک CD player با پول من را نجات داد از کار کردن در بیمارستان تمام تابستان. اگر هر آلبوم به ارزش گرفتن تا ساعت 5 و گرفتن سلاح های خود را قطعه قطعه باز ردیف از خیساندن مرطوب ساینده ذرت کاکل این بود. بک وحی شد به یک بچه که در یک رژیم غذایی مداوم Aerosmith و شهر های کوچک رادیو — و در حال حاضر به دنبال دلایل برای منزوی کردن در اتاق خود و عجیب و غریب. اوایل بک شد انفرادی ورزش گوش دادن. تا حد زیادی hitless و دوره گردی-هسته ای, نامطلوب, متزلزل, تریلر پارک شعر مربوط با سفید سر و صدا پرش می ترساند. "دبرا" و "جلو قانون" در آن نیست.

این derelicts و تخریب شود که پر بک شعر بسیار خنده دار وقتی که شما در کلاس هشتم. اما من فکر می کنم اگر شما زندگی می کنند به اندازه کافی بلند در ایلینوی یا میسوری شما را تبدیل به یک شخصیت در اوایل بک آهنگ. Washin' ظروف در یک خندق روح suckin' حرکت تند و سریع. گوش دادن به خود کامیون-رانندگی همسایگان پرتاب بطری های آبجو. گرفتن بد اسید خوردن فاسد تاکو و پرتاب در یک چرخ فلک است. میشیم سریع در bein' آخرین. در کامیون خود را. بوی بنزین است. رفتن هیچ جایی. من به اطراف نگاه من مستند کلبه و در حال حاضر من زندگی در اوایل بک, آهنگ, بیش از حد. به طور خاص "من تنها و بیکس." من افکار و جوراب های کثیف انباشته شده در گوشه ای. گرفتن چربی در خود من و ترس من در راه به دست آوردن قرنطینه پانزده. من پایکوبی در طبقه فقط به یک صدا. با خارج-از-کوک کردن گیتار, چند آکورد و زمان برای کشتن "من تنها و بیکس" صدای واقع در اطراف یک آپارتمان با یک fucked-تا نیمکت و ساخت یک آهنگ فقط به شنیدن خودتان همهمه آن را به عقب.

بیست و شش سال پیش بک همچنین پیش بینی کرد که پس از عصر اینترنت از ناف نگران تنهایی بعد از این همه پوچی از مراقبت واکنش نشان می دهند تا خشک شده بود. "خوب وجود ندارد هیچ کس از چپ به تحت تاثیر قرار دادن و هر کس در حال بوسیدن دست خود." من 39 سال و من به سرعت از اتاق به اتاق در یک بک شعر ورق وجود دارد. وجود گربه غذا بر روی زمین و من شده ام مثل این قبل از. صبورانه در انتظار مانند یک زیرسیگاری برای لب به لب. شاهد نیروهای شر در یک bozo کابوس. به تنهایی در آلودگی است. و من در زمان یک قطعه موم در حال سقوط در یک موریانه که خفگی در تراشه. من سیزده سال, حفر سر من به فرش و لگد زدن به پای من سردستی من به هیچ جا و من دیده ام هیچ چیز نیست. من احاطه شده توسط جواهر موارد است. پنج سی دی به ارزش جایگزین سنگ در یک فروشگاه خریداری باشگاه سام استریو و کسی رفتن "از دست من آسایش در حال غم انگیز است." این سوئیچ بیش به بک و من به تنهایی و با انتخاب برای ساعت پس از با شکوه ساعت نه و در عین حال محدود به یک زندگی در یادداشت بوش.

این آهنگ و بسیاری دیگر را می توان در یافت Chris Ward را پند-Mix پخش Spotify در https://spoti.fi/2WZGTJZ .

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
    آخرین مطالب