پالم اسپرینگز شورای گسترش اخراج توقف; شهرستان افسر بهداشت مورد بحث COVID-19

شین Newell و نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:21 PM EDT Jul 24, 2020پالم اسپرینگز رهبران در روز

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

پالم اسپرینگز رهبران در روز پنج شنبه تمدید این شهر به طور موقت اخراج توقف و در مورد اقدامات بالقوه برای شهر را در پی گوش دادن به جلسه که در آن ده ها تن از ساکنان تجارب مشترک مربوط به نژاد پرستی و تبعیض است.

در طول نزدیک به هفت ساعت جلسه شورای شهر نیز رای دادند به اتفاق آرا به حرکت در جلسه شورای بار تا 30 دقیقه تا 5:30 p. m. در این شورا به گوش Riverside County سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر, آدرس coronavirus روند در این شهر است.

اعضای شورا رای به اتفاق آرا به گسترش شهر را به طور موقت اخراج مهلت قانونی از طریق سپتامبر. 30. مهلت قانونی به تصویب رسید در اوایل ماه آوریل و گسترش یافته است چند بار.

فرمان منع صاحبخانه از مسکونی و غیر مسکونی از حرکت به اخراج مستاجران اگر مستاجر می تواند نشان می دهد آنها رنج می برد از نظر مالی با توجه به همه گیر با توجه به شهر.

"این فرمان جلوگیری نمی کند مستاجر از اینکه موظف به نهایت پرداخت اجاره بها" شهر وکیل جف Ballinger گفت.

همه عدم پرداخت اجاره باید پرداخت ظرف مدت 180 روز از شهرستان پایان دادن به آن, اضطراری, اعلام, با توجه به این شهرستان است. در ضمن مستاجر ملزم به پرداخت هر آنچه که آنها می توانند.

بعد از آن در جلسه شهردار Pro Tem کریستی Holstege و Councilwoman فضل گارنر مورد بحث و شنبه را گوش جلسه و اقدامات ممکن برای این شهرستان را به.

جلب پشتیبانی در حال حرکت به جلو با برنامه های به استخدام یک شخص ثالث برای انجام یک اداره پلیس نقد و بررسی. ماه گذشته شورای شهر تصویب 150.000 دلار در بودجه برای بررسی.

علاوه بر جلب و بقیه از شورای حمایت ترکیب لارنس Crossley نام و نام خانوادگی خود را به Crossley جاده ها است. Crossley یکی از اولین آمریکایی آفریقایی تبار ساکنان پالم اسپرینگز. تغییر نام پیشنهاد شده بود چند سال پیش اما تلاش متوقف شده است.

شهردار جف Kors مشخص شده تعدادی از اقدامات است که می تواند گرفته شده در آینده نزدیک از جمله پیوستن به Coachella و ردلندس در اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی و گسترش رسمی عذرخواهی برای بخش 14 اخراج.

بخش 14 1-مایل مربع قطعه زمین در شرق مرکز شهر پالم اسپرینگز که متعلق به Agua Caliente Band of Cahuilla Indians سایت در اواسط قرن 20 که در آن خانواده ها پرسیده بودند — سپس دستور به قبل از ترک خانه های خود شدند و در نهایت نابود شود.

"چه اتفاقی افتاد در بخش 14 فوق العاده پیچیده" Councilwoman لیزا میدلتون گفت. "بسیاری از چیزهای مختلف رخ داده است. اما یکی از چیزهایی که ما می دانیم این است که این شهرستان عمل کرده و در یک مد است که نمی توان چشم پوشی و عذرخواهی به علت است."

در نظرات تعدادی از ساکنان خواهان حفظ سابق پالم اسپرینگز شهردار فرانک Bogert مجسمه در خارج از شهرستان سالن. تماس های خود را آمد در میان طومار خواستار حذف مجسمه و بحث در مورد Bogert میراث و نقش خود را در این بخش 14 اخراج.

قیصر در مورد کوروناویروس

در جلسه روز پنجشنبه قیصر در جواب سوال از councilmembers در مورد کوروناویروس روند در این شهر است. پالم اسپرینگز تا به حال 653 موارد و 24 مرگ و میر مربوط به COVID-19 همانطور که از پنج شنبه.

در حالی که برخی از فعالیت های گردشگری بازگشایی قیصر گفت: گردشگری نیست دیده می شود به عنوان یک راننده از گسترش ویروس در پالم اسپرینگز. داده ها نشان می دهد که برخی از انتقال اتفاق می افتد در صنعت مهمان نوازی است اما بیشتر مربوط به رستوران ها از کل فعالیت های گردشگری.

علاوه بر این, قیصر اشاره کرد که پیاده رو از پالم اسپرینگز نیست شلوغ مانند شهرهای بنابراین بعید است که مقدار انتقال اتفاق می افتد به عنوان گردشگران و ساکنان پر پیچ و خم در مورد مرکز شهر. این احتمال وجود دارد که کمی به انتقال مربوط به پالم اسپرینگز صنعت گردشگری به دلیل تابستان کمتر متراکم فصل گردشگری به هر حال, او گفت:.

تعدادی از ساکنان را مورد انتقاد مسئولان شهرستان و پلیس برای انجام بیشتر برای به اجرا درآوردن این شهر ماسک مورد نیاز است. رئیس پلیس برایان ریس گفت که افسران شده اند صحبت با عابران پیاده در مرکز شهر که دیده شده است بدون ماسک و اشاره کرد که این بخش تحمیل هزینه های اضافه کاری آن را به عنوان تلاش برای استخراج انطباق با قوانین و مقررات.

در مکان های که در آن گردشگری است متراکم تر مانند دریاچه تاهو شده اند وجود دارد گزارش ها از گسترش ویروس محور گردشگری, قیصر گفت. این به این معنی است که در حالی که پالم اسپرینگز ممکن است مجبور به نگرانی در مورد این نوع گسترش در حال حاضر به عنوان آب و هوا سرد کردن در صحرا, آن می تواند یک نگرانی است.

اطلاعات در مورد گردشگری گسترش است و هنوز هم باریک, قیصر گفت. تماس با ردیاب پیدا کردن مردم مشتاق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد سفر خود را به دلیل آنها نمی خواهند به خجالت برای آن را به عنوان آن را در برابر دولت توصیه. به طور کلی تماس با ردیاب روبرو هستند چالش های تلاش برای بدست آوردن مردم را به همکاری در تماس با ردیابی روند چرا که آنها نمی خواهند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی از زندگی خود را.

هنرمندان کلاهبرداری جعل هویت قرارداد ردیاب و تلاش برای استخراج اطلاعات شخصی از افراد افزایش یافته و سوء ظن در میان مردم در مورد ردیابی او اضافه شده است.

اما با اطلاعات کمی که در دسترس است, قیصر معتقد است که بزرگترین کمک کننده به پرونده در پالم اسپرینگز و در سراسر شهرستان است شخصی کرده است.

گارنر گفت: این شهرستان در نظر دارد برای کمک به این شهرستان از طریق تشویق شهروندان به شرکت در تماس با ردیابی روند اگر آنها در حال تماس با یک تماس تحقیقی.

یک نکته مثبت قیصر گفت: این شورا که او باور نمی های اضافی در بخش های کسب و کار را باید تعطیل در هفته های آینده. او گفت که به اعتقاد او تمام نقطه داغ بخش شده بود خطاب توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom آخرین مجدد بسته شدن سفارشات.

جلسه: 'داستان دو شهر' به ارمغان آورد مقدم در پالم اسپرینگز گوش دادن جلسه در نژادپرستی پلیس

نژادپرستی: Coachella شورای شهر اعلام نژادپرستی بهداشت بحران اختصاص مراقبت در قانون بودجه

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب