پالم اسپرینگز عرصه برنامه های در انتظار نگه داشته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مدیر عامل شرکت تایید

آماندا Ulrich پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:47 PM EDT Jun 17, 2020$250 میلیون ورزش و سرگرمی عرصه برنامه

توسط NEWSOULS در 28 خرداد 1399

$250 میلیون ورزش و سرگرمی عرصه برنامه ریزی شده برای مرکز شهر پالم اسپرینگز است در این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه, تیم Leiweke مدیر عامل و بنیانگذار شرکت بلوط مشخصات گروه یک شریک در این پروژه را تایید کرد به صحرا خورشید در روز دوشنبه. این Agua Caliente Band of Cahuilla Indians اول خود را اعلام کرد قصد دارد برای پروژه بلند پروازانه در ماه ژوئن گذشته.

"هنگامی که ما در گذشته (ویروس) ما تصمیم گیری اگر ما میخوایم ادامه" Leiweke گفت. او مشخص نکرد که OVG ممکن است حقایقی دیگر از به می گویند "هنگامی که همه چیز شروع به باز کردن."

"ما نباید داستان و ما قصد داریم به داستان" او اضافه شده است. "ما در حال رفتن به اجازه دهید همه آنها با تمرکز بر روی این ویروس است. که در آن اولویت باید باشد."

درست قبل از کالیفرنیا تحمیل stay-at-home سفارشات در سراسر کشور در ماه مارس مقامات محلی در تلاش بودند به آهن از بسیاری از جزئیات این پیشنهاد عرصه است. اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر کشور با Riverside County تنهایی عبور 10,000-موارد علامت فقط در هفته گذشته عرصه بحث گرفته اند صندلی عقب.

وقتی پرسید که آیا این پروژه در حال حاضر در خود نگه دارد و یا اگر قبیله بود به طور فعال مشغول به کار در عرصه برنامه های, Agua Caliente, سخنگوی کیت اندرسون گفت: "این امر می تواند دقیق می گویند هیچ به روز رسانی جدید."

پالم اسپرینگز دستیار شهرستان مدیر مارکوس فولر گفت یا نه پروژه حرکت رو به جلو است "واقعا تا به قبیله."

"این است که واقعا یک قبیله ای پروژه در اموال خود را با بلوط مشخصات گروه به عنوان شریک زندگی خود را," او گفت:. "این واقعا یک شهر پروژه است."

فولر گفت: او صرف ماه گذشته مشغول کار بر روی بیشتر با فشار دادن coronavirus-موضوعات مرتبط مانند زمان بودجه شهرستان به جای کشمکش های مختلف در انتظار قطعه از عرصه های طرح. "تمرکز توجه من بوده است در این شهر بودجه و مسائل مرتبط با" او گفت:.

پیشگامانه با تاخیر پارکینگ طرح متوقف شد

عرصه شد و پیش بینی سال گذشته به عنوان یک محل برای هر دو بزرگ نام سرگرمی اعمال را انجام می دهد و خانه از پالم اسپرینگز آمریکا هاکی تیم لیگ. حدود 40 بازی هاکی و 30 کنسرت برنامه ریزی شده بود به وجود میزبانی سالانه است.

یکی از آخرین اطلاعیه های رسمی در مورد این پروژه در ماه فوریه هنگامی که عرصه را پیشگامانه به تعویق افتاد با توجه به "شرایط تخفیف." قبیله ای مقامات اعلام تاریخ جدید اما در انتشار اخبار گفت: "ما عذر خواهی برای هر زحمتی این ممکن است باعث شود و نگاه به جلو به جشن با جامعه در آینده است."

که در اطراف همان زمان مسئولان شهرستان در تلاش بودند برای تحکیم یک طرح جامع برای پارکینگ به جای آینده بازدید کنندگان در 10000 صندلی عرصه یک موضوع است که گاهی اوقات ستیز برای پالم اسپرینگز ساکنان که در نزدیکی زندگی می کنند برنامه ریزی توسعه و ترس افزایش ترافیک و محدود در دسترس بودن پارکینگ.

یکی دیگر از پتانسیل های مسئله محور در اطراف اضافی ایمنی عمومی هزینه های مرتبط با عرصه حوادث. پالم اسپرینگز " آتش و ادارات پلیس گفت: در ماه دسامبر گذشته که آنها نیاز به حدود 20 میلیون دلار برای تجهیزات و امکانات به علاوه اضافی $3.6 میلیون در سال افزایش کارکنان.

با توجه به اسناد و ایمیل های به دست آمده توسط صحرا خورشید را از طریق یک درخواست سوابق فولر و دیگران هنوز هم به امید پیشرفت بیشتر بر روی برخی از این مسائل در ماه آوریل است. Agua Caliente دارای قدرت نهایی برای تمام تصمیمات استفاده از زمین در آن رزرو به عنوان یک کشور مستقل است اما یک روند برای شهرستان به توصیه. این شهر قبلا ساخته شده 81 برنامه ریزی توصیه های این پروژه که از آن قبیله پذیرفته شده 69.

فولر نوشت: در یک تبادل ایمیل با جان بولتون مدیر کل برنامه ریزی عرصه در آوریل 8: "ما (علاقه مند) در وضعیت OVG و تحلیل از اقتصاد عرصه و تجزیه و تحلیل آن از محل منابع عمومی ایمنی هزینه های مربوط به این عرصه است. ما نیاز به نقد و بررسی این اطلاعات به طوری که ما می توانیم آگاهانه بحث با این شورا در آینده نزدیک است." بولتون در پاسخ گفت: مربوط به مطالعه راه اندازی شده بود توسط OVG و جریان بود.

پارکینگ صندلی حوادث: جزئیات جدید در پیشنهاد پالم اسپرینگز عرصه کشف

مرکز شهر آرنا: 8 همه چیز را به

فولر نوشت دوباره در آوریل 14: "من به شما یک پیام و ایمیل. چه وضعیت عرصه ؟ اگر این است به جلو حرکت کند ما نیاز به بحث در مورد در انتظار اقلام مورد امنیت عمومی هزینه های ترافیک/پارکینگ کاهش, و غیره." دو توافق برای راه اندازی یک تماس بگیرید به بحث در مورد.

این هفته فولر مشخص شده برخی از جزئیات مربوط به این عرصه است که او تا به حال شده است برای کمک به هماهنگی در مارس و آوریل. در نظر چه اقداماتی صورت گرفت پس از آوریل تماس با بولتون گفت: "من ممکن است تا به حال یک زن و شوهر از گفتگو با او در مورد که در آن ما در تلاش برای درک مراحل بعدی اگر وجود دارد گام های بعدی."

بولتون بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

یک طرح خاص از ماه مارس که شهر و قبیله ای مقامات پیش بینی خواهد حداقل تا حدی تسکین پارکینگ نگرانی در اطراف عرصه طراحی جدید قطر پارکینگ. پی دی اف پیشنهاد برای طراحی به دست آمده در پرونده های عمومی درخواست شد فرستاده شده توسط مهندسی مشاور Kimley-شاخ در اوایل این سال است.

شرکت طرح تبدیل پارک موازی در برخی خیابان ها به زاویه دار پارکینگ ایجاد اضافی 282 فضاهای نزدیکی عرصه است. کسانی که لکه های موجود برای آرنا بازدید کنندگان خواهد بود علاوه بر 650 در محل پارکینگ و فضاهای دیگر در این نزدیکی قبیله ای پارکینگ مجاور پارکینگ و هر روشن و خاموش-خیابان فضاهای درون یک ربع به نیم مایل شعاع عرصه پیشنهاد گفت.

Kimley-شاخ برآورد کل هزینه طراحی و مرتبط با این نسخهها کار میکند اما نه از جمله ساخت و ساز واقعی خواهد بود $208,682.

ساکنان واکنش نشان می دهند: پان استوکس هیجان و ترس از ترافیک مسدود views

شهر دستیار مدیر مهندسی جوئل منتالوو ارسال این شرکت پیشنهاد یک ایمیل به مارگارت پارک مدیر برنامه ریزی و منابع طبیعی برای Agua Caliente, در اوایل ماه مارس درخواست اگر قبیله خواهد بود مایل به کمک به پرداخت هزینه برای طراحی. "هنگامی که ما تایید ما می تواند این جایزه را به شورای شهر," او نوشت.

فولر تایید این هفته است که این شهر امیدوار بود در زمان Agua Caliente ممکن است کمک به شانه هزینه. مفهوم اصلی برای کسانی که لکه آمد از قبیله او گفت: و شده است وجود دارد "غیر رسمی ارتباطات" در آن موضوع از زمان.

"با COVID همه نوع از زمین به توقف برای هر دو شهر و قبیله" فولر گفت. "به طوری که (قطر طرح پارکینگ) واقعا نمی توان در هر نقطه از آن به بعد. و قطعا ما با کاهش بودجه ما واقعا لازم نیست که یک دسته از پول قادر به اختصاص به سمت چیزی شبیه به آن در این نقطه است."

گسترده تر "مدیریت پارکینگ طرح" نیز در مرحله توسعه اولیه در ماه مارس با توجه به اسناد و مدارک از پرونده های درخواست. شهرستان ارسال درخواست پیشنهاد برای مشاوران به تجزیه و تحلیل و شناسایی شهرستان و خارج از پارکینگ خیابان, به خصوص که این امر مربوط به این عرصه است. کاملتر توضیح داده شده است که فکر کردن در مورد راه اندازی خود را تجزیه و تحلیل اما هرگز به پایان رسید تا توزیع یک قرارداد.

"من فکر می کنم ما یک تعداد انگشت شماری از پیشنهادات اما البته به دنبال چه قیمت ممکن است که تجزیه و تحلیل آن چند صد هزار دلار — ما نوع قرار داده است که در برگزاری همراه با عرصه در این نقطه تا همه ارقام چه خبر است," او گفت:.

به صورت بالقوه ایمنی عمومی هزینه های فولر همچنین با اشاره به شهر را مطرح کرده است که موضوع در گذشته است.

"به حدی است که این عرصه در حال رفتن به حرکت رو به جلو آن را هنوز هم نیاز به خطاب در برخی از راه, اما حتی بیشتر از آن در حال حاضر که ما باید بودجه ما مسائل را با COVID," او گفت:.

که در حال پخش وگاس در حال حاضر ؟ پالم اسپرینگز آرنا میزبان هنرمند موسیقی رزیدنتی

پالم اسپرینگز عرصه: Agua Caliente قبیله به راه اندازی محیط زیست مطالعه

ساخت یک وقایع آرنا میزبان هزاران نفر از مردم ممکن است به نظر می رسد مملو از مسائل بهداشتی در سن coronavirus اما فولر با اشاره به این که Agua Caliente بود در ابتدا گفت: این ساختار را دو سال برای ساخت. در آن زمان او گفت: یک واکسن به احتمال زیاد توسعه یافته اند.

"بنابراین من نمی دانم که این واقعا یک مسئله اما من فکر می کنم که قطعا COVID واقعا تغییر هر کس قصد دارد," او گفت:.

او همچنین تصریح کرد که هنگامی که و اگر عرصه پروژه داده شده است یک مقام رسمی چراغ سبز دوباره تمام سوالات فنی که مطرح شده تا کنون از جمله پارکینگ و ترافیک, ایمنی عمومی و دیگران را به درستی خطاب.

"هیچ چیز تغییر با توجه به چگونه ما در حال رفتن به آدرس و یا جای عرصه باید آن را ادامه دهید" او گفت:. "ما فقط نوع انتظار برای دیدن آنچه در گام بعدی."

آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی مسائل در جنوب کالیفرنیا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه عضو. او را می توان در رسید amanda.ulrich@desertsun.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن