پالم اسپرینگز Unified School District باز می شود ثبت نام آنلاین برای دانشجویان جدید

Joan L. Boiko ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 12:32 AM EDT 21 مه سال 2020در حالی که پالم اسپرینگز Unified School

توسط NEWSOULS در 1 خرداد 1399

در حالی که پالم اسپرینگز Unified School District و همه Riverside County مدارس باقی می ماند جسمی طریق بسته های پایان سال تحصیلی با توجه به COVID-19 گیر این منطقه است که در حال حاضر پذیرش ثبت نام آنلاین برای دانشجویان جدید برای 2020-21 مدرسه سال است که میله میله برای شروع در اوت. 5.

پدر و مادر از دانش آموزان جدید به منطقه در نمرات TK طریق 12 می توانید ثبت نام فرزند خود را آنلاین با مراجعه به بیت.ly/3fKizVa. پیش دبستانی ثبت نام آنلاین نیز در دسترس هستند و یا پدر و مادر می توانید ایمیل mibanez@psusd.us به ترتیب برای مصاحبه های تلفنی و برنامه ریزی قرار ملاقات ها برای جمع آوری مدارک و اخذ امضا. ظرف چند هفته آینده در فرد ثبت نام در دسترس خواهد بود تنها با وقت قبلی برای کسانی که قادر به ثبت نام آنلاین.

"هنگامی که ما در حال آماده به باز کردن به ما می پرسند که تنها یک فیلم آمده برای انتصاب را به کاغذ بازی" مدیر اجرایی گفت: خدمات دانشجویی آن Kalisek. "اجتماعی فاصله علامت قرار داده خواهد شد بر روی زمین و کسانی که در وقت ملاقات خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک و کارکنان خود را همه باید از ماسک و دستکش."

بیشتر: خانواده تعامل مراکز ارائه خدمات در طول تعطیلی مدارس در پالم اسپرینگز Unified School District

بیشتر: پایه و اساس پالم اسپرینگز Unified School District راه اندازی COVID-19 صندوق اضطراری

مدارک مورد نیاز برای TK-12 PSUSD ثبت نام شامل شناسنامه و مدرک اقامت (زمان قبض آب و برق -- گاز و آب و یا برق مورخ ظرف 30 روز از ثبت نام). در حالی که physicals و اثبات واکسن نیز مورد نیاز خواهد بود قبل از شروع سال تحصیلی آن مورد نیاز خواهد بود به تعویق افتاد و مشروط ثبت نام صادر خواهد شد. کسانی که قادر به آپلود مدارک باید به ایمیل crodrigues@psusd.us به برنامه قرار ملاقات به درخواست و اسناد و مدارک. ثبت نام آنلاین است و بدون آپلود مدارک مورد نیاز.

"ما را تشویق خانواده ها برای ثبت نام به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که ما می تواند اطمینان حاصل شود که ما کارکنان کافی برای خدمت به همه دانش آموزان برای 2020-21 سال تحصیلی گفت:" Kalisek. "ما امیدواریم که اکثر خانواده ها می تواند ثبت نام آنلاین است که امن ترین راه اما احساس می کنم با احتیاط ما در حال قرار دادن در محل هنگامی که ما باز 'فرد' ثبت نام تمام ادامه خواهد داد برای محافظت شود."

در حالی که هیچ مقام رسمی مهلت ثبت درخواست برای خانواده هایی که علاقه مند به انتقال به یک سایت دیگر از خانه خود مدرسه باید ثبت نام توسط ژوئن 5 در نظر گرفته شود برای یک انتقال.

"ما عذر خواهی برای تاخیر در ارائه فرصت ثبت نام برای ما خانواده های جدید به خصوص ما جدید kindergarteners" گفت: Kalisek. "ایمنی از خانواده های ما و کارکنان ما شماره یک اولویت است. با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما."

جوآن Boiko هماهنگ کننده ارتباطات و توسعه جامعه برای پالم اسپرینگز Unified School District. او را می توان در رسید jboiko@psusd.us یا (760) 883-2701 ext. 2.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب