پالم اسپرینگز گسترش اخراج توقف ادامه بحث در مورد کاهش به بودجه فاصله

Autism_today پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:02 AM EDT مه 27 سال 2020پالم اسپرینگز شورای شهر در روز سه شنب

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399

پالم اسپرینگز شورای شهر در روز سه شنبه مورد تایید فرمت از آن مهلت قانونی برای اخراج از افرادی که قادر به پرداخت اجاره بها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این شورا همچنین در ادامه بحث از نحوه پل پیش بینی $76 میلیون دلار کسری بودجه در آورده با این روند کاهش در توریسم و مرتبط با مالیات بر درآمد در طول coronavirus بیماری همه گیر. مقامات شهرستان با توجه به تخمگذار کردن کارگران انجماد موقعیت های خالی و ارائه زود هنگام بازنشستگی در بسیاری از شهرستان بخش.

این شهرستان در مهلت قانونی به طور موقت اخراج شد مجموعه منقضی ژوئن 4, اما این شورا رای به گسترش اخراج حمایت از طریق جولای 9 در طول آن جلسه عمومی روز سه شنبه. فرمان منع مالکان املاک مسکونی و تجاری از مصرف هر گونه اقدام نسبت به اخراج مستاجران اگر مستاجرها می توانید نشان می دهد آنها دچار اثرات مالی مربوط به کروناویروس بحران است.

این شورا توافق کردند که به نظر پسوند بیشتر به صورت ماهانه. بدن را دوباره از موضوع در آن تاریخ 25 ژوئن نشست.

Mindy نی که صاحب زین آمریکا اغذیه فروشی و مشروب فروشی و شادی عمومی در مرکز شهر پالم اسپرینگز خواست این شورا به تصویب موقت اخراج ban. او پرسید: به نظر شورای گسترش مهلت قانونی تا رستوران می تواند در ظرفیت کامل.

Riverside County رستوران کردم چراغ سبز به در خانه ارائه ناهار خوری جمعه گذشته است. شهرستان راهنمای رستوران ها شامل پوشش صورت برای کارکنان رزرو برای مدیریت ظرفیت touchless پرداخت گزینه های افزایش تمیز کردن پروتکل ها و پلکسی گلاس پارتیشن بندی در سفارش شمارنده.

"من نمی بینم که چگونه کسب و کار می پرداخت اجاره بها و برگشت اجاره هنگامی که ما نمی توانیم حتی صندلی رستوران ما به طور کامل" نی گفت.

تحت فرمان تجاری مستاجر باید به اطلاع صاحبخانه از عدم توانایی خود را به پرداخت کامل اجاره ظرف هفت روز پس از اجاره است که با توجه; مسکونی مستاجر باید به اطلاع خود را صاحبخانه ظرف 15 روز پس از اجاره است.

اگر درخواست توسط مالک, مستاجر نیز باید ارائه صاحبخانه با اسناد و مدارک برای حمایت از این ادعا است. صاحبخانه باید محرمانه نگه داشتن هر پزشکی یا اطلاعات مالی ارائه شده توسط مستاجر.

فرمان نیاز به مستاجران به پرداخت هر مبلغ اجاره آنها می پرداخت. مستاجر خواهد بود مسئول پرداخت هر گونه معوق اجاره ظرف شش ماه پس از پایان شهر را اضطراری اعلام با توجه به فرمان.

فرمان بر اساس پارامترهای کلی مشخص شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و پس از مدل مشابه اقدامات متعدد کالیفرنیا شهرستانها.

'اثرات قابل توجهی به شهرستان خدمات

اعضای شورای' نزدیک به چهار ساعت بحث کسری بودجه شد و فلسفی گفتگو در مورد اینکه آیا فرو بردن به شهر ذخایر کمک خواهد کرد و یا آسیب آینده پالم اسپرینگز. اما اعضای شورا به هیچ نتیجه گیری و خواسته کارکنان شهرستان برای آماده سازی دقیق تر برنامه ریزی برای یک جلسه در روز جمعه.

حدود 47 میلیون دلار پیش بینی شده $76 میلیون دلار در درآمد از دست رفته خواهد رسید در طول 2020-21 سال مالی شروع می شود که در جولای 1, با توجه به کارکنان شهرستان.

کارکنان را پیشنهاد کرده اند "نورد بودجه مدل" است که شامل حل کسری بودجه با استفاده از روش ترکيبی از پرسنل کاهش تعویق انداختن برنامه ریزی شده پروژه های سرمایه ای و استفاده از صندوق ذخیره است که می توان از طریق فعلی و بعدی سال مالی.

بستن $47 میلیون کسری بودجه پیش بینی شده برای سال مالی 2020-21 تحت این مدل به معنی برش حدود 13.9 میلیون دلار در هزینه های پرسنل با توجه به آماده. از دست دادن مواضع دولت گفت که "اثرات قابل توجهی" در خدمات شهر را فراهم می کند به ساکنان و بازدید کنندگان است.

این propsed کاهش نیز تسلیم حوادث محبوب مانند پراید رژه جشنواره نور و روز جانباز رژه با توجه به هزینه های, اما همچنین نگرانی هایی است که آنها ممکن است به نگه دارید برای دلایل بهداشتی.

شهردار Pro Tem کریستی گیلبرت Holstege استدلال شهرستان باید در قرعه کشی ذخیره بودجه برای حفظ برخی از حوادث مواضع و خدمات اجتماعی که او گفت: کمک به ساکنان کیفیت زندگی و پالم اسپرینگز' شهرت به عنوان یک مشهور در صنعت گردشگری ،

در غیر این صورت Holstege گفت: او می ترسد که "ما در حال رفتن به از دست دادن چیزهایی که واقعا پالم اسپرینگز منحصر به فرد و آن را در سطح جهانی."

"ما باید برای حفظ و حفظ و مبارزه برای ما با نام تجاری" او گفت:.

Councilmember فضل جلب همچنین حمایت برای حفظ خدمات به ویژه کسانی که در خدمت این شهر را کودکان و خانواده ها.

"این زمانی است که ما باید با استفاده از صندوق ذخیره," او گفت:. "ما در یک وضعیت که خواستار آن است."

اما Councilmember دنیس جنگل گفت: این شهرستان در حال حاضر با استفاده از یک "مقدار زیادی" از ذخایر خود را. و او گفت که او انتظار ندارد که چشم انداز مالی برای بهبود, تا زمانی که این بیماری همه گیر نیروهای لغو قراردادهای بزرگ حوادث و هواپیمایی پرواز.

شهردار جف Kors همچنین خواستار احتیاط. او توصیه می شود انتظار یک زن و شوهر از ماه قبل از فرو بردن به رزرو بودجه برای دیدن اگر اقتصاد را بهبود می بخشد و یا اگر ویروس موج دوباره.

"اگر اقتصاد را انتخاب نمی ما نمی خواهد که یک backstop در همه," او گفت:. "ما نمی توانیم پول را در زمانی که ما آن را."

تحت بودجه پیشنهادی سناریو در شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه می تواند از دست دادن 14 موقعیت از جمله کارکنان در این شهر اوقات فراغت مرکز Demuth مرکز جامعه, James O. جسی کوهستانی کویر وحدت مرکز و شهرستان شنا مرکز گفت: مدیر گروه سینتیا آلوارادو-کرافورد.

آن کاهش خواهد محدود کردن خدمات اجتماعی. در شنا مرکز برای مثال از دست دادن شش موقعیت را در استخر باز بودن کمتر ساعت فقط چهار روز در هفته به جای هفت روز هفته, او گفت:.

این گروه در حال حاضر در عمل با یک "اسکلت خدمه" آلوارادو-کرافورد گفت: بنابراین هر گونه اخراج خواهد "در اصل پاک کردن برنامه های دیگر."

جایگزین او اضافه شده می توان به تبدیل به 12 full-موقعیت زمان به بخشی-نقش زمان.

پالم اسپرینگز آتش نشانی رئیس Kevin J. Nadler گفت که این گروه می تواند از دست دادن 13 موقعیت — 10 سوگند موقعیت های که در حال حاضر خالی و غیر از سه قسم خورده کارکنان خواهد بود که گذاشته

آن کاهش خواهد نتیجه, در بخش, در بخش داشتن فقط دو تن از اعضای هیات به انجام موظف و غیر موظف آتش بازرسی, او گفت:.

شهر نیاز به "انتخاب کنید و را انتخاب کنید که در بازرسی های ما در حال رفتن به انجام" آماده گفت و اضافه کرد که آن را "تمرکز دولت موظف به" بازرسی.

پالم اسپرینگز کتابخانه های عمومی, در ضمن می تواند از دست دادن هشت نفر از آن 19 کارکنان. همچنین می تواند باز فقط پنج روز به جای شش و کاهش برنامه های.

رئیس پلیس برایان ریس گفت: این شورا در هفته گذشته است که پیشنهاد کاهش تاثیر می گذارد بسیاری از جنبه های خود را در بخش عملیات.

"توانایی ما را (بازداشت افراد) به زندان در موقع رفتن به نهفته با دیگر افسران در وظیفه داشتن به انجام آن نوع از وظایف او گفت:" پنج شنبه گذشته. "توانایی ما برای برقراری ارتباط با مردم به عنوان به طور مداوم به عنوان ما در حال رفتن به می شود کاهش یافته و به احتمال زیاد تبدیل به یک کمکی انتساب است."

آماده, شهرستان, مدیر اعلام کرد در این جلسه او را 20% کاهش پرداخت به عنوان یک نتیجه از بحران بودجه. پایگاه خود را پرداخت بیش از $351,994 در هر سال است.

Councilmembers درگیر در طولانی مدت بحث در مورد چقدر پالم اسپرینگز صرف ترویج گردشگری به این منطقه اشاره کرد که این شهر 20 میلیون دلار هزینه در این عرصه به مراتب سبقت گرفتن دیگر چه Coachella Valley شهرستانها صرف. Councilmembers سوال که آیا دیگر همسایه شهرداری می تواند و یا باید بیشتر از این بار اما همچنین اشاره کرد که ترویج گردشگری ضروری خواهد بود برای بازسازی اقتصاد این شهر.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin. آفتاب صحرا خبرنگار ملیسا Daniels کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de