پالم اسپرینگز carjacking منجر به دستیابی به پایان می رسد با مظنون بازداشت در ردلندس

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:27 PM EDT Jun 11, 2020صبح زود carjacking در پالم اسپرینگز رهبری

توسط NEWSOULS در 22 خرداد 1399

صبح زود carjacking در پالم اسپرینگز رهبری به افسران پلیس در تعقیب یک مظنون از طریق چندین شهر شنبه قبل از او دستگیر شد و در ردلندس.

سرقت گزارش شده حدود 12:15 صبح در ایستگاه قطار Amtrak کردن, هندی, دره عمیق و باریک درایو. قربانیان گزارش آنها دستور داده شد از وسیله نقلیه خود را در اسلحه توسط حداقل دو نفر با توجه به پالم اسپرینگز ،

در حدود 9:45 a. m. محققان آموخته خودرو در بانینگ.

ممنوعیت افسران پلیس پیدا خودرو اما راننده آن فرار کرد زمانی که آنها سعی کردند تا او را بکشد و رهبری آنها را در یک تعقیب از طریق یوکایپا و راند.

مظنون پروازی و دستگیر شد و پس از مختصر تعقیب پا, به گفته پلیس. هیچ کس مجروح شد.

محققان شناسایی مظنون به ممنوعیت اقامت ریچارد فلیکس گارسیا 25 و زندان سوابق نشان می دهد او را بازداشت گرفته شده حدود 12:20 بعد از ظهر در نزدیکی ردلندس بلوار و خیابان کلارک.

محققان جستجو خودرو و سلاح آنها بر این باورند استفاده شد در carjacking, پلیس گفت:.

گارسیا دقیق دخالت در این سرقت در دست بررسی است اما او به اتهام در اختیار داشتن یک خودرو به سرقت رفته فرار از پلیس و در اختیار داشتن اسلحه و مهمات.

او را در بازداشت به جای 100.000 دلار وثیقه در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ. او آزمایشی برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه روز جمعه و آن روشن نیست اگر او تا به حال یک وکیل.

جرم: Yucca Valley مرد دستگیر شده در ارتباط با شکنجه حادثه

جرم: CHP افسران بازداشت تیراندازی مشکوک به دنبال قربانی

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن