پالم اسپرینگز شهردار پیشنهاد مراحل رسیدگی به نژادپرستی در حرکت برخی می گویند که 'دیر'

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:06 PM EDT Jun 9, 2020به هزار نفر سیل خیابان های سراسر این کشور

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

به هزار نفر سیل خیابان های سراسر این کشور در اعتراض به خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ پالم اسپرینگز شهردار جف Kors مورد بحث در روز سه شنبه یک قایق از پیشنهادات خود را برای مبارزه با نژادپرستی در یک شهر با یک مشکل تاریخ است.

در حالی که دیگر رهبران و فعالان ستایش اولین گام آنها نیز گفت: وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود.

"من فکر می کنم این فوق العاده است که ما در حال گرفتن حرکت در این مسائل" Councilwoman فضل گارنر گفت. "اما من همچنین فکر می کنم این بسیار مهم است به رسمیت شناختن است که اعضای جامعه ما به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای مردم درخواست شده است برای این نوع از کار باید انجام شود برای نسل."

"شهر و ساکنان آن را موفق به انجام این کار برای مدت زمان طولانی," او اضافه شده است.

Kors که خدمت در شورای شهر پس از 2015 گفت: این مهم برای این شهر به آن اذعان گذشته اقدامات نژادپرستانه. برای مثال این شهرستان نیاز به صدور یک عذرخواهی رسمی برای اخراج در بخش 14 که عمدتا تحت تاثیر اقلیت ها در اواسط قرن 20th, او گفت:.

بخش 14 1-کشش مایل از زمین های شرق مرکز شهر پالم اسپرینگز که در آن خانواده ها پرسیده بودند — سپس دستور به قبل از ترک خانه های خود شدند و در نهایت نابود شود.

Deiter کرافورد یک آفریقایی-آمریکایی سلامت جامعه کارگر است که در خدمت به عنوان مالی وزیر به پالم اسپرینگز سیاه تاریخچه کمیته به نام بخش 14 عذرخواهی "دیر شده است." اما کرافورد گفت: آن را نمی خواهید به بازگشت به خانه که زمانی وجود داشته است در زمین.

Kors' پیشنهاد همچنین شامل از بین بردن نمادهای نژاد پرستی در این شهر مانند دروازه مسدود کردن چند خیابان های شهر در جنوب Chuckwalla جاده ها است. دروازه "مسدود کردن خیابان های شهرستان و جلوگیری از زندگی مردم در ساختمان های آپارتمانی — از جمله بسیاری از ساکنان رنگ — از راه رفتن و یا رانندگی از طریق محله برای رفتن به مدارس و پارک ها و فروشگاه ها," او نوشت.

Kors نیز به دنبال شروع یک بحث در اطراف حمایت از یک بررسی از اداره پلیس, سیاست نیاز به ضد نژادپرستی آموزش برای شهر کارکنان و واژگون گزاره 209 که در سال 1996 ممنوع در نظر گرفتن نژاد و جنسیتی در پذیرش معیارها و استخدام و خرید تصمیم گیری.

ولی صدای:پالم اسپرینگز جامعه یک وظیفه برای مبارزه با نژادپرستی Kors می گوید:

Kors در نظر دارد برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را در طول روز پنجشنبه جلسه شورای شهر به امید شکوفایی یک جامعه و شورای گفت و گو در مورد این موضوع. لیست یک نقطه شروع Kors گفت و او از ایده های اضافی.

"برخی از این مکالمات در حال رفتن به بسیار سخت و دردناک برای مردم اما این مهم است که ما این گفت و گو و انجام کار سخت نهفته است که سر" Kors گفت: در مصاحبه ای در روز سه شنبه.

پیشنهاد می آید در میان اعتراضات گسترده پس فلوید مرگ رخ داد که در مارس 25, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. در یک ویدئو دیده می شود میلیون ها بار در سراسر جهان فلوید پنجه نرم می کند با این افسر گفت که او نمی تواند نفس بکشد. او مرده یک زمان کوتاه بعد.

اعتراض:حدود 1000 نفر در پالم اسپرینگز اعتراض جورج فلوید قتل پلیس سوء

میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در هفته های اخیر علاوه بر ابراز حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در نمرات تظاهرات و یا آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی. محلی بیش از 1500 نفر با حضور نزدیک به یک دوجین اعتراضات و تجمعات و تظاهرات.

Kors گفت که خورشید صحرا که پایان دادن به نژاد پرستی را یک "بسیاری از اقدامات فردی" گفت: ایده برای طرح خود آمد و در روز شنبه زمانی که او شنیده سخنرانان و دیدم بیش از 1000 نفر شرکت پالم اسپرینگز اعتراض.

"به عنوان یک مرد سفید با امتیاز و یک مقام انتخابی من می دانم که من نیاز دارید و باید این پلت فرم را به انجام," او نوشت.

بخش 14 اخراج: بخشی از شهرستان را مشکل تاریخ

Kors به دنبال آدرس بخش 14 مشفق چرا که او گفت که او قادر به پیدا کردن عذرخواهی رسمی از شهرستان.

زمین متعلق به Agua Caliente Band of Cahuilla Indians در حال حاضر دارای قبیله کازینو و هتل آپارتمانهای پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون و به زودی به ساخته های ورزشی و سرگرمی عرصه است.

اما دهه پیش قبیله مالکان اجاره زمین به آفریقایی-آمریکایی و خانواده های لاتین. پس از خانه های خود نابود شدند آنها پراکنده به نقاط دور افتاده از شهر است.

بخش 14: نمایشگاه در اسمیتسونیان در سی نت Agua کلینتس' پشتکار در پالم اسپرینگز' بخش 14

تاریخچه: 'آن زیبا بود برای مردم:' 1960 هنوز بازیگران سایه بی اعتمادی بیش از پالم اسپرینگز

یک موسسه اسمیتسونین نمایشگاه های بعد به بررسی این بسته را در تاریخ است.

"هنگامی که رهبران شهر نمی تواند به دست آوردن زمین آشکار آنها اقدام به محدود کردن ساختمان ى و اجاره در, رزرو, زمین, سپس اعلام کرد مسکن وجود عام" موسسه اسمیتسونیان در بیانیه ای گفت: در مورد نمایشگاه.

Kors روز سه شنبه گفت که این عذرخواهی باید خطاب به اخراج خانواده های نهفته در جوامع و Agua Caliente Band of Cahuilla Indians. اما او اضافه کرد که او می خواهد به شنیدن بیشتر از شورای شهر و عمومی است.

گارنر که زد بر پرداختن به تبعیض نژادی در طول مبارزات انتخاباتی او گفت: این مهم به پیشنهاد یک نقطه شروع برای مبارزه با نژاد پرستی. او اولین فرد منتخب برای خدمت به منطقه 1 در سال 2019. این منطقه 59% لاتین و آفریقایی-آمریکایی را در شهر تنها اکثریت-اقلیت منطقه.

او اضافه کرد که او بزرگترین تمرکز بر تغییر سیاست.

"ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و یک لیست از اولویت های," او گفت:.

ساخت دیگر اثرات

برخی از مقامات منتخب محلی با داشتن مشابه مکالمات در پی فلوید مرگ است.

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران بحث شده اما رای دادن سهشنبه در یک اندازه گیری است که به نام برای شهرستان کلانتر به انجام یک بررسی از سیاست های خود و گزارش به هیئت مدیره.

Kors گفت: او از بررسی اداره پلیس, سیاست و شورای شهر نیاز به حمایت رئیس پلیس برایان ریس در این تلاش و کمک به تسهیل عمومی ورودی.

گروهبان. مایک Casavan روز سه شنبه تایید از طریق ایمیل است که پلیس "هستند و تکمیل خواهد شد نظرات ما استفاده از زور در سیاست."

Kors نیز گفت: او از استفاده از دوربین برای افسران پلیس و وسایل نقلیه.

دیگران در جامعه مانند کرافورد ارائه شده مراحل اضافی برای مبارزه با نژاد پرستی.

کرافورد که همچنین به عنوان معاون رئیس جمهور از کویر کوهستانی دروازه شهرکهای جامعه اکشن انجمن, او گفت: پشتیبانی از دوربین های بدن برای افسران پلیس استخدام و ترویج بیشتر آفریقایی-آمریکایی و افسران و دیدن بیشتر از یک رویکرد پیشگیرانه برای مبارزه با نژاد پرستی مانند فنی و حرفه ای, آموزش قرار دادن کار و پیشگیری از باند تلاش. او همچنین از ناخودآگاه و یا ضمنی تعصب آموزشی برای کارکنان.

کرافورد نیز گفت: او از تعامل بیشتر بین پلیس و جوامع مانند ورزشی, لیگ که در آن افسران می توانید بازی های ورزشی در کنار ساکنان.

درختان: پالم اسپرینگز را حذف درختان مسدود کردن یک تاریخی سیاه و سفید در منطقه از یک شهر گلف

گروه کاری: پالم اسپرینگز عضو شورای حقوق اقامت قرار داده و در حال حاضر, اما بیشتر بحث های برنامه ریزی شده

شهردار Pro Tem کریستی Holstege گفت: این مهم به اقدام فوری برای ساکنان و جوامع دیگر. او اشاره کرد توسعه اقتصادی فرصت های مانند کسب و کار ممکن است انگیزه برای اقلیت متعلق به کسب و کار.

"سیاست واقعی تغییر است راه حلی برای مبارزه با نژادپرستی در شهر پالم اسپرینگز" او گفت:.

شورای شهر انتظار می رود که برای رای پنجشنبه در قطعنامه ای برای حمایت از قانون به جای لغو گزاره 209 در انتخابات ماه نوامبر. Kors گفت: "ایجاد فرصت برای پیشرفت به کسانی که رد آن را برای قرن ها است که کار درست را انجام دهد."

علاوه بر این شورای شهرستان در روز پنج شنبه خواهد شد بحث در مورد پیش نویس بودجه پس از تخمین نشان داد حدود 76 میلیون دلار کسری با توجه به همه گیر.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش. قبلی گزارش توسط خورشید صحرا استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن