پالم اسپرینگز Unified School District بررسی بازگشایی گزینه های

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:09 AM EDT Jun 24, 2020پالم اسپرینگز Unified School District روز

توسط NEWSOULS در 4 تیر 1399

پالم اسپرینگز Unified School District روز سه شنبه مورد بحث سقوط آن بازگشایی برنامه های با وزن های مختلف آموزشی گزینه برای دانش آموزان زمانی که مدرسه رزومه on Aug. 5.

در ارائه این منطقه به کاوش در امکانات ارائه پدر و مادر انتخاب بین آنلاین و یا در فرد آموزش و پرورش است. تمام پتانسیل های آموزشی مدل با توجه به منطقه خواهد شد و مطابق با زمان سلامت عمومی ارشاد.

در بحث هیئت مدیره ابراز برخی نگرانی عمومی از سلامت اجتماعی فاصله و چگونه بسیاری از دانش آموزان امکان پذیر می تواند بازگشت به فرد در آموزش.

در نهایت هیچ رسمی اقدام گرفته شده بود سه شنبه شب به عنوان بحث هنوز در مراحل اولیه. و قبل از نهایی برنامه های تولید شده بیشتر بازخورد خواهد شد جمع آوری شده در طول شهر مجازی سالن جلسات برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته.

در نشست روز سه شنبه مایک Swize, PSUSD دستیار سرپرست خدمات آموزشی مورد بحث سقوط بازگشایی برنامه با هیئت مدیره است.

Swize برجسته چهار مدل های بالقوه که برخی از آنها تمرکز صرفا بر آموزش آنلاین در حالی که دیگران گنجانیده شده بیشتر در فرد یادگیری است. آنها عبارتند از:

  • آموزش از راه دور: آموزش آنلاین زنده و ضبط شده مجازی آموزش کار آنلاین ارسال.
  • آموزش از راه دور با فرد پشتیبانی: آنلاین, آموزش, آنلاین, کار, ارسال, برنامه ریزی و پشتیبانی در مدرسه hd
  • یادگیری ترکیبی: نمونه شامل دو روز در فرد و سه روز آنلاین و یا در یک نیم روز در فرد و نیم دیگر آنلاین.
  • تغییر مدرسه سنتی: در مدارس ابتدایی, کلاس های درس با فاصله اجتماعی و به حداقل اختلاط دانش آموزان است. در دیگران کلاس درس تغییرات با تغییر گذراندن دوره.

در ژوئن 9, Swize گفت: هیئت مدیره است که این طرح اولیه بود برای باز کردن در اوت. 5 با آموزش از راه دور و یادگیری ترکیبی گزینه های. روز سه شنبه اما Swize کاوش باز با آموزش از راه دور و تغییر مدرسه سنتی گزینه ای که به ویژه در کلاس های حضوری.

"ما آمده ایم تا شما امشب با یک تغییر قابل توجهی در تفکر ما," او گفت:, و اضافه کرد که در سراسر شهرستان و منطقه برخی از مدارس در حال افتتاح سال تحصیلی با فرد راهنما.

این مدل اجازه می دهد پدر و مادر و خانواده هایی که راحت با فرزندان خود از بازگشت به مدرسه برای انتخاب یک گزینه آنلاین.

خانواده راحت با فرد راهنما از سوی دیگر می تواند انتخاب کنید به ارسال دانش آموزان به مدرسه است. در یک نظرسنجی که حدود 40 درصد از پاسخ دهندگان گفت: این فرد در پنج روز گزینه مهم بود Swize گفت.

در زیر یک آموزش از راه دور مدل دانش آموزان را به شرکت فعال در آموزش آنلاین, حضور برنامه ریزی جلسات آنلاین ارسال classwork آنلاین و دیدار با ارائه جدول زمانی با توجه به منطقه طرح.

Swize همچنین در مورد اهمیت بازسازی مدرسه جوامع است. در برخی از کلاس های درس او گفت: بیش از 50 درصد از دانش آموزان نمی توانند در آموزش از راه دور پس از مدارس بسته در پی این بیماری همه گیر.

منطقه ارائه و همچنین چالش های مرتبط با فرد در یادگیری مانند راه اندازی کلاس های درس و تدارکات اجتماعی فاصله دست شویی آموزش و فضایی برای دانش آموزان نشان دادن علائم.

تفاوت های کلیدی در یک فرد در محیط آموزشی نسبت به قبل با توجه به منطقه می تواند شامل محدودیت در بازدید کنندگان و پدر و مادر در محوطه دانشگاه به حداقل برسد اختلاط دانش آموزان و تغییر چگونه دانش آموزان ورود و خروج از امکانات مدرسه.

اعضای هیئت مدیره واکنش نشان می دهند به بازگشایی برنامه

این هیئت در زمان هیچ رسمی اقدام در نشست روز سه شنبه اما تعدادی از اعضای مطرح شده سوال در مورد گزینه ها و کاوش در مسائل دیگر مانند زمانی که از شروع سال تحصیلی می تواند با تاخیر و یا اینکه آیا آن را حس برای شروع با یک رویکرد آنلاین قبل از حرکت به امکان یک فرد گزینه است.

چند ابراز نگرانی از به طور پیوسته افزایش تعداد coronavirus موارد در Coachella Valley رودخانه شهرستان و دولت است.

عضو هیئت مدیره ریچارد Clapp بود مطمئن نیستید که آیا اجتماعی فاصله و ماسک می تواند به دنبال در کلاس و سراسر محوطه دانشگاه در طول روز است.

"من نمی بینم که چگونه ما می تواند انجام دهد که" او گفت:.

عضو هیئت مدیره Timothy S. چوب نگرانی در مورد کودکانی که بدون علامت است و می تواند به طور بالقوه آلوده خانواده خود را.

پس از بحث در مورد برنامه های دیگر از مسئولان از جمله سرپرست ساندرا لیون اعضای هیئت مدیره صحبت در مورد مشکلات اجتماعی حفظ فاصله در کلاس درس اگر تعداد زیادی از پدر و مادر می خواهند دانش آموزان خود را برای بازگشت به فرد در یادگیری است.

هیئت مدیره کارمند کارن Cornett همچنین در مورد احتمال شروع با آنلاین آموزش و کاوش در فرد گزینه در زمان بعد.

"ما نیاز به هضم آنچه همه گفته و راهی برای رفتن به جلو" رئیس جمهور هیئت مدیره جان Gerardi گفت.

لیون گفت: این منطقه خواهد شد دریافت ورودی از پدر و مادر و افزود که ویژه جلسه هیئت مدیره می تواند برنامه ریزی شده در ماه جولای برای بحث بیشتر است.

مجازی تاون هال رویدادهای روز پنجشنبه برگزار خواهد شد از 12:30-1:30 بعد از ظهر و 5:30-6:30 p. m. A نسخه اسپانیایی برگزار خواهد شد و جمعه از ساعت 5:30-6:30 p. m.

حوادث خواهد بود livestreamed در یوتیوب در https://bit.ly/psusdlive و در دسترس برای مشاهده و پس از آن.

ستون: تابستان آموزش و پرورش همچنان در PSUSD

ثبت نام: پالم اسپرینگز Unified School District باز می شود ثبت نام آنلاین برای دانشجویان جدید

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب